تهدید بلایای طبیعی بافندگی به عنوان کشور در برابر CCP ویروس همه گیر

آن را برای تلفن های موبایل مانند چیزی از یک تریلر اسکریپت: به عنوان کشور دعوا شامل مرگبار CCP ویروس, طوفان با چنگک جمع کردن سواحل شرق, ضربه زدن, قدرت اخلال در حال حاضر شکننده زنجیره تامین, جابجایی ساکنان و بیشتر تهدید میلیون ها زندگی می کند.

اما به عنوان کشور در برابر CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus یک میزبان از بلایای طبیعی می تواند تبدیل به یک ترسناک واقعی—که مقامات و کارشناسان می گویند که ما نیاز به آماده می شود.

حتی در زمان عادی بلایای طبیعی نیاز به یک ارتش کوچک از کارکنان دولت اولین پاسخ دهندگان سازمان امداد و داوطلبان به حرکت مردم از راه آسیب است و ارائه قربانیان با نیازهای اساسی مانند سرپناه و مواد غذایی و پزشکی است.

با تیم های واکنش اضطراری و بودجه های محلی در حال حاضر گسترش نازک به دلیل CCP ویروس مقامات دولتی و فاجعه کارشناسان ابراز نگرانی به سی ان ان در مورد چالش های همه گیر مطرح می تواند برای توانایی ما برای ارائه کمک.

به سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در حال حاضر شده است با پیشرو دولت وسیع پاسخ به این ویروس و کمک به پر کردن نیازهای بیمارستان ها مبارزه برای امن حیاتی لوازم پزشکی در یک هرج و مرج بازار جهانی است.

آژانس همچنان آماده ارائه کمک اگر اعتصاب فاجعه تنها با حدود 3000 از آن 20,550 کارکنان در حال حاضر حمایت از CCP, ویروس, پاسخ, با توجه به FEMA مشاوره.

اما کمبود نیروی انسانی در حال یک نگرانی یک FEMA رسمی که در صحبت با رادیو فردا به شرط ناشناس ماندن گفت.

“این وحشتناک به فکر می کنم در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر فاجعه بودند به اعتصاب” این مقام گفت.

شدید آب و هوا پیش بینی شده در حالی که این ویروس گسترش می یابد

بر اساس علمی پیش بینی این احتمال وجود دارد که ایالات متحده روبرو خواهد شد بلایای طبیعی در حالی که این ویروس در حال گسترش است.

فصل طوفان آغاز می شود در تاریخ 1 ژوئن و پیش بینی پیش بینی بالاتر از متوسط فصل با حدود 70 درصد شانس که عمده طوفان را ریزش زمین در آمریکا به گفته دانشمندان در دانشگاه ایالتی کلرادو.

غرب و دشت بزرگ در حال حاضر ویران سابقه سیل سال گذشته در آماده باش هستند و پس از ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) هوا عمده متوسط به جاری شدن سیل در این بهار در 23 ایالت از شمال دشت به سواحل خلیج فارس.

و به آتش می نمایاند از ملی بین آتش مرکز (pdf) پیش بینی کرده است “فوق عادی” آتش فعالیت در مرکز و شمال کالیفرنیا و اورگان است.

گذشته بلایای طبیعی را تهدید به پایمال ملی پاسخ سیستم اما ما هرگز در مواجهه با یک وضعیت کاملا مثل این یکی.

“در سال 2017, هنگامی که شما تا به حال هاروی ایرما و ماریا کشیده است که FEMA بسیار نازک و برخی می گویند در گذشته نقطه شکستن” گفت: Bryan Koon مدیر سابق فلوریدا بخش مدیریت اضطراری. “اما در حال حاضر شما باید یک فاجعه که در هر دولت و در هر قلمرو هر شهرستان و هر شهرستان.”

از مردم چگونه تخلیه چگونه به آنها پناه در پی آب و فاجعه همه گیر است که ما را وادار به تجدید نظر در چگونه ما آماده و ارائه کمک.

و در برخی از شهرها وجود دارد ترس است که ترکیبی از آب و هوایی شدید و ویروس خواهد بود بیش از آنها می تواند تحمل کند.

چگونه CCP ویروس پیچیده در واکنش به این فاجعه

با خیال راحت تخلیه و پناه میلیون ها نفر از مردم بدون گسترش گسترش یک ویروس کشنده است که یک چالش اضطراری برنامه ریزان و کارشناسان می گویند که ما نیاز به برنامه ریزی در حال حاضر.

