برای تقریبا هشت هفته کانادایی شده اند پناه در برابر نامرئی تهدید یک ویروس بسیار خطرناک ما تا به حال به ماندن در داخل.

این ویروس تغییر نکرده اما پیام است.

آن را یک بیماری همه گیر پارادوکس: تند و زننده پاتوژن که سوار ما در داخل هنوز در حال گسترش — اما در حال حاضر ما گفت: از آن زمان به بیرون رفتن و در صورت خطر.

“ما تا به حال یک پیام برای چند هفته است که این واقعا خطرناک است و در حال حاضر دولت در حال تعویض دنده ها گفت:” ریچارد طلا, یک استاد حقوق در دانشگاه مک گیل در مونترال.

هنوز هم وجود دارد هیچ درمان تایید شده برای COVID-19 و یک واکسن است ماه ها یا سال های دور.

اما در سراسر کانادا دولت شروع به سهولت اجتماعی محدودیت حتی اگر بسیاری از مردم هنوز هم نگران ابتلا به این بیماری است.

این باید به عنوان یک شگفتی کامل. که به دلیل اجتماعی فاصله سیاست شد و با هدف حفاظت از بیمارستان و نه افراد. هدف این بود برای حفظ همه از بیمار شدن همه در یک بار — یک جمعیت گسترده سیاست های در نظر گرفته شده به سرعت گسترش یافته است.

و آن کار می کرد.

“اولویت اول این بود که ما نمی سیل بیمارستان” کاترین گفت: Lippel یک قانون مدنی استاد دانشگاه اتاوا. “که پاسخ جمعی به صورت جمعی نیاز است.”

‘افزایش خطرات’

اما فرد کانادایی می تواند بخشیده شود اگر آنها علاقه زیادی به رفتن به خارج وجود دارد و آلوده شدن.

برای هفته آنها بوده است و با بمباران هشدار دهنده سرفصل توصیف COVID-19 وحشت از جمله مرموز علائم مرگ ناگهانی در ظاهر سالم مردم و گورهای دسته جمعی.

کارشناسان هنوز هم پیش بینی است که بسیاری از افرادی که آلوده زنده خواهد ماند و بسیاری حتی نمی خواهد متوجه آنها در حال بیمار است.

اما داستان از افرادی که بهبود با خیال راحت نمی تمایل به سرفصل.

“هیچ کس در حال نوشتن یک داستان در مورد ‘من COVID نمی آن را می دانم و فرار یک ماراتن’ اما این داستان وجود دارد نیز گفت:” دکتر مایکل Gardam رئیس ستاد در رودخانه هامبر بیمارستان در تورنتو است.

شرکت کارگیل می گوید آن اضافه کرده است اقدامات ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19 از جمله این موانع بین ایستگاه های کاری در آن رودخانه بالا گیاه. (Cargill)

هنوز استارک آمار از بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر نشان می دهد یک خطر واقعی است که نمی توان رد کرد.

“من فکر می کنم همه ما باید میزان معینی از اضطراب یا ترس,” دکتر گفت: Sanjeev Sockalingam استاد روانپزشکی در دانشگاه تورنتو است. “ما در حال دیدن مقادیر زیادی از مردم با داشتن این نگرانی ها و به اشتراک گذاری این نگرانی است.”

به همین دلیل کار وکلا به طور ناگهانی در تقاضا برای پاسخ به سوالات در مورد اینکه آیا در مواجهه با خطر COVID-19 واجد شرایط به عنوان نا امن کار می کنند.

“قطعا وجود دارد برخی از افزایش خطرات برای مردم بازگشت به کار” گفت: آلیسون Thompson, یک دانشگاه تورنتو استاد که در مطالعات بهداشت عمومی اخلاق. “قطعا کارفرمایان را موظف به مطمئن شوید که محل کار خود را امن هستند.”

اما در نهایت اکثر مردم نمی خواهد بود قادر به امتناع از بازگشت به شغل خود.

“شما باید به کار اگر شما به نام بازگشت به کار” کار وکیل Howard لویت گفت: CBC را هدر Hiscox روز چهارشنبه اما او گفت: کارکنان حق دارند به اصرار بر اقدامات ایمنی از جمله تجهیزات حفاظتی و ضد عفونی محل های کار است. و هیچ کس نباید مجبور به کار با کسی که نشان COVID-19 علائم.

“کارفرما به طور دقیق در مورد این” او گفت:. اما در همان زمان کارکنان “نمی توانید اجازه دهید خود را آمورف ترس از ترک خانه خود را به جلوگیری از آنها را از آمدن به محل کار اگر آن است که یک محل امن.”

کارکنان درجه حرارت گرفته شده به محض ورود برای کار در Royer بوت گیاه در شربروک, Que., در روز دوشنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

بازگشت به COVID-19 “عادی” را به زور برخی از به خطر محاسبات آنها هرگز قبل از در نظر گرفته شده از جمله اخلال در تحقق است که با بازگشت به کار آنها می تواند آسیب پذیر قرار دادن اعضای خانواده در راه آسیب است.

نیز وجود دارد ناخوشایند احتمال اینکه مجبور به فاش کردن, شخصی, اطلاعات پزشکی به یک کارفرما به منظور اعطا می شود یک فرصت برای کار از خانه.

