‘آنها نفرت’: مصرف کنندگان هشدار داد غیر قانونی پیشبرد هزینه های وام در طول همه گیر

آنلاین پول کلاهبرداران ramping تا یک کلاهبرداری برگشتاندن مبارزه کانادایی در COVID-19 عصر با وام های جعلی که منجر به مشکلات مالی, CBC News یاد کرده است.

“کلاهبرداران با استفاده از این بیماری همه گیر از آنجا که آنها می دانند که بسیاری از کانادایی ها در حال حاضر — و در هفته ها و ماه از هم اکنون — در حال رفتن به کمبود پول نقد” گفت: Jessie St-Cyr یک رسانه مسئول روابط برای اداره کسب و کار بهتر از شرق و شمال انتاریو و Outaouais. “آنها در حال رفتن به دنبال وام.”

اداره کسب و کار بهتر است هشدار مصرف کنندگان به دور ماندن از “پیشرفت-هزینه وام” که نیاز مصرف کنندگان به پرداخت پول صف مقابل و قبل از دریافت هر گونه وجوه. این هزینه ها غیر قانونی در شمال امریکا است.

“شما هرگز نباید پرداخت هزینه در صف مقابل و بدون توجه به آنچه که نام آنها آن تماس بگیرید” گفت: St-Cyr.

شرکت ها گاهی اوقات استفاده از اصطلاحات مانند “مدیریت هزینه” یا “اعتبار حفاظت” برای پنهان کردن غیر قانونی و اتهامات او گفت:.

“این فقط یک نام آنها را برای پیشبرد هزینه. و آن را نه قانونی و آنچه در کانادا بخواهید برای هر نوع هزینه قبل از دریافت پول خود را.”

St-Cyr گفت: کانادایی ها ترغیب بودن این “پیشرفت-هزینه وام” از آنجا که آنها اغلب نرخ که ممکن است به بالاتر از بانک اما بسیار پایین تر از کوتاه مدت وام payday در است که مجاز به بیش از حد قانونی از 60 درصد و یا دراز مدت قسط وام است که می تواند رسیدن به نرخ درصد سالانه (آوریل) از 46.96 درصد است.

پیشبرد هزینه وام کلاهبرداری در حال پیگیری توسط اداره کسب و کار بهتر. در کانادا آن را غیر قانونی به اتهام پیشرفت هزینه به عنوان یک پیش نیاز برای گرفتن وام. (اداره کسب و کار بهتر)

یک پیشرفت هزینه 1000 $یا بیشتر ممکن است ارزش این قیمت اگر آن را موجب صرفه جویی در هزینه های مورد علاقه آنها دلیل. و به آنها گفته پول پرداخت خواهد شد و پس از اثبات آنها می توانید آنها را به طور منظم پرداخت بدهی.

در عوض هنگامی که پیشرفت هزینه پرداخت می شود وام دهنده اغلب از بین می رود.

“آنها قابل دسترسی” گفت: St-Cyr. “هنگامی که آنها قطع خط تلفن خود را زمانی که آنها نمی بازگشت ایمیل های خود را زمانی که آنها قطع وب سایت خود را, آن را غیر ممکن است برای دریافت پول خود را به عقب.

“آنها نمی انتقال وام. کسی است که مسائل مالی و نیاز به وام است و حتی بیشتر مشکل مالی پس از آن.”

BBB را ScamTracker نشان می دهد صدها شکایت در مورد پیشرفت-هزینه کلاهبرداری از سراسر کانادا با مصرف کنندگان گفت: آنها شده اند و فریب خوردن از هزاران دلار توسط ده ها تن از شرکت های.

سازمان دیده بان | هشدار برای مصرف کنندگان:

بهتر کسب و کار اداره می گوید وام دهندگان ارائه غیر قانونی پیشبرد هزینه وام اغلب ناپدید می شوند. 1:02

که آنچه اتفاق افتاده است به یک انتاریو که می گوید او از دست داد $3,950 پس از ارسال آن توسط e-انتقال در ماه مارس به امن $20,000 وام برای پوشش بدهی های خود را و در حال رفتن را از طریق طلاق. او نیست شناسایی شود چرا که او ترس داستان او می تواند او را تحت تاثیر قرار است.

