درس کانادا را می توانید از آمریکا را نادرست از COVID-19

نزدیک به دو ماه پیش یک مراقبت های بهداشتی مشاور دو رئیس جمهور ایالات متحده پشت سر هم در نا امیدی وقتی پرسید که آیا آمریکایی ها را سریع افزایش جدید COVID-19 موارد به عنوان متحده بازگشایی شد.

Zeke Emanuel که خدمت در کاخ سفید اوباما و غیررسمی توصیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیان غضب است که مردم همچنان به دنبال یک اثر فوری.

راه اندازی به یک خطبه در مورد ریاضی واقعیت نمایی رشد نرخ Emanuel گفت: عواقب فاجعه بار از بازگشایی خیلی زود خواهد تنها ظهور در اطراف اوایل تابستان است.

“دو ماه نه دو هفته” امانوئل گفت: در اوایل ممکن است. “که به احتمال زیاد هنگامی که شما ببینید اثرات آنچه ما امروز انجام می دهند. … که هنگامی که مردم را به رسمیت بشناسند, ‘وای الان 1,000 موارد امروز 3,000 موارد فردا 6,000 روز بعد.'”

او پیش بینی کرد این کشور را از خواب بیدار به فاجعه در اطراف اواسط ماه جولای.

این اتفاق می افتد جلوتر از برنامه.

تعداد کمی از مردم پوشیدن ماسک آنها به عنوان راه رفتن در ساحل اسکله در اوشن ساید کالیفرنیا در روز دوشنبه با وجود افزایش COVID-19 مورد اعداد در دولت است. (مایک بلیک/فردا نیوز)

ایالات متحده پیشی گرفته است 127,000 مرگ و میر و مورد شمارش به سرعت در حال افزایش در ایالات متعدد عمدتا در جنوب. هشدار دهنده افزایش است مجبور تگزاس به توقف بازگشایی برنامه. بستری شدن در بیمارستان باید آمار بالاترین رکورد در آریزونا و کالیفرنیا.

فلوریدا backpedaled در آن بازگشایی bullishness. فرماندار که به تازگی متهم به رسانه ها از ترس بیش از COVID-19 — تکون دادن انگشت در جمع خبرنگاران بیش از آنچه او به عنوان “سیاه هلیکوپتر” تئوری های توطئه — مجبور شد اعلام جمعه که میله را نزدیک دوباره به عنوان فلوریدا با تجربه یک فصل سنبله در آزمون مثبت.

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما در کاهش اجتماعی فاصله اقدامات و شما باید به جامعه انتقال مداوم و آن دو چیز با هم برخورد و آن فقط گسترش می یابد” گفت: Jason Kindrachuk استادیار ویروسی پاتوژنز در دانشگاه مانیتوبا در وینیپگ کانادا و تحقیقات صندلی ظهور ویروس ها.

Kindrachuk گفت که کانادایی ها خواهد بود و توصیه به گرفتن درس از پاسخ آمریکا به این بیماری همه گیر.

“ما می توانیم که اطلاعات و فرض در اینجا در کانادا که به عنوان ما را کاهش می دهد, اجتماعی, فاصله, به خصوص در مناطق که بیشتر جمعیت متراکم ما به احتمال زیاد رفتن به دیدن یک تجدید حیات در موارد چرا که در نهایت این ویروس هنوز هم در جوامع ما است و هنوز هم قادر به گسترش است.”

ایالات متحده South سخت-آمار

روز جمعه نگران خط روند در ایالات متحده آمریکا درخواست کاخ سفید برای از سرگیری آن قبلا به حالت تعلیق coronavirus کنفرانس های مطبوعاتی. معاون رئیس جمهور مایک پنس حفظ کشور تا حد زیادی بهتر از چند هفته پیش اما گفت: 16 متحده را افزایش مورد بالغ و بیشتر نگران کننده افزایش درصد تست مثبت نرخ.

