هیچ راه دیگری از مستند: ساعت مودی در Mann ki Baat

دهلی نو: نخست وزیر نارندرا مودی روز یکشنبه در پی ملت بخشش برای تحمیل یک مستند به یاد ماندنی در کشور اما گفت: “ما باید برای برنده شدن … و ما قطعا برنده نبرد” در برابر بی سابقه ای از تهدید coronavirus که ادعا کرده 25 در هند زندگی می کند تا کنون.

در ماهانه خود را Mann ki Baat آدرس رادیو به ملت مودی همچنین با تمجید از کارگران خط مقدم در مبارزه با این ویروس و همچنین تعداد بی شماری از کارگران در خدمات ضروری که به حصول اطمینان از این کشور نمی آید به وقفه کامل در 21 روز مستند در ماه مارس اعلام کرد 24.

“من به دنبال بخشش .. من مطمئن هستم که شما مرا ببخشید که شما را مجبور به انجام خیلی مشکل است. برخی از مردم می گویند که چه نوع از نخست وزیر این است اما این شرایط خاص. شما تا به حال به تحت مشکلات من درک می کنم اما هیچ راه دیگری برای مبارزه با کروناویروس” او گفت:. “اما این یک نبرد مرگ و زندگی است.”

“Coronavirus خم در کشتار مردم در نتیجه کل بشریت باید متحد و حل و فصل به از بین بردن آن او گفت:” در این آدرس است که به طول انجامید بیش از 30 دقیقه و برجسته دو سابق coronavirus بيمار و پزشک است.

مودی یادآور شد افرادی که “ما باید برای حفظ فاصله اجتماعی و نه عاطفی و انسانی فاصله” را به عنوان او می خواست مردم را به استفاده از زمان صرف شده در صفحه اصلی در دوباره خود درگیر شدن در سرگرمی یک اتصال مجدد شوخ طبعی دوستان قدیمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net