کارسون, کالیفرنیا. (AP) — سامانتا Mewis به ثمر رساند و دو بار در ایالات متحده, تیم ملی امن یک نقطه در بازی های المپیک توکیو با یک 4-0 نیمه نهایی پیروزی جمعه شب بیش از مکزیک در کونکاکاف زنان المپیک مقدماتی مسابقات است.

رز Lavelle و تعمید را نیز به ثمر رساند برای ایالات متحده که تمدید آن شکست نخورده خط به 27 بازی.

ایالات متحده و کانادا در این مسابقات عنوان بازی در روز یکشنبه. کانادا به دست آورده و منطقه را از دیگر المپیک اسکله با 1-0 پیروزی شگفت انگیزی انعطاف پذیر کاستاریکا 1-0 در اوایل بازی جمعه.

کانادا به پایان رسید به عنوان نفر دوم به ایالات متحده در سه مرحله مقدماتی مسابقات.

برتر تیم ایالات متحده در حال آمدن است یک پیروزی در جام جهانی در تابستان گذشته در فرانسه. این تیم عنوان چهارم در فوتبال برتر مسابقات است.

ایالات متحده ساخته شده است که زمینه برای هر بازی های المپیک پس از فوتبال شد ورزش المپیک در سال 1996 و مدال طلای چهار بار. اما آمریکایی ها بودند حذف سوئد در مرحله یک چهارم چهار سال پیش در برزیل برای این تیم اولین خروج در این مسابقات است.

تبلیغات

مکزیک رتبه شماره 26 در جهان به پایان رسید دوم در گروه خود را به قرعه کشی ایالات متحده در این نیمه به پایان رسید.

مکزیک ساخته شده زمینه برای بازی های المپیک 2004, اما نه عقب بوده است و از آنجا. اما مکزیک در حال افزایش است, افزایش توسط یک داخلی زنان لیگ. تیم برنده اول آن دو گروه مرحله مسابقات قبل از افتادن 2-0 به کانادا.

ایالات متحده جاروب خود در مرحله گروهی مسابقات بدون اجازه می دهد یک هدف است. لیندزی Horan رهبری راه را با پنج گل و مطبوعات اضافه شده چهار. نه مطبوعات و نه Horan آغاز شده برابر مکزیک.

Lavelle هدف در دقیقه پنجم به ایالات متحده اولیه منجر قبل از سام Mewis به ثمر رساند در یک مجموعه قطعه در 14th, انفجار توپ رو دروازه بان مکزیک امیلی Alverado.

کارلی لوید تا به حال فرصتی برای پد سرب در دقیقه 61 اما او به ضرب گلوله رفت و بیش از هدف. Mewis ثمر رساند تا او گل دوم در یک کاملا رایگان قرار داده شده kick از فقط در خارج از جعبه در 67 دقیقه است. آن Mewis’ 18th بین المللی هدف است.

مطبوعات که در آمد و به عنوان یک جایگزین به ثمر رساند در یک تراشه در 73. او به ثمر رساند تا در شش مستقیم مسابقات برای ایالات متحده از جمله هر یک از مقدماتی مسابقات.

تبلیغات

آن مدافع کریستال دان را 100 ظاهر با آمریکا تیم ملی.

حضور برای بازی در شأن و سلامت, ورزش, پارک, خانه, LA Galaxy, اعلام شد در 11,292.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sportsc

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de