“وجود دارد یک کل دسته از افرادی که دارای شرایط بهداشتی که به طور ناگهانی به عمومی گفت:” طلا که معتقد به وجود پتانسیل برای یک شکل از کار هرج و مرج که در آن مردم به سادگی انتخاب کردن تا زمانی که آنها می دانند که بیشتر در مورد خطرات و حقوق خود است.

“من فکر می کنم اگر مردم اعتماد به نفس نیست که سیستم کار می کند, بله, من, تصویربرداری برخی از نوع هرج و مرج,” او گفت:. “مردم می گویند آن را امن نیست برای من برای رفتن به [کار] و هر یک از این ادعا باید adjudicated به صورت فردی. از آن خواهد شد یک هیولا امر است.”

جدید سیاست ‘deconfinement’

زندگی با COVID-19 ایجاد یک درهم ظروف سرباز یا مسافر اخلاقی و مسائل اخلاقی.

تنها پس از چند ماه از قوانین اساسی از تعامل انسان و جامعه مدنی در حال بازنویسی در اجرا از یک ویروس است.

یک کارگر با پوشیدن ماسک محافظ عمل یک ماشین در Royer بوت گیاه در روز دوشنبه. (پل Chiasson/کانادا مطبوعات)

وجود دارد بی سابقه سوال در مورد اینکه آیا تعهدات جمعی نادیده گرفتن تنظیمات شخصی. برای مثال باید همه ملزم به پوشیدن ماسک برای محافظت از رانندگان اتوبوس و همکار حمل و نقل سواران? شما می توانید مانع از ورود به یک فروشگاه اگر درجه حرارت بیش از حد بالا ؟

این همه اتفاق می افتد به طوری سریع است که روشن نیست که باید از آن محافظت شود. چگونه می توانم شما تصمیم می گیرید اگر شما در معرض خطر? چاقی و فشار خون بالا و آسم سن — لیست بالقوه عوامل خطر است که فقط در حال ظهور.

“من واقعا نمی خواهید افراد به ساخت آن خطر محاسبات چرا که حتی درک است که اگر شما 70 و شما سالم خود را در معرض خطر است که در واقع کاملا متفاوت از کسی است که 60 است و زمینه ای دیابت و بیماری های قلبی گفت:” ساندرو Galea رئیس دانشگاه بوستون دانشکده بهداشت عمومی.

“من فکر می کنم که نقش دولت به آمده تا با راهنمایی که اساسا می رسد در یک اجماع قابل قبول خطر در جامعه است.”

یک نگهبان است که به تنهایی کار در پیاده رو کنار خیابان الگین در اتاوا در مارس 19. اکثر مردم نمی خواهد بود قادر به امتناع از بازگشت به شغل خود به عنوان دولت شروع به شل محدودیت ها و کسب و کار بازگشایی شده است. (جاستین Tang/کانادا مطبوعات)

یک گروه از کانادا کارشناسان بهداشت عمومی نوشته اند یک نامه سرگشاده منتشر شده در Le Devoir روز چهارشنبه خواستار دولت برای محافظت از مردم از خطر از دست دادن شغل اگر آنها تصمیم شخصی خود را در خطر از COVID-19 بیش از حد بزرگ است.

“هدف اصلی از این نامه این است که سعی کنید برای متقاعد کردن دولت به سیاست های اتخاذ خواهد کرد که صرفه جویی در زندگی در زمینه deconfinement” گفت: جانت کلیولند یک محقق در مهاجر و حقوق سلامت در دانشگاه مک گیل و یکی از نامه نویسندگان.

“به عنوان چیز ایستاده اگر این افراد مایل به ماندن در خانه به دلیل آنها (به حق) که از ترس بازگشت به کار ممکن است قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر آنها به احتمال زیاد به اخراج می شود.”

شبیه سازی گله ایمنی

یک گزینه این است که به خطا در کنار حداکثر انعطاف پذیری و گفت: طلا. او نشان می دهد گسترش اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است و که شامل محل کار.

“اگر ما به مردم آن در واقع خوب نیست برای رفتن به محل کار و ما قصد داریم به جای شما آن را کاهش می دهد خطر در همه چیز آنجا که شما در حال گرفتن یک تکه از جمعیت است. و در نتیجه گردش ویروس بسیار پایین تر است.”

طلا آن را می بیند به عنوان یک شکل شبیه سازی شده از گله ایمنی.

“اگر شما به نیمی از جمعیت در خانه ماندن شما فقط کاهش جمعیت که آلوده می تواند در نیم.”

و اگر مردم را تشویق به ماندن در خانه را کاهش می دهد ننگ بر کسانی که انصراف, او گفت:.

آن را نیز اجازه می دهد تا کسانی که به بازگشت به کار به گسترش و تمرین فیزیکی فاصله در حالی که آنها همچنان به دنبال استراتژی های دیگر نشان داده شده است برای جلوگیری از گسترش COVID-19 مانند شستن دست و اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

“شما می تواند اتخاذ ریسک گریز زندگی استراتژی است که آن را کمتر احتمال دارد که شما در حال رفتن به آلوده” گفت: Gardam. “در حال حاضر که ما تا به حال دو سال تجربه با استفاده از این, شما قطعا می تواند انجام کارهایی است که می به طور چشمگیری کاهش خطر خود را.”

“اما وجود دارد هیچ چیز مانند از بین بردن خطر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de