“من به شدت در تلاش برای اطمینان حاصل شود که خانواده من مالی متحده را به منظور است که من می تواند به اندازه کافی برای فرزندان من گفت:” کاری که وب سایت های آنلاین در حالی که جستجو برای گزینه های تامین مالی.

انتاریو کاری مشترک یک کپی از قرارداد وام فرستاده شده به او توسط بلفرد سرمایه خدمات مستقر در اتاوا با توجه به سربرگ شرکت. قرارداد آمده است: “زمانی که اعتبار خود را حفاظت پرداخت(ع) دریافت شده است وام خود را منتشر خواهد شد در عرض یکی-دو ساعت و موجود در حساب خود را.”

همچنین می گوید: اعتبار حفاظت “خواهد بود به طور کامل مسترد پس از هشت-12 ماهانه پرداخت در زمان.”

اگر چه این زن گفت: او leery نماینده با او صحبت کرد و گوشی را متقاعد به جلو حرکت کند با آن است.

این انتاریو زن که هویت CBC News, است افشای, می گوید او از دست داده و نزدیک به 4000 $به یک پیشرفت هزینه وام کلاهبرداری. (CBC)

“این مرد بسیار خوب بود و به نظر می رسید مانند او بسیار قوی در زمینه های مالی — او اساسا در اطراف دیوار و دفاع ساخته شده و صدای همه چیز حلال است.”

‘بهره گیری از آسیب پذیر’

انتاریو زن فرستاده اعتبار “حفاظت” پرداخت در دو قسط — اما دریافت وام و یا بازپرداخت. او تماس های تلفنی پاسخ داده بودند و وب سایت شرکت ناپدید شده است.

“آنها نفرت. آنها با استفاده از آسیب پذیر” او گفت:.

St-Cyr گفت: مردم “که محصول سال نیاز برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را.”

“وجود دارد بدون نیاز به احساس گناه و یا شرم آور است. این بچه ها حرفه ای هستند و آنها آن را به نگاه مانند آن را مشروع است.”

در ونکوور در هفته گذشته تاجر تری Tremaine تماس گرفته شد از طریق ایمیل توسط یک شرکت به نام اولین پایتخت کانادا که به او پیشنهاد یک $20,000 وام.

تری Tremaine و همسرش, ساری, اجرای یک سگ مهد کودک اما کسب و کار شده است به طور قابل توجهی پس از همه گیر آغاز شد. (Dillon Hodgin/CBC)

“من رفتم به وب سایت خود را به دیدن اگر آنها معتبر است و همه آن را به نظر می رسید بسیار معقول” گفت: Tremaine که می گوید او همچنین صحبت با یک نماینده و “آنها انجام یک کار خوب ارائه کنند.”

Tremaine و همسرش, ساری, اجرای, بهترین, پارس Doggie مهدکودک که باز در ژوئن 2019.

“کسب و کار بزرگ شد مثل دیوانه از زمانی که ما آغاز شده است” گفت: Tremaine. آنها نقل مکان کرد و به بزرگتر و گران تر از اجاره فضا در آغاز ماه مارس فقط به عنوان COVID-19 همه گیر ضربه سخت در بریتیش کلمبیا.

به دنبال گزینه های آنلاین

درآمد حاصل از کاهش 75 درصد گفت: در حالی که اجاره و سربار ثابت هستند. او با نزدیک شدن به بانک خود را برای کمک های مالی و امیدوار است برای کمک به دولت در, اجاره, اما گفت که او نیز تحقیق وام گزینه های آنلاین برای کمک به او را پوشش سه ماه اجاره و یا در مورد $15,000.

“این عصر اینترنت و من تمام این ایمیل” گفت: Tremaine. “من تا به حال هرگز دیده می شود که شرکت قبل از. چگونه آنها ایمیل من, من هیچ نظری ندارم.”