در حالی که این ویروس در حال تحول است, پدیده ارائه هر گونه گسترده نتیجه گیری مخاطره آمیز در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد مکان در ایالات متحده آمریکا تجربه شیوع: آنها عمدتا در جنوب; عمدتا در ایالات متحده است که بازگشایی زود و به شدت و در برابر استفاده گسترده از ماسک و بیشتر اجرا شده توسط جمهوری خواهان بر خلاف اوایل موج است که در درجه اول زده شمال غرب دموکرات به رهبری متحده است.

افزایش سریع در موارد و بستری شدن در بیمارستان است که با توجه به فشار برای بازگشایی متحده بدون استقرار مناسب سیستم های ردیابی و درمان موارد گفت: دکتر Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

“این هرگز یک سوال اینکه آیا یا نه ما را بیشتر موارد زمانی که مردم شروع به تعامل اجتماعی” او گفت:. “سوال همیشه بود و می تواند ما نگه داشتن آن دسته از مواردی اتفاق می افتد در سرعت است که قابل کنترل بود?”

Adalja گفت: “به وضوح در این کشورها که تحت استرس هستند در حال حاضر وجود دارد و تا به حال نشده است به اندازه کافی برای آماده سازی این موارد است.”

او گفت: کشورهای رو فشار در سیستم مراقبت های بهداشتی از دست دادن فرصت ها در طول مستندات خود را به گسترش ظرفیت و آماده شدن برای یک سنبله در موارد.

مردم در صف برای گرفتن تست شده برای COVID-19 در یک درایو از طریق تست سایت در ققنوس, Ariz. در ژوئن 20. (مت نیویورک/آسوشیتد پرس)

“از همان ابتدا این شیوع واقعا نامناسب در شرایط از آنچه دولت در پاسخ باید بوده است,” او گفت:. “مردم فکر می کردند که آنها دور می تواند با رفتن به هنجار – نه تحقق این ویروس هنوز وجود دارد.”

Adalja گفت: برخی از بخش هایی از ایالات متحده آمریکا که در امان زیادی شیوع COVID-19 اولیه در این بیماری همه گیر به اشتباه تصور نمی شود آنها ضربه سخت پس از بلند کردن اجسام مستند اقدامات — و یا که آنها می تواند به اندازه کافی رسیدگی به تعداد موارد جدید.

او گفت که اصلی غذای آماده برای کانادا به عنوان استان ضربه سخت COVID-19 مثل انتاریو و کبک حرکت به بلند مستند اقدامات است.

“چه شما می توانند یاد بگیرند این است که این ویروس نشده ناپدید شد که تعامل اجتماعی در حال رفتن به درایو جدید موارد” Adalja گفت. “نکته کلیدی این است که: می تواند به شما رسیدگی به این موارد؟”

ایالات متحده تست بیشتر پیدا کردن موارد بیشتری

اولیه افتضاح بیش از عدم وجود تست در ایالات متحده است که به خوبی مستند شده است به عنوان برگ برنده را به خود می بالد در مورد میزان تست و بعد از آن پیشنهاد این است که دولت باید کاهش آزمونهای چرا که آنها تنها فاش کردن بیشتر موارد مثبت.

یکی دیگر از داستان در مورد ایالات متحده آمریکا, تست است که کمتر شناخته شده است. این است که ایالات متحده رسید جلوتر از کانادا در تست سرانه با تشکر از مشارکت بخش خصوصی و دولتی.

در کانادا همه COVID-19 تست انجام شده است از طریق سیستم مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها و یا تعیین شده تست سایت. اما در ایالات متحده افراد مختلف متفاوت دسترسی به آزمون.

برای مثال در واشنگتن دی سی اقامت کارلوس Sabatino گفت: او یک تست 20 دقیقه. احساس برخی از علائم او رفت و به یک درایو از طریق در یک داروخانه CVS شد دست یک کیت گفت که چگونه به انجام یک بینی گرد و خاک تمیز کیت با بهداشتی دستمال مرطوب داد و آن را به عقب.

سه روز بعد او را حاضر کردم و نتایج آن منفی بود. سلامت خود را بیمه پوشش هزینه. “تمام تجربه درب به درب در زمان 45 دقیقه,” او گفت:. “من شگفت زده چگونه کارآمد آن است و…. من تحت تاثیر قرار گرفته بود.”

