تظاهرات در ویسکانسین در اعتراض به مستند فرمت

هزاران نفر از مردم بسیج در ویسکانسین روز جمعه در اعتراض به ادامه اقامت در خانه از دستورات که در ابتدا با توجه به اتمام می رسد آن روز.

تصویری شات از اخبار محلی هلیکوپتر نشان داد یک جمعیت عظیم ایستاده شانه به شانه در اعتراض خارج از ساختمان کاپیتول در مدیسون, برگزاری پلاکارد و پرچم آمریکا.

“است که بسیاری از مردم است. خدمه ما در زمین به گزارش برخی از مردم در حال حمل اسلحه های طولانی در این تظاهرات” یک WISN 12 خبرنگار نوشت: در یک صدای جیر جیر که نشان داد این فیلم است.

Epoch Times Photo
یک ماشین دیده می شود به عنوان تظاهر کنندگان در اعتراض به گسترش اضطراری امن در خانه سفارش توسط دولت رژیم صهیونیستی است. تونی Evers به سرعت گسترش COVID-19 خارج از دولت ساختمان کاپیتول در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

“اجازه ندهید که کمونیست تصاحب کشور ما … پایه قوی بود ایران و پایه بلند و افتخار برای امریکا گفت:” یک معترض که ابراز نارضایتی خود را از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn.

معترضان نیز برگزار می شود نشانه های مطلب “همه کارگران ضروری” و “مرگ… بهتر است به کمونیسم” با توجه به Milwaukee Journal Sentinel.

کاپیتول پلیس تخمین زده است که حدود 1500 با حضور در این تجمع که سقوط کرد در روز است که یک مادر اقامت در خانه سفارش سازندگان: “غیر ضروری” کسب و کار شد و با توجه به اتمام می رسد.

Epoch Times Photo
تظاهرکنندگان در اعتراض به گسترش ویسکانسین stay-at-home, سفارش, خارج, دولت, ساختمان کاپیتول در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است. (Shannon استاپلتون/فردا نیوز)

“بهداشت عمومی است که یک تیم ورزشی” فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers نوشت: در یک صدای جیر جیر جمعه, به اشتراک گذاری یک لینک به یک توجه داشته باشید (pdf) توضیح اینکه چرا “امن تر در خانه” سفارش شده بود افزایش یافته است.

“بدون درمان یا واکسن تنها راه به سرعت گسترش COVID-19 است که از طریق غیر دارویی مداخلات” Evers نوشت و گفت که مستند شده اولیه مداخله در ویسکانسین و اعتبار آن به طور قابل توجهی کاهش تعداد مرگ و میر.

“آرامش بخش سفارش های قبل از آن اقدامات در جای خود خواهد بود انتظار می رود در نتیجه افزایش موارد,” او نوشت.

“آن کار می کند. ما باید مسطح منحنی در اینجا در ویسکانسین و مانع مرگ حداقل 300 Wisconsinites و شاید به عنوان بسیاری از 1,400 زندگی” نوشت: Facebook.

Evers و وزارت بهداشت خدمات وزیر Andrea پالم اعلام کرد در یک منظور مشترک (pdf) در تاریخ 16 آوریل که دولت را مستند خواهد بود تمدید از طریق مارس 26 “برای جلوگیری از خوشه در COVID-19 مواردی است که می تواند فشار بیشتر ما سیستم مراقبت های بهداشتی و خطر بیشتر زندگی می کند.”

در حالی که بسیاری ناشناخته باقی مانده در مورد CCP (دیروز), ویروس, رمان کروناویروس که باعث بیماری تنفسی COVID-19 آن است که بسیار مسری است. این ویروس به سرعت گسترش در سراسر جهان با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش روز جمعه ثبت نام 2,736,979 تایید عفونت و 192,125 مرگ و میر. درست مورد مرگ و اعداد به احتمال زیاد بسیار بالاتر با توجه به عواملی مانند عفونت بدون علامت عدم تست و underreporting توسط چینی رژیم کمونیستی.

آوریل 24, با توجه به وزارت بهداشت آمار و ارقام در مجموع 5,356 مردم در ویسکانسین حال آزمایش مثبت برای CCP ویروس با 262 مرگ و میر. ویسکانسین به 5.8 میلیون نفر از ساکنان این معنی موارد مثبت در اطراف 0.09 درصد دولت و مردم است.

“من درک می کنم که وجود یک بیماری همه گیر رفتن در اطراف, اما ما واقعا نیاز به درک است که برخی از اقدامات آنها در حال قرار دادن به جای نادان هستند مسخره گفت:” دانکن Lemp رئیس جمهور ویسکانسین دوم متمم ائتلاف آورده است که یک تفنگ به اعتراض.

جمعه نیز شاهد ویسکانسین را آزمایشی اولین گام در بازگشایی برای کسب و کار با کتابخانه ها و غیر ضروری کسب و کار مانند فروشگاه های لباس در حال حاضر مجاز به انجام منظقه وانت.

گلف نیز برای بازی در ویسکانسین و چمن مراقبت از کسب و کار می تواند عامل شروع اگر این کار را می توان با یک فرد است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im