دیگر ویروس تهدید: افزایش coronavirus با مضمون حملات سایبری

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – آن ممکن است شبیه به یک ایمیل از یک استاد راهنما با یک ضمیمه جدید “کار از خانه سیاست.” اما آن می تواند هوشمندانه طراحی شده طرح برای هک به شبکه خود را.

ناگهانی حرکت میلیون ها نفر از مردم به کار از راه دور را برانگیخته بی سابقه حجم حملات به فریب مردم را به دادن اعتبار به حمله به گفته محققان امنیتی.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این گفت:” Sherrod DeGrippo سر از تهدید تحقیقات شرکت امنیتی Proofpoint.

“ما شاهد مبارزات با حجم پیام به صدها هزار نفر که در حال اعمال نفوذ این کوروناویروس.”

همه گیر ایجاد کرده است یک طوفان کامل برای حملات سایبری با میلیون ها نفر از مردم در حال کار در ناآشنا کمتر شرایطی امن و مشتاق برای کسب اطلاعات در مورد این ویروس و جدید سازمانی سیاست های در حال اجرا.

این باز می شود تا یک خیابان جدید برای بازیگران مخرب با استفاده از ایمیل های فیشینگ و یا “مهندسی اجتماعی” به دست آوردن دسترسی و یا سرقت اطلاعات حساس است.

“وقتی کسی فرم کار خود را در صفحه اصلی آن است که مشابه تهدید مشخصات که در یک فرودگاه یا یک استارباکس شما فقط لازم نیست که در حفاظت از شما ممکن است در محل کار” DeGrippo گفت.

“و اگر ما در خانه با خانواده ما که در آن ما احساس امن, شما ممکن است یک عضو خانواده هاپ به انجام تکالیف و ممکن است در درک کنترل های امنیتی. نگه داشتن مادر و پدر کامپیوتر برای پدر و مادر که کار درست را انجام دهد.”

Preying در ترس و همدردی

تام Pendergast از امنیت و حفظ حریم خصوصی آموزش شرکت MediaPRO گفت: بسیاری از میلیون ها نفر از مردم تنظیم به چشم انداز جدید در حال آمادگی برای teleworking.

“این یک چیز است که اگر مردم کار کرده اند از راه دور با تجهیزات است که به درستی پیکربندی” Pendergast گفت. “متفاوت آن برای افرادی که تا به حال نشده که تجربه.”

مهاجمان با استفاده از ترس مردم در مورد COVID-19 با تاکتیک ترساندن مردم را به کلیک بر روی لینک های مخرب و یا فایل پیوست اما همچنین بازی در همدردی با crowdfunding صفحات ادعا می شود برای افرادی که بد افتاده او اضافه شده است.

Pendergast گفت: سازمان های مراقبت های بهداشتی به ویژه مستعد ابتلا به طرح های چنین به عنوان ransomware چرا که “آنها کمتر به احتمال زیاد به خاموش کردن سیستم های خود را با امتناع از پرداخت.”

این برجسته شد با عمده بیمارستان در جمهوری چک با ضربه ransomware زیر یک کمپین ایمیل با یک کوروناویروس “آگاهی” پیام با توجه به گزارش های رسانه ها.

“این COVID-19 ترساندن ثابت کرده سودآور برای cybercriminals به در هفته های اخیر به عنوان موسسات بهداشت و درمان تقلا برای تست بیماران درمان آلوده و حفاظت از کارکنان خود را از سرایت” گفت: یک پست وبلاگ از Filip Truta از شرکت امنیتی بیت دیفندر.

“بهداشت و درمان زیرساخت بسیار مستعد ابتلا به حملات هکر ها به دلیل سهل انگاری در امنیت سایبر مهارت ها و پادمان.”

پا تا هشدارهای

پتانسیل برای هزینه حملات سایبری باعث شده است تا هشدار برای افزایش هوشیاری.

فرانسه عمومی-خصوصی cybersecurity داد این هفته هشدار داد کسب و کار به هشدار برای ایمیل های جعلی مربوط به ادعا سفارشات و یا نقل و انتقالات بانکی و یا تماس های تلفنی با هدف به دست آمده حساب مالی اطلاعات است.

ایالات متحده وزارت امنیت با صدور یک هشدار در این ماه هشدار داد که COVID اپیدمی افزایش تهدیدات و که “سایبر بازیگران ممکن است ارسال ایمیل با فایل پیوست مخرب و یا لینک به وب سایت های جعلی برای فریب قربانیان به افشای اطلاعات حساس است.”

هاوایی دادستان کل کلر Connors توصیه شهروندان به سازمان دیده بان برای ایمیل های جعلی ادعا می شود از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا کارشناسان گفت: آنها باید اطلاعات در مورد ویروس.

“Scammers هنوز هم ممکن است ارائه واکسن جعلی و ساختگی محصولات پزشکی ادعا می کنند برای ارائه ‘درمان’ به صورت ویروس” بیانیه ای از Connors کرد.

DeGrippo گفت: تقریبا در تمام cyber طرح های مرتبط با این بیماری همه گیر هستند و از نظر مالی با انگیزه و افزود که “شخصا من آن را فاسد و… آن است که مصرف بشریت در آن آسیب پذیر و تلاش برای استفاده از آن برای به دست آوردن مالی.”

او هشدار داد که تهدید ممکن است تکامل به عنوان حمله کرافت طرح جدید و تکنیک های.

“من می توانید ببینید که برخی از مهاجمان ارسال پیام مانند” من در قرنطینه و نیاز شما را به خرید چیزی برای من ” یا ” من باید شما را به این انتقال وجوه,’,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما را ببینید مجرمان اعمال نفوذ coronavirus به انجام بیشتر از آن است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im