دانشگاه در حداقل چهار متحده در حال انتظار برای بازگشایی برای دانشجویان و استادان در پاییز و پس از ده ها تن از دانشگاه ها در سراسر ایالات متحده مجبور شدند به شاتر کلاس های درس خود را از طریق پایان ترم.

در میان یک اتفاق می افتند همه گیر بسیاری از موسسات گفت: تابستان خود را در کلاس نیز به صورت آنلاین و یا لغو در حالی که دیگران در نظر داشتن دانشگاه های بسته در پاییز.

در اینجا این است که گام برداشتن به سوی بازگشایی:

دانشگاه آلاباما سیستم می گوید که قصد دارد به معلمان و دانش آموزان بازگشت به دانشگاه برای فرد آموزش برای سقوط ترم Kellee Reinhart ارشد معاونت ارتباطات با سی ان ان گفت.

این سیستم شامل دانشگاه آلاباما دانشگاه آلاباما در بیرمنگام و دانشگاه آلاباما در هانتسویل.

در اوایل این ماه این سیستم ایجاد یک نیروی کار متشکل از کارشناسان بهداشت و درمان است که کمک خواهد کرد به منظور توسعه یک طرح برای امن بازگشایی دانشگاه ها.

“نیروی کار را در نظر بگیرند و اقدامات تست افزایش تمیز کردن کلاس درس روش های مسکن سیاست های امنیتی و برنامه های سلامتی و تامین تجهیزات حفاظت فردی در حال توسعه یک طرح جامع برای حفاظت از دانشجویان دانشکده و کارکنان” این سیستم در بیانیه ای گفت.

Reinhart می گوید: این طرح به بازگشت به دانشگاه و آموزش در هر سه دانشگاه.

“من فکر می کنم که همه هدف,” او گفت:.

برنامه ای که توسعه یافته خواهد بود اعلام خواهد شد قبل از بازگشایی دانشگاه و بعد از آن خواهد شد در دسترس ساخته شده به دو نفر دیگر از چهار سال کالج ها و دانشگاه های این سیستم گفت.

در کارولینای شمالی حداقل 17 دانشگاه در حال انتظار برای بازگشایی, با توجه به بیانیه ای که توسط دانشگاه کارولینای شمالی سیستم رئيس جمهور موقت Bill Roper.

این سیستم متشکل از 16 دانشگاه از جمله Appalachian State University, North Carolina A&T دانشگاه, دانشگاه, کارولینای شمالی, مدارس غربی کارولینای دانشگاه کارولینای شمالی دانشکده علوم و ریاضیات.

“ما خوش بینانه دیدن نشانه ای از بهبود و امیدوار است که این را ادامه خواهد داد” بیانیه ای گفت:. “کارولینای شمالی به احتمال زیاد بهبود ظرفیت برای ردیابی دانشجو قرار گرفتن در معرض بیشتر و دسترسی به ابزار و مواد و منابع است که می تواند کمک به حداقل رساندن virus تهدید.”

دانشگاه رهبران را تعیین خواهد کرد که چه اقداماتی باید برای جمعیت های آسیب پذیر است که می تواند خطر بازگشت به کلاس بیانیه می گوید.

ایالتی داکوتای شمالی هیئت عالی آموزش و پرورش, رای به اتفاق آرا روز شنبه در حمایت از یک حرکت حمایت از بازگشت دانش آموزان به دانشگاه ها در پاییز “در حالی که حفظ یک محیط امن برای هیات علمی و کارکنان و دانش آموزان” با توجه به دولت, دانشگاه, وب سایت سیستم.

هیئت مدیره حاکم 11 علنا پشتیبانی از کالج ها و دانشگاه ها با توجه به وب سایت.

در یک بعد از کنفرانس خبری فرماندار با ابراز حمایت از این تصمیم.

“با توجه به جمعیت سن معمولی از یک دانش آموز کالج در خطر کمتری, من فکر می کنم این یک روش هوشمند به سیگنال است که ما در حال رفتن به سعی کنید به کشف کردن راه برای اضافه کردن حداقل حداقل ترکیبی از حضوری و آنلاین رفتن به بعدی سقوط” رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم گفت.

دانشگاه فناوری تگزاس جمهور لارنس Schovanec در بیانیه ای گفت: این هفته دانشگاه را بازگشایی دانشگاه خود را در پاییز در “مرحله به مرحله بازگشت رویکرد است.”

“این تصمیم مبتنی بر این واقعیت است که COVID-19 نفر در شهرستان اگوا پریتا در ادامه به کاهش است و مقامات بهداشتی توصیه ما آن است که ممکن است برای اجرای یک بازگشت-به-پردیس فرایند در یک شیوه ای است که محافظت از سلامت و ایمنی دانش آموزان ما دانشکده و کارکنان” بیانیه ای گفت:.

اما پردیس زندگی متفاوت خواهد بود رئیس جمهور گفت:.

برخی از حالات و مقامات در حال حاضر به دنبال در شامل استفاده از “ماسک محافظ, تست, تماس با ما-ردیابی و ابزارهای دیگر.”

“ما در حال توسعه راه های مختلفی برای کاهش تراکم از گروه دانش آموز ما امکانات زیادی مبتنی بر سخنرانی کلاس های درس و محبوب ما پردیس مناطق” بیانیه ای گفت:. “این همان طرح گسترش به رویدادهای خاص از جمله دو و میدانی.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de