سلطنتی disruptors: گزینه های فراوان برای هری و مگان در خود هالیوود, نام تجاری جدید تعریف

برای یک زن و شوهر تعریف شده توسط خطر پرنس هری, و Meghan آخرین تاخت و تاز کردن به چشم های عمومی است که به عنوان امن به عنوان آن می آید. پس از همه, که می تواند شی به این ویدئو او از همسرش و پسر جوان خود را که نوشته شده بود در یک موسسه خیریه Instagram برای جمع آوری پول برای coronavirus امداد در مارس 6, نوزاد مورچه اول تولد ؟

اما دوک و دوشس ساسکس نیست رها کانادا به کالیفرنیا فقط به فیلم ها.

جزیره ونکوور جایی که آنها زندگی می کردند از ماه نوامبر تا اواسط ماه مارس بود که همیشه تنها یک توقف شکاف کارشناسان می گویند.

“من فکر می کنم قصد واقعا همیشه برای هری و مگان به سر به کالیفرنیا گفت:” نیک Bullen, سردبیر واقعی خانواده سلطنتی یک کانال تلویزیونی اختصاص داده شده به همه چیز سلطنتی.

“من فکر نمی کنم هر کدام از آنها را که واقعا” قادر به اجرای زندگی جدید خود را از جزیره ونکوور.”

در طول coronavirus مستند زن و شوهر نگه داشته است نسبتا پایین مشخصات گهگاه ارائه مواد غذایی به ساکنان محلی در نیاز.

شاهزاده هری و مگان دیدار با آمریکایی خواننده و ترانه سرا بیانسه و شوهرش, ایالات متحده رپ Jay-Z به عنوان آنها حضور در اروپا اکران فیلم شیر شاه در لندن در ژوئیه 14 2019. (Niklas هلی n/خبرگزاری گتی ایماژ)

اما هالیوود خودی می گویند Meghan که بزرگ شده در کالیفرنیا است که فقط در حال انتظار برای شانس خود را برای درخشش دوباره در بلوغ ژاپنی, قدیمی.

“هنگامی که شما به کسی که starry eyed با توجه به هالیوود و فرصت های بسیار زیاد وجود دارد که این روابط است که آنها را — آن را می سازد بسیاری از حس که آنها می آیند به L. A.,” گفت: Eric شيفر که توصیه فهرستی از ستاره های هالیوود به عنوان رئیس مدیریت شهرت مشاوران مستقر در ارواین کالیفرنیا.

“منابع من به من بگویید که آنها کاملا در حال خرید برای پروژه های, و آنها کاملا باید برچسب قیمت مربوط به آن پروژه است.”

Meghan اولین پروژه روایت دیزنی یک فیلم مستند به نام فیل منتشر شد روز بعد از این زوج رسما پا را از خانواده سلطنتی و درآمد حاصل را به نفع فیل بدون مرز.

اختلاف پتانسیل

اما فصل بعد اعلام کرد این هفته وعده داده می شود بیشتر بحث برانگیز: یک کتاب در مورد زن و شوهر که تنها می تواند نوشته شده است با خود می گویند ، پیدا کردن آزادی: هری و مگان و ساخت مدرن خانواده سلطنتی توسط روزنامه نگاران امید Scobie و کارولین دیورند به فروش می رود Aug. 11 ناشر هارپر کالینز گفت.

با توجه به هوارد Bragman مدیر عامل شرکت لس آنجلس روابط عمومی شرکت LaBrea رسانه ها آن را زرنگ و دانا راه را برای بازتولید خود را در شرایط خود را.

هوارد Bragman مدیر عامل شرکت LaBrea رسانه معتقد است این کتاب در مورد خاندان سلطنتی بیرون آمدن در ماه اوت توسط یک “حق شفعه” حرکت هوشمند و روابط عمومی. (Howard Bragman)

“کسی که قرار بود برای نوشتن یک کتاب در آنها به هر حال پس آنچه را که آنها احتمالا در حال انجام یک حمله پیشگیرانه کتاب. آنها در حال گفتن داستان خود را قبل از شخص دیگری می گوید داستان خود” Bragman گفت. “شماره 1 چیزی که شما می خواهید برای انجام این کار در روابط عمومی است تعریف خود را به خصوص قبل از شخص دیگری به شما معرفی می کند.”

زن و شوهر آینده Bullen گفت: در حال جدولها توسط Meghan درونی دایره از روز خود را به عنوان یک بازیگر در تلویزیون نشان می دهد مناسب.

“او کار بسیار نزدیک با Gersh آژانس بودند قبلی عوامل و همچنین با روابط عمومی شرکت آفتاب ساکس,” Bullen گفت. “من فکر می کنم بسیاری از برنامه های در حال رانده شدن از طریق آنها.”

Meghan بازی ابرقهرمان ؟

شایعات باید swirled در مورد مگان تمایل به بازی در یک ابرقهرمان در یک مارول فیلم. شیفر می گوید چرا که نه ؟

“من فکر می کنم شما می توانید او را در یک ابرقهرمان فیلم” شيفر گفت. “وجود خواهد داشت بسیاری از رنگ از شخصیت های است که من تصور او پله به بیش از 24 ماه.”

Bullen, اما معتقد است که زن و شوهر را نمی خواهد در هر پروژه و یا تاییدیه که در نظر گرفته بود در طعم بد است. او گفت: خانواده سلطنتی آموخته درس از زمانی که سارا فرگوسن همسر سابق پرنس اندرو خانواده را ترک کرد و شروع به انجام تبلیغات برای شرکت های مانند مراقب وزن و آون.