زمانی که گردباد چرخید تا در سراسر جنوب در آخر هفته گذشته مقامات دولتی و کارشناسان آب و هوا گفت: ساکنان به اولویت بندی طوفان ایمنی بیش از نگرانی از گسترش ویروس و برای رفتن به جامعه محلی پناهگاه اگر آنها تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است.

طوفان حال جانوران مختلف.

اکثر مردم می توانند پناهگاه در خانه های خود را در طول طوفان شدید. اما در طوفان, جرم تخلیه اغلب تنها گزینه برای محافظت از مردم از طوفان مرگبار افزایش وزش باد و جاری شدن سیل.

اورژانس مدیران بیشتر متمرکز بر کمک به کسانی که نمی تواند به خود کمک کند رسیدن به ایمنی مانند سالمندان و زندگی مردم در فقر Koon گفت.

با تلفات اقتصادی که coronavirus است گرفتن وجود دارد می تواند حتی بیشتر از مردم در گروه دوم قادر به پرداخت هزینه پول گاز و یا یک اتاق هتل به خارج از راه آسیب است, او گفت:.

پناهگاه طوفان و یک قاتل ویروس

پس از آن وجود دارد که این موضوع از توان مردم آواره اگر اجتماعی فاصله اقدامات هنوز هم در جای خود.

در طول طوفان ایرما فلوریدا دریافت 300,000 مردم در پناهگاه Koon گفت.

“چگونه می تواند به شما پناه 300,000 مردم که شما نمی توانید بسته همه آنها را به ورزشگاهها مثل شما در گذشته؟”

یک FEMA سخنگوی اذعان کرد مشکلات ارائه پناهگاه و حفظ فاصله اجتماعی گفتن سی ان ان در بیانیه ای اعلام کرد: “ما در حال کار با شرکای جدید راهنمایی در غیر جمع پناه قادر به پشتیبانی از دولت های ایالتی و محلی تلاش های آنها به عنوان آدرس این مسائل است.”

بحث های جاری در مورد چگونگی FEMA را در پاسخ به بلایای طبیعی و تنظیم پناه روشهای گفت: یک دوم FEMA منبع گفتگو با سی ان ان در خواست نامش فاش نشود.

“تمرکز در حال حاضر ما نیاز به دریافت بیشتر PPE (personal protective equipment) برای جلوگیری از گسترش در پناهگاه. ما نوشته شده نیست (اجتماعی فاصله) اما آن را برای رفتن به نزدیکی غیر ممکن است در گردباد و طوفان پناهگاه” است که منبع گفت.

سازمان هایی مانند صلیب سرخ اجرا می شود که صدها نفر از پناهگاه و با این نسخهها کار از نزدیک با FEMA و ایالات متحده نیز در حال تغییر پروتکل خود را.

قرار دادن مردم در هتل اولین و بهترین گزینه گفت: Trevor Riggen معاون ارشد رئیس جمهور برای فاجعه چرخه خدمات در صلیب سرخ آمریکا.

برای مقیاس بزرگتر بلایای طبیعی, مکان عمومی, پناهگاه اغلب لازم است به خانه اعداد بزرگتر از مردم, او گفت:.

برای مقابله با تهدید این ویروس در صلیب سرخ پناهگاه وجود خواهد داشت و دمای علامت نمایش در تمام ورودی ها و مردم نشان دادن نشانه هایی از بیماری جدا خواهد شد در جداگانه پناهگاه Riggen گفت.

هنگامی که در داخل پناهگاه تختخواب تاشو خواهد بود با فاصله بیشتر از هم جدا بیش از حد معمول و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های قرار داده شده در طول وعده های غذایی را گرفته و به خانواده ها به جای سلف سرویس وجود خواهد داشت و نمایش دو بار در روز برای علائم Riggen گفت.

داوطلبان حیاتی هستند اما ممکن است یک گزینه

کارشناسان می گویند که شما می توانید انجام تمام برنامه ریزی شما می خواهید, اما امداد رسانی است که در نهایت وابسته به مردم از جمله تعداد زیادی از داوطلبان.

بیش از 90 درصد از صلیب سرخ’ نیروی کار داوطلب و سازمان در حال انجام بارگیری در این هفته نظرسنجی برای ارزیابی تمایل خود را و در دسترس بودن و همچنین ساخت به عنوان بسیاری از نقش های ممکن مجازی Riggen گفت.

