این داوطلب تهیه مالیاتی در حال کمک به خانواده های کم درآمد خود را دریافت محرک پرداخت

بیش از دو هفته گذشته این گروه غیر انتفاعی کمک مالیاتی کلرادو شده است و در پایان دریافت از پاچه ایمیل و تماس از افراد کم درآمد نگران نحوه اظهارنامه مالیاتی به طوری که آنها می توانید خود را فدرال محرک پرداخت که می تواند به مقدار حد 1.200 $در هر فرد است.

به طور معمول مالیاتی کمک کلرادو خواهد مستقیم تماس گیرنده را به یکی از 40 رایگان مالیات-آماده سازی سایت های سراسر کشور بخشی از ملی IRS داوطلب برنامه—اما کسانی که تعطیل در اواسط ماه مارس در میان افزایش CCP ویروس بحران است.

که در آن کد برای امریکا در می آید.

مدتها قبل از وقوع این گروه نیز غیر انتفاعی—شروع به ساخت یک راه امن برای مردم به ها اسناد مالیاتی خود را با یک سرویس آنلاین به نام دریافت بازپرداخت خود را و هنوز هم کمک گرفتن از یک داوطلب preparer مالیاتی. آن را با هدف کمک به افراد کم درآمد میلیون ها نفر از آنها فایل نیست هر سال ادعای اعتبار مالیاتی آنها به علت.

آن را به طور کامل راه اندازی شد تنها چند روز قبل از IRS داوطلب سایت های تعطیل به سرعت تبدیل شدن به تنها راه داوطلب تهیه مالیاتی می تواند کار نگه دارید. در حال حاضر زمانی که مردم مالیات کمک کلرادو مدیر کورتنی o’reilly می توانید به طور مستقیم آنها را به دریافت بازپرداخت خود سایت.

هنگامی که تمام اسناد و مدارک خود را آپلود و تایید او شرکای آنها را با یکی از داوطلب تهیه مالیاتی.

“ضرورت در تماس های تلفنی واقعا به من زده” o’reilly گفت. “در طول سنتی فصل مالیات آنها به دنبال کمک, اما آن را کمی کمتر دست پاچه. در حال حاضر آن را ‘چه می توانم انجام دهم ؟ من هر چیزی را انجام دهید.'”

کد برای امریکا انتظار می رود برای کمک به روند حدود 5000 اظهارنامه مالیاتی سال جاری, همکاری با مالیات کمک کلرادو و دیگر ارائه دهندگان خدمات از طریق نمایندگان داوطلب مالیات بر درآمد کمک برنامه. اما در حال حاضر که ballooned به 40 گروه های مختلف و کد برای امریکا ممکن است در نهایت پردازش به عنوان بسیاری از 50,000 بازده در سال جاری گفت: لو مور موقت شرکت مدیر عامل و افسر ارشد فناوری.

“این واقعا به موقع است که ما باید از این ابزار در دسترس است. ما فقط برنامه ریزی نشده برای دریافت این حق دور” گفت: مور که با اضافه کردن بیشتر مهندسین به این سایت آماده برای بیشتر کاربران است.

پوسته پوسته شدن سریع

در ابتدا این سرویس به منظور کمک به مردم در جوامع روستایی که ممکن است یک preparer مالیاتی سایت در نزدیکی و یا هر کسی که ساعت کار را جلوگیری از آنها را از قادر بودن به گرفتن کمک در فرد است.

این گروه به خصوص با تمرکز بر رسیدن به کسانی است که نیاز به فایل اظهارنامه مالیاتی زیرا آنها نمی کسب پول به اندازه کافی—اما واجد شرایط برای اعتبار مالیاتی کودک و یا به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد و تا پایان دریافت بازپرداخت اگر آنها فایل. حدود 20 درصد از خانواده هایی که واجد شرایط برای اعتبار مالیات بر درآمد ادعا نمی آن.

تحقیقات نشان می دهد که حتی زمانی که مردم آگاه هستند از کسانی که اعتبار آنها هنوز هم ممکن است فایل. می توان آن را به چالش کشیدن برای کسی که برای مقابله با یک فرم مالیاتی به ویژه هنگامی که آنها انجام نداده اند به طوری که در سال و همچنین می تواند به می دانم که تهیه مالیاتی خدمات هر دو رایگان و قابل اعتماد است.

عبور از 2.2 تریلیون دلار فدرال محرک برنامه در اواخر ماه مارس به این خانواده ها حتی بیشتر از انگیزه به فایل. فدرال برنامه با هدف به دست آوردن پول به طور مستقیم به دست حدود 90 درصد از آمریکایی ها به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است به عنوان آنها مقابله با مالی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

اما IRS است که با استفاده از اظهارنامه مالیاتی برای محاسبه پرداخت می روم افرادی که واصل نشده خود را 2019 یا 2018 بازده تقلا برای انجام این کار است. در غیر این صورت آژانس نمی ممکن است قادر به بررسی کنید که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه به آنها ارسال پول است.

جدید ابزار های آنلاین

روز جمعه IRS تجدید نظر هدایت و راه اندازی جدید ابزار آنلاین برای کمک به افراد کم درآمد که به طور معمول نیاز به فایل را برمی گرداند به ورودی برخی از اطلاعات اولیه به طوری که آنها می توانید دریافت پول محرک است. آنها باید خود را برای ارائه شماره امنیت اجتماعی, نام, آدرس و شماره وابستگان آنها و همچنین اطلاعات حساب بانکی اگر آنها می خواهند برای دریافت پرداخت مستقیم.

آن را نمی خواهد حل هر چالش به صورت غیر filers مانند کسانی که دسترسی به اینترنت اما آن را باید آسان تر از پر کردن کامل بازگشت.

کد برای امریکا است که در حال حاضر به ادغام این ابزار با سرویس خود را.

O’reilly در ابتدا مطمئن نیستید اگر او داوطلب خواهد بود مایل به کمک به خارج از خانه در طول همه گیر اما می گوید او غرق شد پاسخ مثبت. آنها حدود 25 داوطلبان کار از راه دور و بیشتر ایستاده اگر مورد نیاز است.

“من فکر می کنم در حال حاضر مردم می خواهید برای کمک به دیگر مردم,” او گفت:.

هفته آینده IRS در حال برنامه ریزی برای رول کردن یک وب پورتال است که به افرادی که اطلاعات حساب بانکی نیست در فایل با آژانس توانایی ارائه آن را به منظور رسیدن به خود محرک پرداخت سریع و بدون انتظار برای کاغذ چک.

آن را نیز کمک به مردم بررسی وضعیت پرداخت های خود را.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im