سازمان دیده بان | کارشناسان در خانواده سلطنتی و روابط عمومی ارائه گزینه های برای هری و مگان در زندگی جدید خود را:

کارشناسان در royals روابط عمومی و نام تجاری در وزن از کالیفرنیا در زن و شوهر هالیوود حرکت می کند. 2:34

“این چیزی است که خانواده سلطنتی بریتانیا می خواهید برای دیدن دوباره اتفاق می افتد,” Bullen گفت. او معتقد است که برای مگان و هری “تاج می آید برای اولین بار.”

“و به فرانک در حال حاضر آن را نه قابل قبول برای دوشس Sussex, آیا او با استفاده از او رویال حضرت و یا بازی ابرقهرمانان و بازیگری” Bullen گفت. “ابراز فیل, فیلم, برای, دیزنی,, شاید, اما, کمدی و نگهداری با Sussexes à la Kardashians قصد ندارم به اتفاق می افتد فقط رتبهدهی نشده است.”

‘حتی بیشتر جالب’

اما Jeetendr Sehdev, لس آنجلس مبتنی بر نویسنده کیم کارداشیان اصل: چرا خودت را به فروش می رساند و چگونه به آن را انجام دهد حق اصرار دارد هر چیزی را ممکن است برای یک زن و شوهر بازاریابی خود را به عنوان سلطنتی disruptors.

“من فکر می کنم که مارک های که خطر امروز و مردم نشان می دهد راه های مختلف از زندگی و بودن و رفتار هستند مارک های است که می تواند واقعا ایستادگی کردن” Sehdev گفت.

“آنها در حال طرح ریزی این نوع سنتی ساختگی به شدت کنترل تصویر که ما به دیدن استفاده می شود از دیگر اعضای خانواده سلطنتی که باعث می شود آنها را حتی بیشتر جالب است…. من فکر می کنم کسانی که به انواع تخريبي ارزش طنین انداز بسیار با مخاطبان جوان.”

اما برای یک موسسه سلطنتی ساخته شده در سنت وجود دارد یک خط خوب بین اختلال و نابودی است.

شهرت نام تجاری متخصص Jeetendr Sehdev می گوید: Meghan و هری در حال راه اندازی یک ‘مخرب’ با نام تجاری. (Agence عکس Skiss)

“من فکر می کنم این است که درک که آنها در حال رفتن به کار برای استخدام و خانواده سلطنتی هرگز نباید کار را برای استخدام در ذهن قطعا انگلیسی عمومی و بسیاری از درون خانواده خود” شيفر گفت.

“من فکر می کنم که آنها در حال ورود به یک جاده است که می تواند یک حمام خون به شهرت خانواده سلطنتی و واقعا برای اولین بار آن را برای فروش در واقع فروش سلطنت و کنده کاری آن را مانند آن را بهره وری منقسم زمانی.”

Bullen, اما, هری گفت: هرگز اجازه نمی دهد که به اتفاق می افتد.

“هری بسیار روشن بود زمانی که او را ترک خانواده سلطنتی, زمانی که او در سمت چپ وظایف سلطنتی در انگلستان, او می خواست برای ادامه حمایت خود را از نقش نظامی و خیریه نقش.”

‘کمتر عادت کرده اند به زندگی’

هری نقش در ابتدا ممکن است کمتر به خوبی تعریف شده از مگان دلیل است که او زندگی و کار در قلمرو ناآشنا.

“هری وضوح احساس خواهد شد کمتر عادت کرده اند به این شیوه زندگی از مگان با توجه به این واقعیت است که Meghan متولد و بزرگ شده در کالیفرنیا و بدیهی است که هری می آید از یک سنتی پس زمینه. پس از آن رفتن به جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه هری با نام تجاری به عنوان یک فرد مستقل تکامل می یابد.”

شيفر پیش بینی هری ممکن است به عنوان یک تعدیل نفوذ است.

هری و مگان ژست برای عکس به عنوان آنها می رسند برای اروپا والاتر از این فیلم شیر شاه در لندن در ژوئیه 14 2019. (Tolga Akmen/خبرگزاری گتی ایماژ)

“من فکر می کنم که در آن هری می شود درگیر آن خواهد بود و شاید کمی بیشتر مراقب باشید و به احتمال زیاد نوعی از عنصر اجتماعی همراه است. اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند منافع مالی است که جریان به این.”

هر حرکت بودن جدولها برای زن و شوهر هستند به احتمال زیاد در خود نگه دارد. به دلیل coronavirus فیلم و تلویزیون تولید تا حد زیادی تعطیل. و با توجه به Bragman یک ریسک گریز هالیوود ممکن است بانک در اثبات جانبازان به جای دو تست کالا بدون در نظر گرفتن شجره نامه خود را.

“Newbies — و هری و مگان قطعا newbies — در حال رفتن به دریافت اولین طاس تخته نرد در شغل” Bragman گفت. “به طوری که آنها در حال رفتن به مجبور به حرکت به پشت خط در حالی که برای. و است که می تواند از یک سال و یا حتی بیشتر.”

نیک Bullen, editor in chief, درست, خانواده سلطنتی کانال می گوید نشان می دهد مانند نگه داشتن تا با Sussexes ‘ain’t gonna اتفاق می افتد فقط رتبهدهی نشده است.’ (درست حق امتیاز تلویزیون)

Bullen گفت: این زوج سلطنتی ممکن است مجبور به انجام چیزی است که آنها عادت به انجام: صبر کنید.

“اگر شما زندگی در کنار درب به J. Lo یا جنیفر آنیستون یا براد پیت یا Clint Eastwood, شما ممکن است معروف اما شما احتمالا به عنوان معروف به عنوان next-door همسایه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de