اما او شیفته بود تا او چک کردن اولین پایتخت کانادا وب سایت و سپس برداشت بر روی گوشی.

اولین پایتخت کانادا ارائه شده Tremaine ناخواسته وام از طریق ایمیل, اما زمانی که او به دنبال او شگفت زده بود برای شنیدن وجود دارد خواهد بود یک اعتبار حفاظت’ هزینه دلار از 2900 قبل از او می تواند دسترسی به منابع مالی. (اولین پایتخت کانادا)

در حالی که چت با اولین پایتخت کانادا نماینده او فرستاده شد یک موافقتنامه وام درخواست اعتبار “حفاظت” هزینه از $1,950-$3,900 همراه با این بند: “زمانی که ما اعتباری حمایت پرداخت(ع) شده اند دریافت وام خود را منتشر خواهد شد در عرض یکی-دو ساعت و موجود در حساب خود را.” نماینده به او گفت که او می خواهم که به پرداخت $از 2900.

وجود دارد همچنین وعده بازپرداخت پول “پس از هشت-12 ماهانه پرداخت در زمان.”

‘را ندارد بسیاری از حس’

Tremaine گفت: او شک و تردید حق دور.

“آن را نمی بسیاری از حس به من,” او گفت:. “و این بود پایان این گفتگو است.”

Tremaine نیست, ثبت نام برای وام و به جای آن به نام BBB.

CBC بررسی قرارداد از بلفرد سرمایه خدمات و اولین پایتخت کشور کانادا و به نظر می رسد این دو نهاد مرتبط هستند یا همان.

قرارداد از بلفرد سرمایه خدمات و اولین پایتخت کانادا به نظر می رسد برای نشان دادن این دو نهاد مرتبط هستند یا همان. (فرستاده شده توسط تری Tremaine و نام نکردن)

قرارداد یکسان هستند در سبک و زبان بند و تقاضا برای اعتبار “حفاظت” پرداخت.

ارشد مدیر عامل برای هر دو شناخته شده است به عنوان دانا لوئیس و امضا یکسان هستند. هر دو شرکت نشان می دهد اتاوا اما مکان های مختلف با شماره تلفن.

هر دو وب سایت ثبت نام کرده بودند در این سال در پاناما. این بلفرد سرمایه خدمات ثبت شده در Jan. 27, 2020, و به زودی پس از آن انتاریو زن امضا برای یک وام. وب سایت دیگر در دسترس نیست.

اولین پایتخت کانادا ثبت شده بود در 16 آوریل سال 2020 و Tremaine تماس گرفته شد و یک هفته بعد.

واقعا بهره گیری’

“من نمی دانستم این خیلی جوان است. Wow!” گفت: Tremaine. “این مردم واقعا استفاده از این وضعیت است.”

CBC اقدام به تماس با هر دو شرکت.

بلفرد سرمایه خدمات قابل دسترسی است.

اولین پایتخت کانادا گذاشت و دو بار نیست پاسخ دادن به یک ایمیل پرس و جو.

اگر مصرف کنندگان می توانید تعیین زمانی که یک وب سایت ارائه وام ایجاد شده است, آن می تواند یک سرنخ در مورد این که آیا آن است که یک نهاد مشروع.

“اگر شما نگاه کنید به وب سایت ایجاد شده بود در چند هفته گذشته چند ماه گذشته است که یک بزرگ, bi,g پرچم قرمز بزرگ” گفت: St-Cyr.

او توصیه می کند مصرف کنندگان به اتمام تاریخ ثبت نام از وام دهندگان آنلاین با رفتن به www.who.is و متصل کردن URL از قرض دهنده. که منجر به یک صفحه نمایش تاریخ و کشور از ثبت نام.

هنوز هم آن نادر است که پلیس قادر به ردیابی افراد یا سازمان هایی در پشت این وام های جعلی — اگر چه آنها موفق شده اند در ردیابی منشاء دیگر طرح های مالی مانند سازمان تنظیم مقررات تلفن اومدی.