در دسترس بودن و ایمنی از داوطلبان در طول این بیماری همه گیر است که یک نگرانی بالا در شهرهای کوچک و شهرستانها که نقطه می سی سی پی و میسوری رودخانه.

در پاشنه از رکورد سال گذشته آبگیری آنها نیروبخش در حال حاضر برای امکان بیشتر شدن سیل.

Jo Anne لبخند است شهردار کلمبیا میسوری یکی از کسانی که آسیب پذیر شهر در رودخانه می سی سی پی. این حدود 500 ساکنان اصلی آن کشیدن فقط از رودخانه است.

“این زیبا را ببینید و آن را بزرگ برای مسافران هنگامی که آنها به اینجا می آیند” لبخند گفت: از آبراه. “اما هنگامی که آب می آید, آن را نمی بزرگ به دلیل آن است برای دفاع شود.”

با دائمی سیل مانع از مالی برسد کلارکسویل مقامات معمولا کار با FEMA دولت محلی و تیم های واکنش اضطراری و داوطلبان از سراسر کشور برای دفاع در برابر سیل ساختمان 8-پای دیوار سنگ صدر با کیسه های شن.

اما آوردن به شهر تعداد زیادی از مردم آن را به ساخت یک دیوار و مانند آن امکان پذیر نمی باشد از آنجا که از virus. حتی اگر آنها آمد ساخت یک دیوار در حالی که نگه داشتن مردم 6 فوت از هم جدا به طوری ویروس اگر آن را در حال حاضر نمی گسترش است و نه واقع بینانه لبخند گفت.

به جای کلارکسویل است از چپ به امید برای بهترین.

“اگر (سیل) آمده است متوسط, ما ممکن است فراموش OK” شهردار گفت. “اگر آن را همراه با انتقام و سپس من حتی نمی تواند حدس و گمان در ذهن من چه اتفاقی خواهد افتاد. من نمی خواهم.”

مبارزه برای ارزش PPE

در ضمن بسیاری از رودخانه شهرها نیز در رقابت با شهرهای بزرگتر برای آرزو تجهیزات حفاظت شخصی. کالین Wellenkamp مدیر اجرایی رودخانه می سی سی پی شهرستانها و شهرهای ابتکار که با این نسخهها کار با شهرها در منطقه یک میزبان از مسائل از جمله سیل انعطاف پذیری است.

به تازگی Wellenkamp روز تقریبا به طور کامل صرف شکار به شدت مورد نیاز PPE, او گفت:.

اگر داوطلبان مایل به کمک به مبارزه با افزایش رودخانه در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی ممکن است رکن اصلی برای ساخت سفرو مطمئن شوید این ویروس خطر نمی سنبله در سیل مستعد جوامع, او گفت:.

“آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا اگر وجود ندارد به اندازه کافی PPE برای همه ؟ ما واقعا نمی تواند بستگی مردمی را به خود” Wellenkamp گفت.

اما بسیاری از شهرهای او با این نسخهها کار هنوز هم در انتظار FEMA بازپرداخت از سیل سال گذشته و کمبود پول نقد به طوری که برخی باید تکیه بر PPE, کمک های مالی, او گفت:.

“نیازهای ما سیستم مراقبت های بهداشتی است که کنگره پس چه PPE ما این است که گرفته شده توسط ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” Wellenkamp گفت. “ما نیاز به ایجاد شل و ساخت عرضه اضافی به منظور پاسخگویی به نیازهای بلایای طبیعی ما انتظار دارند.”

Weathernation بود که FEMA مدیر از سال 2009 تا سال 2017 و نظارت پاسخ به بلایای طبیعی مانند Superstorm شنی گفت: مقامات محلی باید کشف گزینه های دیگر از آوردن مردم از خارج به ارائه کمک.

با جمعی از دست دادن شغل به دلیل ویروس دولت فدرال و دولت باید به پرداخت ساکنان مناطق آسیب دیده برای کمک به با پاسخ, اگر ممکن است, او گفت:.

“در حال حرکت تعداد زیادی از داوطلبان ممکن است ایده های هوشمند, بنابراین من فکر می کنم در جوامع نیاز به نگاه خود را به زمان furloughed کارکنان خود را به عنوان اورژانس نیروی کار” Fugate گفت. “وجود دارد یک کل بسیاری از مردم که فقط خود را از دست داده و شما می توانید آنها را به کار می کنند.”

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de