Thornberry می خواهد 6 میلیارد دلار برای جلوگیری از چین حضور نظامی در اقیانوس هند و آرام

Rep. مک Thornberry (R-تگزاس) از کمیته نیروهای مسلح مجلس می خواهد Department of Defense (DoD) برای راه اندازی یک برنامه جدید به منظور افزایش ایالات متحده توانایی محدود کردن چین کمونیست نظامی رژیم قدرت در هند و اقیانوس آرام.

به عنوان کمیته رتبه بندی عضو Thornberry منتشر شد به روز رسانی پیشنهاد تخمگذاری یک اقیانوس هند و آرام بازدارندگی ابتکار (IPDI), پس از مدل اروپایی بازدارندگی ابتکار—وزارت دفاع برنامه راه اندازی برای مقابله با روسیه در تجاوز نظامی در اروپا است.

“مقامات ارشد از هر دو [سیاسی] احزاب فرماندهان نظامی و امنیتی بین المللی کارشناسان گفته اند ما برای سال های سال است که هند و اقیانوس آرام باید این کشور را اولویت تئاتر” Thornberry در بیانیه ای گفت: به طور خلاصه پیشنهاد.

“آنها کاملا صحیح است و آن زمان برای قرار دادن پول ما که در آن ما است.”

این کنگره در پیش نویس قانون در پنجشنبه منتشر شد به نام برای $6.09 میلیارد دلار بودجه برای FY2021 برای IPDI. بودجه تقویت فعالیت های است که ایالات متحده و متفقین و کشورهای شریک در حال حاضر در حال انجام در Indo-Pacific theater, و همچنین ساخت در Indo-Pacific Command طرح سرمایه گذاری که تحویل داده شد به کنگره در ماه گذشته, او گفت:.

این پول می تواند صرف “تقویت دفاع موشکی هوش نظارت و شناسایی برنامه های زیرساخت prepositioned تجهیزات و مهمات و تدارکات و آموزش ها و تمرینات” با توجه به این بیانیه.

در حالی که ایالات متحده فرو رفته در جنگ با ترور در خاور میانه و چین هزینه های نظامی افزایش یافته است و حدود ده برابر به گفته بسیاری از تخمین می زند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2018 ملی, استراتژی دفاع, هشدار داده است که چین در حال حاضر مجموعه دوره برای تمدید “قدرت رقابت” جرقه نوسازی فشار برای تخلیه نظامی ایالات متحده. این استراتژی همچنین مشخص خطرات از روسیه که همراه با چین شده است chipping دور در پس از جنگ سرد برتری نظامی ایالات متحده برای چندین دهه است.

در حالی که چین برده تسلط آمریکا ناوهای هواپیمابر در اقیانوس آرام با ایجاد آرایه ای از یک موشک دوربرد و ضد هوایی اقدامات در طول دهه گذشته ارتش ایالات متحده تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر تلاش برای به بازی گرفتن تا در چشم انداز جدید استراتژیک.

Thornberry گفت: پیشنهاد افزایش خواهد داد و حضور ایالات متحده در منطقه و بهبود مشترک نیروی مرگبار برای مثال بودجه یک زمین مبتنی بر ترکیب هوایی و سیستم دفاع موشکی در گوام و تخصیص بودجه برای “دفاع از میهن رادار” در هاوایی است.

این پیشنهاد همچنین نگاه کنید به بهبود prepositioning و تدارکات و افزایش بودجه برای زیرساخت در این منطقه است.

“اینها همه برنامه های جدید اما با کشیدن آنها را با هم تحت یک سیاست ما بهتر خواهد بود قادر به قضاوت خود ما تعهد اینجا در صفحه اصلی, نشان دادن عزم ما برای ما متحدان و شرکای تجاری و جلوگیری از چین است.

“ما ممکن است قادر به پوشش تمام این برنامه ها در این سال, اما این مهم است که ما را یک شروع و سپس با استفاده از این قانون برای اندازه گیری پیشرفت ما رفتن به جلو” Thornberry گفت.

“امریکا و اقبال خواهد بود تا حد زیادی تحت تاثیر چه اتفاقی می افتد در هند و اقیانوس آرام. این اتصالات خواهد بود اگر ما علامت این نقطه عطف با اجرای جدید رویکرد استراتژیک به این بخش حیاتی از جهان است.”

سیمون Veazey کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im