‘رفتن برای مدت زمان طولانی’

هنوز ردیابی مکان فیزیکی از این شرکت ها کار آسانی نیست گفت: St-Cyr چرا که آنها اغلب با استفاده از دفاتر مجازی.

“این کلاهبرداری در جریان بوده است برای مدت زمان طولانی” St-Cyr گفت: از شرکت های ارائه پیشرفته هزینه وام. BBB به طور منظم نمودار و بررسی چنین شکایات مصرف کنندگان و متوجه یک چشم انداز مثبت.

“ما در حال دریافت تماس در هر هفته تقریبا هر روز از مردم در سراسر کانادا است. و آنچه نگرانی ما این است که وضعیت اقتصادی کانادا است که رفتن را از طریق.”

St-Cyr گفت: آن را “غیر ممکن” را به می دانم که چگونه بسیاری از پیشرفت-هزینه وام اپراتورهای فعال در کشور کانادا به دلیل “تنها چیزی که ما می توانیم محاسبه است آنهایی هستند که توجه ما به ارمغان آورده.”

سازمان دیده بان | اداره بهتر کسب و کار می گوید پیشبرد هزینه وام کلاهبرداری در حال افزایش است:

آن زمان مشکلات مالی برای کانادایی ها اما بسیاری از کسانی که به جستجو برای وام های انتظار نیست این ناخواسته ارائه به باد در صندوق پستی خود را. به نظر می رسد مشروع تا زمانی که درخواست شما را به پرداخت صدها نفر در صف مقابل برای تضمین $20,000 وام. آن را به نام یک “پیشرفت هزینه” وام کلاهبرداری. و اداره کسب و کار بهتر است هشدار کانادایی است که از آن در حال افزایش است. سازمان دیده بان Makda Ghebresslassie داستان. 1:48

او خواستار مصرف کنندگان برای تماس با BBB اگر آنها برخورد آنلاین وام دهنده است که می پرسد برای پرداخت جلو اما اذعان می کند این یک کار دشوار است پیگیری scammers.

“هنگامی که ما آنها را پرچم و سپس وب سایت خود را غیر فعال است آنها فقط می خواهم برای ایجاد یک وب سایت جدید چند روز پس از شروع طرح خود را بیش از همه دوباره.”

مصرف کنندگان نیاز به انجام تحقیقات خود را, او گفت:, و به یاد داشته باشید “به هرگز انتقال هر گونه پول قبل از دریافت وام خود”

راهنمایی از اداره کسب و کار بهتر

  • هیچ هزینه در صف مقابل به پرداخت قبل از گرفتن یک وام یک “نشانه به راه رفتن به دور.”
  • مراقب باشید از وام تضمین قبل از ارسال هر گونه اسناد و مدارک.
  • پرداخت مانند e-نقل و انتقالات و یا انتقال سیم و یا بیت کوین و یا پرداخت به فردی هستند “tip-off” را به فعالیت های جعلی.
  • بود مشکوک ارائه می دهد که مشتری جلب کردن نرخ بهره پایین تر — حتی اگر شما نمره اعتباری بد است.
  • توجه به جزئیات برای مثال: در یک شهر اما شماره تلفن از جاهای دیگر
  • چک کردن تاریخ ثبت نام از وام دهندگان آنلاین است.
  • اتمام BBB را کلاهبرداری ردیاب که در آن شما را ببینید شکایات و نام شرکت ادعا به پاره پاره کردن مردم است. https://www.bbb.org/scamtracker/. با کلیک بر روی اومدی: “پیشبرد هزینه وام” را انتخاب کنید و کانادا و/یا استان خود.
  • گزارش اومدی به BBB به طوری که آن را می توانید پیگیری و اطلاع رسانی.

اگر شما از اطلاعات برای به اشتراک گذاشتن در مورد این داستان و یا بهره بالا وام دهندگان لطفا تماس بگیرید marketplace@cbc.ca خود را با داستان و اطلاعات تماس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000 ultraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelericanli maç izleBağlama büyüsü