مزد ترس: این بیماری همه گیر و آینده پایین پرداخت می شود ‘ضروری’ کار

این COVID-19 همه گیر یاد می شود برای راه اندازی بزرگترین shutdown از پرداخت کار در کانادا ،

اما این بحران نیز ممکن است تغییر چگونه ما تعریف “ضروری” کار و ارزش ما در آن قرار دهید.

زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو برای اولین بار گفت: در ماه آوریل دولت فدرال بود که مایل به کمک به این استان در افزایش دستمزد “کارگران ضروری” او با اشاره به کسانی که مشغول به کار در دراز مدت مراقبت از مراکز.

“همانطور که ما به صورت بی سابقه ای تهدید برای سلامت عمومی شما ما مهم ترین خط دفاعی,” او گفت:. “ما انجام خواهد داد هر چه ما می تواند به شما کمک کند کار خود را و پشتیبانی شما از طریق این زمان.”

اما آنچه ترودو روز پنجشنبه اعلام کرد حداقل پتانسیل اعمال می شود به طور گسترده تر — چیزی که تایید شد ساعت بعد زمانی که جزیره پرنس ادوارد اعلام کرد آنچه در آن را با سهم خود را از بودجه فدرال.

تحت P. E. I. برنامه تمام کسانی که در حال حاضر درآمد کمتر از 3000 $در هر ماه در حالی که مشغول به کار برای یک کسب و کار است که اعلام شده است “ضروری” خواهد بود واجد شرایط برای کمک هزینه از $1,000. و آن پول است نه فقط به کسانی که کار در دراز مدت, مراقبت, مراکز, اما همچنین به کسانی که کار برای فروشگاه های مواد غذایی, راحتی, فروشگاه ها, رستوران ها, laundromats و سایر خدمات است.

حقوق پایین و ریسک بالا

استانی دولت تخمین می زند که حدود 17,000 کارگران واجد شرایط می تواند.

اگر شما تا به حال خواسته شده است تا در قرعه کشی یک لیست از “ضروری” خدمات قبل از این بحران آغاز شد, شما ممکن است ذکر شده واضح است که: پزشکان و پرستاران و ماموران پلیس و آتش نشان و شاید برخی از کارمندان دولت.

اما تقلا برای اجتماعی فاصله و خود انزوا نشان داد چقدر ما بستگی فروشگاه مواد غذایی کارمندان. و فجایع بی شماری در دراز مدت مراقبت از مراکز در معرض خطر چقدر بوده است offloaded: بر روی پایین پرداخت می شود, شخصی, حمایت از کارگران است.

“این خواهد بود تا به هر استان و منطقه ای که دقیقا تعیین واجد شرایط برای این افزایش دستمزد,” ترودو گفت: “اما خط پایین این است. اگر شما در حال به خطر انداختن سلامت خود را به نگه داشتن این کشور در حال حرکت و شما هنوز هم ساخت حداقل دستمزد شما جمع آوری شایسته است.”

سقوط کردن پایین پله از نردبان درآمد

اما دیوید مک دونالد یک اقتصاددان با Canadian Centre for Policy Alternatives, ذکر روز جمعه که آخرین آمار اشتغال نیز نشان داد که کسانی که درآمد حداقل شده اند و آنهایی که سخت ترین ضربه اقتصادی shutdown: کمی بیش از 50 درصد از کسانی که درآمد 16 دلار در هر ساعت و یا کمتر از دست داده اند و یا شغل خود و یا بسیاری از آنها ساعت بیش از دو ماه گذشته.

حتی قبل از چهار شماره منتشر شد, مک دونالد نوشت که دستمزد پایین کارگران به زودی می تواند در مواجهه با “غیر ممکن است انتخاب”: بازگشت به محل کار که اصلا کافی حمایت های همه گیر و یا در خانه بمانند و از دست دادن دسترسی به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شوند.

چگونه گسترده این مشکل می تواند بستگی دارد چگونه به خوبی کسب و کار وفق دهند برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان خود را و چگونه به خوبی استانها اجرای جدید کار استاندارد. اما مک دونالد به درستی اشاره می کند که CERB در حال حاضر فراهم نیست و برای کسانی که “به طور داوطلبانه” ترک شغل خود و یا حاضر به کار به دلیل شرایط نا امن — یک مسئله حزب دموکراتیک ملی به نام دولت را به آدرس.

