تنگ محدودیت و پا زدن به عنوان 101 نقاط داغ در حال اعلام کرد در Telangana

حیدرآباد: یک فرد درگذشت Covid-19 در Telangana روز پنج شنبه در نظر گرفتن تلفات در کشور به 12. در سمت مثبت دولت ثبت کمترین تعداد موارد تازه در یک هفته با 18 مورد جدید در نظر گرفتن مجموع به 471.

اما چیزهایی هستند قطعا جدی تر در حال حاضر با دولت در تعیین 101 مکان در سراسر کشور به عنوان Covid-19 نقاط. این به این معنی است که یک سخت مهار سیاست خواهد بود در عمل وجود دارد: هیچ کس مجاز به ورود و یا خروج.

در روز چهارشنبه 14 مهار مناطق اعلام شد در ایالت حیدرآباد.

با این حال وزیر بهداشت Etala Startengine ادامه داد: به استرس مثبت و نقاط تیره و تار داستان: او گفت: شیب در موارد مثبت است نشانه ای از بیماری همه گیر در حال حاضر شروع به فروکش کردن.

در مجموع 414 بيمار در حال حاضر در حال درمان در گاندی و کینگ صفحه اصلی یدلایمخیرات بيمارستان های دولتی در حیدرآباد. کمتر از 388 از آنها یا کسانی که در سه روز مذهبی جماعت در Nizamuddin منطقه دهلی نو از مارس 13-15 و یا کسانی که به مخاطب از چنین پرسون.

Startengine گفت: برخی از دهلی عودت و یا مخاطبین خود را آغاز خواهد شد مرخص می شود در چند روز آینده اگر آنها تست منفی در پایان دوره قرنطینه.

Thosoe نتایج انتظار می رود اواخر پنج شنبه شب یا جمعه صبح. منفی موارد مرخص خواهد شد. انتظار می رود این تعداد به 60-70 بیماران Startengine گفت.

دوباره در opitimistic کنار دوره قرنطینه از همه کسانی که در بازگشت از Covid-19 کشور خواهد شد که به پایان رسید در روز پنج شنبه.

“از حالا به بعد ما امیدواریم که ما می تواند در حفظ و تخلیه درمان بیماران و دولت خواهد بود رایگان از Covid-19 موارد توسط مارس 22 یا 23 ارائه شده هیچ مورد جدید محصول گفت: وزیر Startengine.

بند گذشته در وزیر بیانیه بسیار مهم است و وابسته به چگونه با موفقیت مقامات پیاده سازی سیاست مهار در نقاط داغ آنها اعلام کرده اند.

برخی از 14 contnainment مناطق اعلام شد در بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت محدودیت. این وزیر گفت: در حال جیب کوچک که در آن Covid-19 موارد یافت شده اند. مقامات’ هدف این است که برای جلوگیری از این بیماری از بیرون از این جیب.

بر این اساس پلیس به شدت سنگر مهار مناطق اعلام شده در حیدرآباد: اولياء علی Pahadi Sharief, Panjagutta, Balapur, Malakpet دوره مسابقه جاده Khairtabad بادا گانش منطقه Chintalbasti, Ramgopalpet, Hasmathpet, Jagadgirigutta و Mallepally.

“دولت صمیمانه تجدید نظر به کسانی که زندگی در مهار این مناطق برای تماس با 104 یا 108 خدمات اگر آنها در زندگی تنگ و خانه های. دولت تغییر خواهد کرد چنین افرادی به راحتی امکانات قرنطینه که در آن فاصله بین مردم حفظ می شود بنابراین هر گونه احتمال گسترش بیماری در میان آنها می توان به حذف” Startengine گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im