FREE. Passengers queue up to finally disembark from the World Dream cruise ship at the Kai Tak cruise terminal in Hong Kong on February 9, 2020, where 3,600 people had remained confined aboard for days as authorities conducted health checks due to the outbreak of the new coronavirus in mainland China. Photo by Philip Fong/AFP

رایگان. مسافران صف تا در نهایت پیاده از رویای جهانی کشتی کروز در Kai Tak ترمینال کروز در هنگ کنگ در فوریه 9, 2020, که در آن 3,600 مردم باقی مانده بود محدود سرنشین برای روز به عنوان مقامات انجام چک های بهداشتی با توجه به شیوع کروناویروس جدید در سرزمین اصلی چین است. عکس از فیلیپ Fong/AFP

دلار هنگ کنگ – هزاران نفر از مردم سرگردان روی یک کشتی کروز در هنگ کنگ به مدت 5 روز اجازه داده شد به پیاده روی یکشنبه, فوریه 9, پس از آن 1,800 خدمه آزمایش منفی برای کشنده جدید کروناویروس.

مقامات بهداشتی در مالی hub گفت: خدمه و مشابه تعدادی از مسافران ربوده شده از یک قرنطینه اعمال شده به دلیل ترس برخی از کارکنان می تواند قرارداد این ویروس کشنده در سفر قبلی و تصویب آن در.

رویای جهانی انجام 3 مسافران چینی به ویتنام بین ژانویه 19 و 24 که بعدها متوجه می شود مبتلا به سارس-مانند coronavirus که به کشته شدن بیش از 800 نفر در چین از آن پدید آمده در ماه دسامبر.

دولت مبتنی کشتی در زمان ورود خود را در هنگ کنگ چهار شنبه, فوریه 4, در حالی که آزمايشات انجام شده بر خدمه اما گفت که این مسافران نیاز به انجام معاینه که آنها تا به حال هیچ تماسی با سه بیمار گردشگران در ژانویه سفر.

اولین بار در شهر ووهان در مرکز چین در ماه دسامبر گذشته این ویروس آلوده بیش از 36,000 مردم در سرزمین اصلی چین و حداقل 26 در هنگ کنگ است.

مسافران و خدمه جدا شده بر روی کشتی تا به حال شده است در انتظار برای ماندن روی تا سه شنبه پس از هنگ کنگ گفت: مقامات تست را حداقل 4 روز.

اما رئیس پورت سلامت افسر لئونگ یی-هنگ گفت: “تمام آزمون نتایج این بعد از ظهر و در همه منفی است.”

او افزود که مسافر تست غیر ضروری تلقی شد زیرا آنها در خطر نسبتا پایین. همه 3,600 پردازنده مورد نیاز نمی باشد به خود پس از خروج از قرنطینه.

به عنوان او به سمت چپ کشتی مسافری Rocky چان گفت: شرایط قرنطینه شده بود “خوب” هر چند وقت خود را در هیئت مدیره باعث شده بود او چند مشکل.

“کار من این بود که تا حدودی تحت تاثیر قرار با توجه به زمان من تا به حال به صرف در اینجا او گفت:” اما افزود که نامه ای از او دریافت شده از وزارت بهداشت و درمان باید صاف کردن هر گونه مسائل.

معاون رئيس جمهور از بازاریابی در رویای کشتی قمر ییپ اعظم-مرد گفت: شرکت مرتب برای ده ها تن از مربیان به مسافران به شهرستان در حالی که رایگان هتل اتاق رزرو شده برای بیش از 100 خارجی دارندگان گذرنامه در هیئت مدیره که آنها مورد نیاز است.

هنگ کنگ در روز شنبه آغاز شد اجرای 14 روز دوره قرنطینه در همه افراد پس از رسیدن از سرزمین اصلی چین در تازه پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش ویروس.

این شهر وزیر بهداشت صبح روز یکشنبه گفت: 468 نفر بود که تا کنون دستور داده شده است به ماندن در خانه در اتاق های هتل و یا در یک دولت قرنطینه اردوگاه از سیاست اثر صورت گرفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im