یک سوم Los Angeles Police Department افسر دارای آزمایش مثبت برای CCP virus باعث می شود که بیماری COVID-19 گفته در مارس 22.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

در بیانیه پلیس لس آنجلس گفت: افسر اختصاص داده شد به بخش مرکزی بخش نمایش داده می شود و علائم که مشخصه این بیماری در اوایل این هفته قبل از اینکه به خانه فرستاده شده توسط یک سرپرست.

“این بخش پس از ضد عفونی کلیه از فرد فضاهای کار و هر مشترک در داخل مناطق مرکزی را بدست آورد. ما همچنین شناسایی هر کسی که ممکن است در تماس با کارکنان و کارگردانی آنها را به یک قرارداد ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای ارزیابی” آنها گفت:, و اضافه کرد که دستورالعمل تاسیس شده اند “برای همه کارکنان که یا نمایشگاه علائم ویروس و یا تماس با کسی که ممکن است آلوده.”

“با مردان و زنان ما در خط مقدم از این بحران ارائه خدمات اساسی به ما و شهر ما می دانیم بیشتر کارکنان قرارداد ممکن Coronavirus. ما ادامه خواهد داد برای اطمینان از تمام امکانات تمیز و امن در حالی که رسیدگی به خوب بودن تیم ما” بخش گفت.

پلیس لس آنجلس گفته است که توضیح وضعیت افسر می آید پس از لس آنجلس تایمز گزارش داد که یک افسر در بخش مرکزی که گشت مناطق که عبارتند از مرکز شهر لس آنجلس به تازگی پس از بازگشت از تعطیلات در خارج از کشور بود و “سرفه و تعریق” در حالی که در محل کار است.

با توجه به خروجی چند ماموران در ایستگاه نگرانی در مورد فردی با این حال “تحت تاثیر افسر بود و اجازه کار به مدت حداقل دو روز این هفته است.” این افسر پس از آن آزمایش مثبت برای این ویروس اگر چه روشن نیست که اگر آنها در تعامل با مردم است. اضافی افسران که کار با مبتلا افسر گشت به شمار می رود قرنطینه مقامات گفت: انتشار.

این علائم سومین مورد از این ویروس در میان پلیس لس آنجلس که در این هفته اعلام کرد دو نفر دیگر سرپرست اختصاص داده شده به اقیانوس آرام بخش و عالی رتبه کارکنان به عنوان “عضو دپارتمان ارشد و کارکنان” نیز آزمایش مثبت برای این بیماری است. هر دو انتظار می رود که بهبودی کامل را.

این گروه گفت که آزمايش مثبت بود “یادآوری جدی است که هر کسی مستعد ابتلا به این ویروس” و تشویق “همه Angelenos به دنبال محلی و ایالتی دستورالعمل های بهداشت و اجتماعی فاصله.”

روز شنبه در لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی تایید کرد دو نفر در این شهرستان فوت کرده از این ویروس در حالی که 59 موارد جدید شناسایی شده اند. افرادی که مرده بودند هر دو “مسن تر از 65 با زمینه ای شرایط سلامت” خبر داد. یکی در زندگی معجزه مایل و یک زندگی Del Rey.

به تاریخ بهداشت عمومی تایید کرده 351 موارد این ویروس در سراسر لس آنجلس و چهار نفر فوت کرده اند در حالی که 69 موارد مثبت بستری شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im