این COVID-19 انتقالها نقشه گسترش عفونت در کشور و منطقه

چنای: تعداد موارد تایید شده از COVID-19 عفونت در هند حفظ و افزایش وب سایت های راه اندازی به خصوص برای این منظور در حال پیگیری اطلاعات و ردیابی گسترش سرایت روی نقشه از مناطق متحده و جهان است. بیایید نگاهی به برخی از تعاملی انتقالها.

Covindia.netlify.com

Covindia.netlify.com به شما می دهد یکی از دقیق ترین نمایندگی های بصری میان موجود coronavirus انتقالها. آن را می دهد اطلاعات در تعاملی منطقه و زرنگ, نقشه هند است. تعداد کل موارد و تعداد افرادی که در اثر coronavirus نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش زمانی که شما بر روی منطقه.

این COVID-19 ردیاب با هم قرار داده شد توسط یک تعداد انگشت شماری از دانشجویان و استادان از یک حیدرآباد-مبتنی بر مهندسی, کالج, Mahindra Ecole Centrale, با استفاده از منابع قابل اعتماد مانند MoHFW کرالا را مدیریت خدمات بهداشتی و روزنامه گزارش.

ردیاب بستگی به هوش مصنوعی در قالب “به صورت خودکار خزنده” که ترال از طریق اخبار و مقالات آنلاین برای شناسایی coronavirus کلمات کلیدی و هشدار به داوطلبان دانش آموز. این مقالات پس از عبور-بررسی توسط دانش آموزان و و داده ها وارد ردیاب پس از این منابع تایید شده.

منابع نیز ذکر شده با لینک ها در وب سایت.

Covindia.netlify.com نیز فراهم می کند نمودار ترسیم منحنی از تعداد کل موارد و موارد جدید گزارش روزانه و همچنین به عنوان یک نمودار میله ای مقایسه شیوع در ایالات متحده است.

یکی از داده های گم شده از سایت است که تعداد افرادی که بهبود یافته اند. اما آن را به یک ویژگی مفید — یک timelapse نقشه از سرایت را گسترش در حال حاضر نشان دادن مناطق در سفید عطف به سبز یا نارنجی (پایین تر به بالاتر اعداد) از 16 مارس مارس 24.

Covidindia.org

پروژه های اجرا شده توسط بیش از 250 داوطلب به عنوان این سایت می گوید این هند خاص ردیاب لیست تعدادی از عفونت توسط دولت و نه منطقه ای. کشورهای در حال رنگ بندی با توجه به تعداد موارد شناسایی شده وجود دارد.

این سایت بیش از حد امکانات یک گراف. این نشان می دهد که در 17 روز از ماه مارس 2, گسترش عفونت به 150 نفر و پس از آن پیشرفت شده است بسیار سریع تر – شماره 300 مورد در 3 روز آینده, 450 موارد فقط در دو روز و 600 نفر در دو روز.

این وب سایت همچنین لیست معتبر coronavirus منابع به غیر از استاتیک نقشه جهان در کنار آن تعداد از عفونت و مرگ و میر و بهبود و همچنین تعدادی از آلوده کشور است نمایش داده می شود.

Covidvisualizer.com

که در آن Covindia.netlify.com و covidindia.org قرار دادن کاربر در سهولت خود را با استفاده از رنگ covidvisualizer.com بلافاصله آلارم کاربر. ویژگی های آن یک جهان چرخش در یک پس زمینه قرمز که به رنگ زرد و خاکستری نقطه whizz در مورد ظاهر به تصویب از طریق نقشه برداری کشور در فام های قرمز. در مجموع یک تصویر از دل تنگی به خصوص به عنوان نقطه فراخوانی یک تصویر از ویروس های معلق در هوا مانند گرد و غبار و ذرات.

اما هنگامی که شما نگاه گذشته تصاویری, شما می توانید شروع به درک ردیاب. با کلیک بر روی هر کشور و شما می توانید تمام اطلاعات منظمی ارائه شده همراه با این کشور پرچم ملی. این شامل تعداد موارد بيماران تحت درمان (فعال موارد) مرگ و میر و اطمینان چگونه بسیاری از مردم شده است.

یک برگه کوچک در پایین صفحه وب سایت با برچسب ‘اطلاعات بیشتر’ می گوید: tracker توسعه داده شد توسط دو نفر از دانشجویان از دانشگاه کارنگی ملون نوید Mamoon و گابریل Rasskin و که آن را با استفاده از داده های زمان واقعی به روز رسانی از یکی دیگر از محبوب ردیاب Worldometer. داده های جدید اضافه شده است به ردیاب هر دو دقیقه.

دانشگاه جانز هاپکینز COVID-19 ردیاب

صحبت کردن در مورد انتقالها ترین اشاره در میان آنها یکی به میزبانی دانشگاه جانز هاپکینز در coronavirus.jhu.edu/map.html. آن را برجسته موارد در سیاه و سفید و خاکستری, نقشه جهان, با دایره قرمز متفاوت اندازه دلالت تعداد موارد در هر کشور و یا در مورد آمریکا و چین هر ایالت یا استان.

با کلیک بر روی یک دایره و شما می توانید از جزئیات این موارد در آن منطقه – تایید مرگ و میر بهبود و فعال است.

این جزئیات نیز ذکر شده توسط کشور در جداول طرفین روی نقشه جهان.

دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب با استفاده از داده ها از بیشترین تعداد منابع از جمله این که CDC Worldometers.info و دولت و دولت ملی سلامت ادارات و همچنین رسانه های محلی گزارش. این دلیلی است که چرا به غیر از آشکار نیت از نام تجاری آن است که به طور گسترده اشاره کرد.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im