“بهداشت در مقابل درآمد انتخاب غیر ممکن است و هیچ کارگر باید مجبور به” مک دونالد نوشت.

چه کسی حق دارد به رد پرخطر کار می کنند ؟

این CERB است نه تنها ممکن است مراجعه کنید. استان تا حد زیادی مسئول برای کار استاندارد در کانادا و هر کدام قوانین خاص خود را دارد و حمایت. کارگران در فدرال تنظیم بخش باید حق امتناع خطرناک کار می کنند.

تنظیم CERB اجازه می دهد تا برای ادعای ناامن شرایط کار نیز ممکن است آسان نخواهد بود. دولت فدرال احتمالا می توانست به ایجاد یک فرایند برای داوری اختلافات بین کارفرمایان و کارکنان.

اما به عنوان کسب و کار مجاز به بازگشایی و کارگران خواست برای بازگشت وجود خواهد داشت افزايش فشار بر دولت به اطمینان حاصل شود که کارکنان نیست که تحت فشار قرار دادند به پذیرش ریسک های غیر ضروری. در حال حاضر وضعیت در گوشت پردازش امکانات ممکن است منجر به این نتیجه رسید که کارگران نیاز به قدرت برای محافظت از خود را فراتر از حتی تهدید COVID-19.

کارگران آماده سازی گوشت گاو به بسته بندی در شرکت کارگیل تسهیلات در نزدیکی رودخانه بالا آلتا. این گیاه این است که این سایت از چه شد بزرگترین COVID-19 شیوع در شمال امریکا است. (نام نکردن با درخواست)

این CERB و گسترش پرداخت اضافی برای کارگران ضروری هستند و هنوز هم فقط به طور موقت اقدامات. هر زمان که این اورژانس عبور می کند وجود خواهد داشت بحث در مورد ممکن است در دراز مدت تغییرات.

“من فکر می کنم این یکی از اولین رکود ما تا کنون دیده ام که خیلی سخت ضربه آسیب پذیر کارگران در بخش خدمات به خصوص زنان و کانادایی های جدید و جوان مردم” ترودو گفت: در روز جمعه.

“همین دلیل است که به عنوان یک جامعه نه تنها ما نیاز به انجام آنچه ما انجام می دهند در کوتاه مدت به اضافی پشتیبانی به افراد آسیب پذیر, اما ما نیاز به مطمئن شوید که همانطور که ما حرکت رو به جلو … ما فکر می کنیم بسیار با دقت در مورد چقدر مهم کار است که توسط زنان انجام می شود و آسیب پذیر کانادایی است و چگونه ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال بهتر است حمایت از آنها است.”

پرداخت شرکت به پرداخت خود مردم بهتر

مک دونالد اشاره می کند که کمک های مالی ارائه شده در این هفته برای افزایش خسارت برای کارگران ضروری “به خوبی ممکن است برای پرداخت افزایش حقوق کارکنان که کار برای شرکت های سود آور که باید پرداخت برای کسانی که خود را افزایش می دهد.”

برخی از شرکت ها ممکن است انجام داده اند در حال حاضر. Loblaws مثلا افزایش حقوق و دستمزد برای کارکنان خود را با 2 دلار در هر ساعت در اواخر ماه مارس است.

اما هدف دیگر پس از انجام اصلاحات ممکن است حداقل دستمزد.

یک متخصص پانل توصیه می شود در ماه ژانویه 2019 که ترودو دولت ایجاد یک جدید فدرال حداقل دستمزد و لیبرال ها وعده داده شده در انتخابات پاییز پلت فرم به آن مجموعه در 15 $شروع و در سال 2020 (افزایش با تورم بعد از آن).

فدرال حداقل دستمزد را تنها به درخواست کارگران فدرال تنظیم بخش حدود 67,000 از این کارگران به دست آورده کمتر از 15 دلار در هر ساعت در سال 2017. اما افزایش حداقل دستمزد در سطح فدرال حداقل پتانسیل به جلو استانی حداقل دستمزد است.

که فقط یک مسیر ممکن برای اصلاحات. دیگران ظهور خواهد کرد.

اما هر بحران به ارمغان می آورد تغییر دهید. در این مورد که تغییر ممکن است شروع به در خط مقدم از این بیماری همه گیر — در دراز مدت به مراکز مراقبت از گیاهان گوشت پردازش و فروشگاه های مواد غذایی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de