فکر می کنم تانک برآورد 14 میلیون شغل از دست رفته را در تابستان

به عنوان سیاست گذاران و سرمایه گذاران با نگرانی چشم به وزارت کار را مربوط به تعداد مدعیان بیکاری گزارش با توجه به انتشار سه شنبه واشنگتن-بر اساس فکر می کنم تانک ساخته شده وخیم هوا 14 میلیون شغل از دست رفته با فصل تابستان است.

“ما بهترین حدس در این نقطه است که اقتصاد ملی می تواند از دست دادن 14 میلیون شغل تا تابستان 2020 گفت:” موسسه سیاست اقتصادی (EPI) در یک توجه داشته باشید که سرزنش COVID-19 شیوع برای دلتنگ آمار و ارقام.

“این برآورد فرض کنیم $1 تریلیون دلار در محرک های مالی—به عبارت دیگر حتی با $1 تریلیون دلار در محرک این کار ضرر و زیان خواهد بود عظیم” EPI نوشت: در 25 مارس.

14 میلیون پیش بینی شده است که یک تجدید نظر به سمت بالا بیش از ارقام آن منتشر شده هفته گذشته.

“متاسفانه ما پیش بینی شد و به احتمال زیاد بیش از حد خوش بینانه,” اتاق فکر گفت. EPI اشاره کرد که از دست دادن شغل تخمین می زند “به سرعت در حال تحول با پیش بینی های جدید از های مختلف اقتصاد کلان تحلیلگران منتشر شده در تقریبا روزانه است.”

Bianca Medici (L), a corporate recruiter for CDM Media, speaks with job applicants during a National Career Fairs job fair in Chicago on April 22, 2015. The Labor Department releases weekly jobless claims on May 14, 2015. (AP Photo/M. Spencer Green)
بیانکا مدیچی (L) یک شرکت همکاران برای استفاده از CDM رسانه ها صحبت می کند با متقاضیان کار در طول یک ملی, نمایشگاه حرفه ای کار عادلانه در شیکاگو در آوریل 22, 2015. (AP Photo/M. اسپنسر سبز)

EPI شکست خود را بیکاری برآورد توسط دولت است. در صد عاقلانه نوادا پیش بینی شده است به از دست دادن 14.2 درصد از کل بخش خصوصی اشتغال است. دولت اوقات فراغت مهمان نوازی و بخش خرده فروشی حساب برای بیش از 40 درصد از بخش خصوصی شغل.

توسط تعداد مطلق از مشاغل از دست رفته کالیفرنیا پیش بینی شده است که بیشتر در بیش از 1.6 میلیون نفر است. به عنوان یک سهم از کل بخش خصوصی اشتغال این تعداد ترجمه به 10.9 درصد است.

فکر می کنم تانک به نام “حداقل $2.1 تریلیون دلار در فدرال محرک از طریق 2020 به بازگرداندن کشور به مناسب سلامت اقتصادی.”

مذاکره کنندگان روز چهارشنبه گفت که سناتور ایالات متحده آمریکا و تهمت مقامات دولت توافق عظیم محرک اقتصادی لایحه.

سنا رای گیری خواهد شد در 2 تریلیون دلار بسته در روز بعد و مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به دنبال کت و شلوار به زودی پس از.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky) گفت: این بسته شامل چک برای کمک به آمریکایی ها پرداخت صورتحساب در طول کار اخراج مربوط به شیوع و گسترش بیمه بیکاری و اضطراری وام به کسب و کارهای کوچک.

‘فصل افزایش می دهد’

وزارت کار ایالات متحده ارقام با توجه پنج شنبه انتظار می رود برای شکستن رکورد قدیمی برای بیشترین تعداد مدعیان بیکاری ثبت شده در یک هفته.

برخی از اقتصاددانان پروژه ای است که ایالات متحده می تواند حدود 3 میلیون بیمه بیکاری ادعا می کند که آمار و ارقام منتشر شده برای هفته مارس 15-21. خواهد بود که حدود 12 بار به عنوان بسیاری از هفته گذشته خواهد بود و سه گانه تمام وقت ثبت 695,000 مجموعه در سال 1982.

“این رفتن به یک فصل افزایش دهد گفت:” کنستانس شکارچی رئيس جمهور از انجمن ملی برای کسب و کار اقتصاددانان و اقتصاددان ارشد در حسابداری شرکت KPMG. “ما نمی هر گونه تاریخ ثبت شده از هر چیزی شبیه به این.”

Applicants wait to meet potential employers
متقاضیان صبر کنید برای دیدار با کارفرمایان بالقوه در منهتن کار عادلانه در n. y. on Jan. 17, 2013. (ماریو تاما/گتی ایماژ)

“در اوایل دولت منتشر شده با اشاره به تقریبا غیر قابل تصور از 2 میلیون به 3 میلیون افزایش” اقتصاددانان در BMO Capital Markets نوشت به مشتریان.

هفتگی مدعیان آمار منتشر شده هر پنج شنبه وزارت کار.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im