خطر دعوی قضایی را تضمین می کند سقط جنین معترضان حق به دعا درمانگاه خارج

تحت قانونی فشار مقامات در هیگرزتاون مریلند حمایت از یک سیاست محلی با هدف مبارزه با CCP ویروس جلوگیری مذهبی طرفدار زندگی از فعالان نماز در پیاده رو عمومی در خارج از محلی کلینیک سقط جنین.

توسعه می آید که چندین ایالت را آرام و مهار اقدامات با هدف بیان اعتقادات مذهبی و یک تعداد انگشت شماری از دیگران در حال آماده سازی به مقیاس stay-at-home سفارشات. آن را نیز می آید به عنوان متحده مانند میشیگان که در مارس 14 اتهامات pro-زندگی پیاده رو مشاوران در حال حمایت به دور از محدود کردن نرم افزار-زندگی کنشگران حقوق آزادی بیان در خارج از درمانگاه سقط جنین به عنوان بخشی از تلاش برای جلوگیری از گسترش CCP ویروس شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 یا رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19.

در این مورد در دست پلیس در ایالت مریلند ششم-بزرگترین شهر در اصل تهدید pro-life مدافع واندا پادشاه با 5000 دلار جریمه برای درگیر شدن در قانون اساسی حفاظت از سخنرانی عمومی در پیاده رو خارج از بهداشت باروری خدمات کلینیک سقط جنین بر اساس تفسیر خود از اضطراری بهداشت عمومی منظور صادر شده توسط رژیم صهیونیستی است. لری هوگان یک جمهوری خواه است.

“ما خوشحالیم که Hagerstown مقامات به رسمیت شناخته اند و اصلاح آنها قبلا دیدگاه اشتباه از مشتریان ما حقوق اساسی به آزادی بیان و ورزش از دین” گفت: Michael McHale, مشاوره در شیکاگو بر اساس توماس جامعه ملی not-for-profit public-بهره قانون شرکت متخصص در آزادی مذهبی مسائل.

Epoch Times Photo
مایکل McHale. (حسن نیت ارائه میدهد توماس جامعه)

“تا زمانی که سقط جنین فروشندگان همچنان به قرار دادن زنان و کودکان در معرض خطر—حتی در یک وضعیت اضطراری زمانی که دیگر روش انتخابی ممنوع—وجود خواهد داشت یک نیاز برای خانم شاه و زندگی دیگر طرفداران به نزدیکی به امکانات سقط جنین امید ارائه و اطلاعات در زندگی تایید جایگزین هایی برای سقط جنین.”

آن مه 2 زمانی که پادشاه و حدود هفت نفر دیگر ایستاده در پیاده رو عمومی در خارج از درمانگاه در حالی که نگه داشتن شش پا و دور از هر یک از دیگر به عنوان مورد نیاز اجتماعی فاصله دستورالعمل. افراد نمایش داده می شود طرفدار زندگی علائم و مشغول نماز سکوت و نرم افزار-زندگی سخنرانی. سه افسر پلیس با نزدیک شدن این گروه و دستور داد آنها را به ترک این منطقه است که آنها با توجه به پیش نویس فدرال شکایت حقوقی به دست آمده بار عصر. پیش نویس شکایت هرگز با دادگاه واصل.

پادشاه و یکی دیگر طرفدار زندگی فردی و بازگشت به همان پیاده رو در 7 آوریل و از سر مسالمت آمیز تظاهرات ماندن 15 فوت دور از یکدیگر. پلیس اطلاع شاه که او تا به حال هیچ حق وجود دارد و که او را جریمه $5,000 اگر او همچنان وجود دارد زمانی که پلیس بازگشت و مدتی بعد. پلیس آمد و حدود دو ساعت بعد و آماده به مسئله استناد به پادشاه اما یکی از دوستان او سوار ارائه شده و به خانه اش. پلیس اجازه شاه به ترک و کارگردانی او را به ماندن در خانه.

Thomas بیشتر جامعه با ارسال تقاضا نامه, مارس 14 به Hagerstown شهردار باب Bruchey یک جمهوری خواه دادستان شهرستان و رئیس پلیس محلی, درخواست مقامات احترام به حق شاه و دیگران را به شرکت در صلح آمیز pro-زندگی سخنرانی و نماز در خارج از کلینیک سقط جنین.

این شهر در پاسخ بیان کرد که شاه و دیگران می تواند بازگشت به پیاده رو اگر آنها توافق اجتماعی را حفظ فاصله محدود کردن اندازه از گروه خود به 10 نفر و به طور مداوم پیاده روی در اطراف این شهر بزرگ و بلوک که در آن مرکز قرار گرفته است.

ناراضی, Thomas بیشتر جامعه با ارسال نامه ای به مقامات این استدلال که مداوم پیاده روی نیاز بر خلاف قانون اساسی بود زیرا آن زد گرفتار حداقل دو دادگاه فدرال احکام.

“به طور مشابه در اینجا مطبوع مشتریان ما حق برای بیان پیام خود را در یک وظیفه را به ادامه راه رفتن در اطراف بلوک یک دشت قابل لمس تخطی از حقوق اساسی و قابل ملاحظه ای مربوط به گسترش شهر مورد علاقه در کاهش گسترش COVID-19[,]” در این نامه اعلام کرد.

این شهرستان موفق به پاسخ به پس از آن نامه و این شرکت پس از آن مقامات پیش نویس یک طرح دعوی در دادگاه است که آنها را وادار به عقب نشینی و موافقت می کنید که این فعالان را به طور مداوم راه رفتن در اطراف بلوک به منظور شرکت در نرم افزار-زندگی رایگان سخنرانی عمومی در پیاده رو.

شهر “اذعان موافقت که مشتریان ما می تواند درگیر در نرم افزار-زندگی آزادی بیان در خارج از امکانات سقط جنین به عنوان طولانی به عنوان آنها حفظ اجتماعی فاصله و بیش از 10 نفر در حالی که مریلند تحت آن زمان وضعیت اضطراری” McHale گفت.

“خوشبختانه این شهر را ندارد این به دادخواهی” وکیل گفت: بار عصر. “حس مشترک غالب شد.”

در سراسر کشور “شهر دولت ها به رسمیت شناخته اند که طرفدار lifers حق بود در پیاده رو خارج از سقط جنین امکانات در این زمان است.”

شهردار باب Bruchey پیشنهاد کرد که قانونی مانورهای رندانه درگیر در این مورد می تواند اجتناب شده است.

“من اعتقاد راسخ در متمم اول قانون اساسی و تمام اصلاحات مربوط به قانون اساسی” Bruchey گفت: عصر فردا در مصاحبه.

حتی اگر فرماندار منظور ارائه نمی معافیت برای تظاهرات مانند کسانی که در خارج از کلینیک سقط جنین او گفت: “من مطلقا هیچ مشکلی با آن اتفاق می افتد اگر آنها همراهی با خود اجتماعی فاصله گرفتن و نگه داشتن به یک گروه 10 یا کمتر است.”

اگر او می خواهم دریافت یک تماس تلفنی از یک فعال قبل از شرکت حقوقی رو درگیر “آن را ساخته اند تمام تفاوت در جهان” شهردار گفت.

“ما یک جامعه کوچک; ما بسیار قابل دسترس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im