تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن از فارغ التحصیلان دانشکده حقوق

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مارس 20 ارسال یک صدای جیر جیر به ارسال تبریک خود را به تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن چهارم از پنج فرزند خود را در حمایت از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق. تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن در مجازی شروع مراسم همراه با بقیه کلاس 2020, از جورج تاون دانشکده حقوق در روز شنبه.

“بزرگ دانش آموز, مدرسه بزرگ” به رئیس جمهور نوشت: در صدای جیر جیر. “فقط آنچه که من نیاز به یک وکیل در خانواده است. به شما افتخار, Tiff!” یک مقام کاخ سفید گفته سی ان ان تهمت دعوت کرده است دختر خود را به کاخ سفید روز چهارشنبه به او تبریک می گویم در فرد است.

تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن مادر مارلا افرای که در نیویورک زندگی می کند سی ان ان گفت از تهمت های علمی دستاورد “من خیلی سپاسگزار هستم. او خیلی سخت کار کرده.” افرای نیز ارسال شده طولانی ویدیو در Instagram حساب روز یکشنبه ستایش دخترش “تعهد به انسانیت” و مطالعه اخلاق گفت: در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و چند روز بدون خواب به مطالعه است. “من مطمئن هستم که بسیاری از شما مرتبط است, اما همیشه سخت بر ما مادران که شما را دوست دارم خیلی و باید دعا کرد شما را از طریق آن (نماز دست از emoji) @tiffanytrump و پدر realdonaldtrump.” لارا مغلوب ساختن پیشی جستن تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن sister-in-law, همسر اریک تهمت نیز ارسال شده on Instagram حساب روز یکشنبه تبریک و تماس با لحظه “تلخ و شیرین” به دلیل CCP ویروس همه گیر و قادر به جشن در فرد است.

Donald Ivanka Tiffany Lara Trump
تیفانی تهمت و لارا مغلوب ساختن پیشی جستن (سپس لارا Yunaska) در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه همراه با آن جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و Ivanka Trump, در Quicken Loans Arena در کلیولند اوهایو در جولای 20, 2016. (جف J Mitchell/گتی ایماژ)

در شنبه تیفانی ارسال شده به او Instagram حساب های ویدئویی به قانون مدرسه احترام فارغ التحصیلان نوشتن “تبریک به همکار جورج تاون قانون کلاس 2020! ما آن را انجام داد! ما در حال حاضر #Georgetownlawyers!”

تیفانی تهمت ثبت نام در واشنگتن جورج تاون در دانشکده حقوق در سال 2017. هر افرای او به پایان رسید او نهایی قانون امتحانات مدرسه است. تیفانی است نه اظهار نظر در مورد آنچه او در مراحل بعدی خواهد بود حرفه ای و زرنگ و یا اینکه آیا او در نظر دارد تا آزمون وکالت را. در مصاحبه با ABC در سال 2016 قبل از انتخابات ریاست جمهوری و در مدت کوتاهی پس از فارغ التحصیلی خود را از دانشگاه پنسیلوانیا از پدر و مادر آلما تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او علاقه مند بود و در نهایت پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده املاک و مستغلات و کسب و کار مهمان نوازی.

یکی از تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن سابق جورج تاون قانون همکلاسی سی ان ان گفت برای اولین بار دختر به نظر می رسد که نسبتا عادی دانشگاهی تجربه در حالی که یک دانش آموز در جورج تاون قانون با توجه پدر او رئیس جمهور است. اما آن را همیشه روشن زمانی که او در دانشگاه به دلیل دو خودروی سواری خواهد بود پارک شده برای ساعت ها در خارج از پردیس اصلی امنیت دروازه پروتکل برای کودکان از رئیس جمهور شامل تمام وقت ایالات متحده سرویس مخفی حفاظت.

“بسیاری از دانش آموزان فقط او را نادیده گرفته گفت:” همکلاسی سابق اشاره کرد تیفانی حاوی تهمت بدون هیاهو. “تنها تفاوت این است که عوامل او همیشه با حضور در کلاس با او, اما او نگهداری بسیار پایین-profile.”

تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن زندگی در خارج از پردیس آپارتمان در واشنگتن در حالی که مدرسه در جلسه بود. او تا به حال یک گاه به گاه حضور در کاخ سفید بیشتر برای حوادث خانواده. او به طور مداوم عکس سالانه کاخ سفید روز شکرگزاری بوقلمون عفو مراسم و همچنین به عنوان های مختلف جشن های کریسمس. او با حضور در اولین برگ برنده دولت در کاخ سفید رول تخم مرغ عید پاک. پس پدر او در زمان دفتری تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده بخش از گالری که رئیس جمهور ارائه می شود سالانه خود دولت از آدرس اتحادیه به کنگره است. اما او تا به حال بسیار کمی از همه جا عمومی حضور مغلوب ساختن پیشی جستن سه فرزند ارشد کودکان, Donald Trump Jr., Ivanka Trump, Eric تهمت و معلوم نیست که آیا تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر دارد برای ضربه زدن به مبارزات انتخاباتی با خواهر و برادر خود را عملا و یا در غیر این صورت به عنوان 2020 انتخابات فصل رمپ ،

تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن است که در میان تعداد انگشت شماری از سیاسی فرزندان جشن گرفته بودن با مجازی شروع مراسم این هفته است. آدری پنس کوچکترین فرزند معاون رئیس جمهور مایک پنس و کارن پنس فارغ التحصیل شنبه از دانشگاه ییل دانشکده حقوق. پنس است که ساکن در, معاون رئیس جمهور, رسمی محل اقامت در طول CCP ویروس برگزار شد “مجازی جشن با خانواده و زوم کردن در” کارا بروکس کارن پنس ارتباطات مدیر سی ان ان گفت. بروکس گفت: نایب رئیس دوم و آدری نامزد دانیل Tomanelli, “جشن با آدری در معاون رئیس جمهور اقامت.” آدری پنس در عینک معاون رئیس جمهور قانون فارغ التحصیلی از مدرسه هود در ادای احترام به پدر او است. او همچنین به آدری او پدربزرگ اول ترم دانشکده حقوق کتاب.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنامه ریزی شده است برای شروع آدرس در بعد از ظهر چهارشنبه به کلاس فارغ التحصیل از دانشکده حقوق دانشگاه کلمبیا از طریق مدرسه کانال یوتیوب. بایدن نوه نائومی بایدن که مانند تیفانی مغلوب ساختن پیشی جستن, دریافت مدرک کارشناسی خود را در سال 2016 از دانشگاه پنسیلوانیا است که بخشی از حقوق کلمبیا مدرسه 2020 فارغ التحصیلی کلاس. او بزرگترین دختر بایدن پسر هانتر بایدن و همسر سابق خود کاتلین Buhle.

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net