تصور می شود منقرض شده Beothuk DNA است که هنوز هم در حال حاضر در N. L. خانواده محقق ژنتیک می یابد

Steve Carr یک استاد زیست شناسی در یادبود در دانشگاه سنت جان. (یادبود دانشگاه )

یک سنت جان ژنتیک متخصص پیدا کرده DNA اتصالات که لینک Beothuk مردم را به مردم معاصر تقریبا دو قرن پس از آخرین شناخته شده Beothuk درگذشت.

Steve Carr استاد زیست شناسی در یادبود دانشگاه می گوید که تحقیقات همچنین نشان می دهد که مواد ژنتیکی از باستان دریایی کهنه مردم هنوز هم وجود دارد به این روز قرن بعد از آنها ناپدید شد و از مکان هایی مانند Port au چیکس در نیوفاندلند سواحل غرب.

Shanawdithit آخرین شناخته شده عضو Beothuk مردم درگذشت در سال 1829. این Beothuk مدت طولانی است که به عنوان منقرض شده اما Carr می گوید یک تعبیر دقیق تر این است که از نظر فرهنگی منقرض شده به عنوان علم از DNA است که در حال حاضر تغییر شکل داستان است.

برای سال مردم بومی در نیوفاندلند — از جمله Mi’kmaq — حفظ آنها مربوط به Beothuk.

Carr که یافتههای منتشر شده در مجله Genome می گوید شواهدی وجود دارد که برای حمایت از موقعیت.

“سوال این بود که آیا کسانی که ژنتیکی فرزندان به حال فرزندان و کسانی که فرزندان به حال فرزندان و اینکه آیا آنها باقی بماند به دوران مدرن. و جواب از تجزیه و تحلیل من این است که بله آنها” Carr گفت: CBC رادیو , Newfoundland صبح.

DNA از برداشت مولر از جمجمه از دو به خوبی شناخته شده Beothuk افراد: Demasduit های عمه Shanawdithit که فوت در سال 1820 و همسرش, Nonosbawsut که کشته شد یک سال قبل در حالی که او در تلاش برای جلوگیری از جذب او.

در سال 2017, یک دانشجوی جمع آوری DNA از یک موزه در اسکاتلند که در آن Beothuk باقی مانده برگزار شده بود تا ماه مارس زمانی که آنها بازگشت به نیوفاندلند.

‘به معنای واقعی کلمه خود را عموزاده’

DNA شد و سپس در مقایسه با پایگاه داده و کار گفت لینک ها هستند روشن است.

“وجود دارد یک زندگی فرد است که از نظر ژنتیکی یکسان به Nonosbawsut,” Carr گفت.

Demasduit یکی از چند Beothuk که شباهت شناخته شده است. این آبرنگ نقاشی شده توسط خانم هنریتا همیلتون. (کتابخانه و آرشیو کانادا)

“من در واقع صحبت به فرد و او را مجذوب برای پیدا کردن این ارتباط است. چیز عجیب و غریب وجود دارد این است که او شده است به دنبال شجره نامه برای چندین سال. او می تواند خود را ردیابی و مادری نسب را به پنج نسل و هیچ نشانه ای در آن ثبت و از هر مرز و بومی آمریکا و نسب.”

وجود دارد هیچ مستقيم فرزندان Demasduit و Nonosbawsut. این زن و شوهر تا به حال یک نوزاد پسر است که فوت کرد.

این درخت خانواده که شامل Demasduit و Nonosbawsut به وضوح دارای شعبه است که در حال پر رونق امروز.

“که در آن این دو نفر از اعضای آنچه ما درک می کنیم به آخرین گروه از Beothuk آن را قطعا ممکن است که خود را برادر یا عمو یا پدربزرگ خود را و یا خود را بزرگ پدربزرگ و یا خود را بزرگ و پدربزرگ که آنها تا به حال کودکانی که جان سالم به در برد و مدرن افراد که ما پیدا کردن که یکسان و یا شبیه به Nonosbawsut و Demasduit هستند به معنای واقعی کلمه خود را عموزاده” Carr گفت.

“[این است که] در دقیقا همان راهی است که ما فکر می کنم در مورد عموزاده. عموزاده هستند و افرادی که دارای یک جد مشترک هستند.”

“ما می دانستیم که آن را در تمام طول’

Carr گفت: این احتمال وجود دارد اعضای Beothuk مردم “تا به حال چه ما تماس روابط دوستانه” با افراد دیگر که منجر به کودکان متولد قرن پیش که رفت برای تکثیر خانواده خطوط که هنوز شکوفا.

رئیس Mi’sel جو از Miawpukek اول ملت استقبال Carr پژوهش است.

Mi’sel جو رئیس Miawpukek اول ملت گفت: مردم در Conne رودخانه همیشه احساس وجود دارد اتصال به Beothuk. (گرت بری/CBC)

“من تعجب نیست. ما می دانستیم که این همه همراه” جو گفت.

“اما آن را به خوبی آن را تایید کرد.”

Carr است که بنیانگذار یک شرکت به نام Terra Nova ژنتیک خواهد شد کار با Miawpukek اول کشور در Conne رودخانه برای مرحله بعدی از تحقیقات در حال انجام پروژه است.

او در نظر دارد به مقایسه DNA نمونه از آن Mi’kmaq جامعه با Beothuk DNA و معتقد است که بیشتر خانواده ارتباطات به احتمال زیاد خواهد شد ثابت شده است.

بیشتر بخوانید از CBC Newfoundland and Labrador

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de