هزاران نفر از coronavirus کیت های آزمایش در آینده از کره جنوبی و چین

PANDEMIC. A health worker at the Quezon City General Hospital prepares an solation tent for novel coronavirus patients on Tuesday, March 10, 2020. Photo by Darren Langit/Rappler

بیماری همه گیر. یک کارگر بهداشت در شهرستان کزون بیمارستان عمومی آماده solation چادر رمان coronavirus بیماران در سهشنبه, مارس 10 سال 2020 است. عکس توسط Darren Langit/Rappler

مانیل فیلیپین – هزاران نفر از rapid test, کیت, برای, رمان, کروناویروس در راه هستند به فیلیپین از کره جنوبی و چین, وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو سوم گفت: در شب دوشنبه, مارس 16.

ورود اهدا کیت های آزمایش انتظار می رود که برای فعال کردن سلامت کارگران برای تست بیشتر مردم برای ویروس. در موسسه تحقیقات طب گرمسیری (RITM) در مونتینلوپا گروه – کشور اصلی تست hub – در حال حاضر تنها 300 نفر می تواند آزمایش می شود هر روز.

در مقایسه کره جنوبی است که قادر به تست 15000 نفر در روز برای coronavirus.

برخی از 500 rapid test, کیت اهدا شده توسط کره جنوبی دولت در فیلیپین وارد تاریخ و زمان آخرین جمعه, مارس 13 دوقو گفت. یکی دیگر از 5000 تا 10,000 کیت می رسند از کره جنوبی این هفته است.

در ضمن 2,000 “high-tech سریع تست کیت” از چین وارد شده در اوایل روز دوشنبه و یکی دیگر از 10 ، 000 از جمله کیت انتظار می رود در چهار شنبه, مارس 18 دوقو اضافه شده است.

در دسترس نبودن کیت های آزمایش را مجبور مقامات بهداشت به اولویت بندی افراد با علائم ویروس یا کسانی که تا به حال سابقه مواجهه با بیماران آلوده و یا سفر به کشورهای محلی شیوع ویروس.

بیشتر تست کیت معنی این بیماری می تواند زودتر تشخیص داده شده در بیماران مبتلا به افزایش شانس خود را بهبود در حالی که کاهش احتمال انتقال بیشتر.

علاوه بر این, کیت های آزمایش از کره جنوبی و چین می تواند به نوبه خود نتایج در عرض چند ساعت – بسیار سریع تر از تست کیت این RITM در حال حاضر با استفاده از آن طول می کشد یک تا دو روز کامل به نتایج عملکرد.

چگونه در مورد تکنسین?

اما به نظر می رسد داشتن کیت های آزمایش در دست ممکن است لزوما در ترجمه به سریع تر تشخیص.

با نمونه های بیشتر در آینده به عنوان مردم بیشتر تست می تواند به زودی به RITM نظارت تیم 3 تا 5 روز به انتشار نتایج, سی ان ان, فیلیپین روز دوشنبه گزارش.

حتی با هزاران “با تکنولوژی بالا” کیت های آزمایش و بیمارستان نمی ممکن است قادر به تحویل مورد انتظار نتایج سریع اگر وجود دارد نمی توان افزایش متناظر در تعدادی از تکنسین های آموزش دیده در حال اجرا آزمایش و تجزیه و تحلیل نمونه ها.

کیت های آزمایش از بالا

تست کیت توسعه یافته توسط دانشگاه فیلیپین-موسسه ملی بهداشت (UP-NIH) تنظیم شده برای اعتبار سنجی فیلد اجرا می شود آغاز این هفته است.

طرح دوقو گفت: برای استفاده از-NIH کیت های آزمایش به صورت موازی با معمولی کیت. اگر 200 تا 300 موازی اجرا می شود عملکرد بالا اعتماد به نفس در کیت جدید و سپس آنها ممکن است نورد از به کروناویروس تست هاب.

آزمون نیاز به ایجاد UP-NIH کیت های خاص حساسیت به کروناویروس که سرچشمه در ووهان – نه هر گونه ویروس دیگر – حتی در پایین ویروسی می شمارد.

“پس unti-unting nagkakaroon na tayo ng maraming kakayahan para sa سریع تست های تشخیصی, pero kailangang masiguro natin ang kanyang کیفیت در kanyang دقت” دوقو گفت: در طول یک جلسه رسانه در Malacañang. (بنابراین ما کم کم افزایش توانایی ما برای سریع تست های تشخیصی, اما ما نیاز به اطمینان از کیفیت و دقت است.)

همانطور که از روز دوشنبه فیلیپین تا به حال 142 موارد تایید شده از رمان coronavirus با مرگ و میر 12.

جهانی مرگ و میردر ضمن رسیده 6,501 با 3,213 از مرگ و میر در چین (به استثنای هنگ کنگ و ماکائو). تعداد موارد در سراسر جهان افزایش یافته است به 168,250, با بیش از 80,860 از عفونت در چین است. این ویروس به حداقل 142 کشور جهان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im