Sabatino یاد گرفته در مورد داروخانه پس از تست دادن در تلاش برای دریافت یک آزمون از دولت شهرستان. او منصرف توسط وحشیانه صف های طولانی و اخبار است که او را تنها دریافت نتایج از طریق پست در یک هفته.

اما Sabatino یکی از آنهایی که خوش شانس. نابرابری در مراقبت های بهداشتی آمریکا در حال یک مشکل ثابت.

برخی از آمریکایی ها دسترسی مسائل در حالی که دیگران توصیف رنگ پریده بیمه صورتحساب. تصویری از برخی مکان ها در ایالات متحده در جنوب را نشان می دهد بزرگ ترکیب اولیه.

سازمان دیده بان | ترکیب تیم بزرگ در ایالات متحده تست سایت:

ترافیک دیده می شود در یک وقفه به عنوان رانندگان صبر کنید در درایو از طریق COVID-19 تست سایت در آمریکا 1:11

این بیماری همه گیر در معرض عمیق نابرابری در مراقبت های بهداشتی آمریکا با آمریکایی های سیاه و سفید کمتر احتمال دارد به دسترسی به مراقبت های دور و مردها برای تبدیل شدن به شدت بیمار.

این هفته یک سابق ایالات متحده سلامت-بیمه اجرایی گفت: این سیستم تا به حال شکست خورده و از او عذرخواهی کرد قبلا توهین به کانادا مراقبت های بهداشتی.

تست ظرفیت بود آهسته به سطح شیب دار بالا در ایالات متحده در اوایل بیماری همه گیر ترک ویروس زمان کافی به سراسر کشور قبل از آن در معرض می تواند. حتی در حال حاضر تست کمبود هستند که گزارش شده در آخرین نقاط داغ.

همین دلیل است که کارشناسان می گویند درصد آزمون تبدیل کردن نتایج مثبت در ایالات متحده است که به شدت بالاتر سرانه از کانادا. اگر شما تست اولیه و اغلب شما را شناسایی موارد به سرعت. اگر شما در آزمون اواخر, اوایل موارد خواهد بود از دست رفته و مثبت نرخ بالاتر خواهد بود.

برای هر مورد مثبت در کانادا به طور متوسط 110 نفر در حال آزمایش هستند. در ایالات متحده این تعداد در حال حاضر نشسته در مورد یکی برای هر 17 آزمون.

“زمانی که من در ایالات متحده با سناریو آن را … تقریبا مثل تماشای یک قطار خراب در حرکت آهسته زیرا مقدار زیادی از آن کاملا قابل پیش بینی عمدتا به دلیل آنها واقعا در گرفتن تست آغاز شده است,” دکتر گفت: Lynora Saxinger یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه آلبرتا.

“آنها در حال گسترش خود را تست در حال حاضر, اما در درصد مثبت خود را تست است و هنوز هم در حال بالا رفتن است که horrifyingly ترسناک است.”

Saxinger گفت که برگ تنها یک ابزار برای رسیدگی به افزایش تعداد مورد در ایالات متحده آمریکا – برقراری مستند اقدامات است که چه تگزاس و فلوریدا انجام داده اند.

“مشکل این است که من دیدن آینده است اگر شما برای باز کردن زمانی که شما نمی باید از این ظرفیت برای کنترل چیزهایی که آن را واقعا سخت به جن در بطری چون مردم پایین است که” Saxinger گفت.

“من نمی دانم که چگونه به خوبی reinstitution بهداشت عمومی اقدامات خواهد شد اگر یک جایی تا به حال اقدامات سختگیرانه تر انتشار آنها و سپس به عقب می رود.”

در ایالات متحده, ماسک های روشن سیاسی

یک تفاوت بین کانادا و آمریکا تجربه است که سیاست های حزبی آلوده ایالات متحده در پاسخ.

به ظاهر هر جنبه ای از این بیماری همه گیر به خود گرفته حزبی اثر خفیفی از رنگ از اجتماعی فاصله به پزشکی — مثلا اینکه برای یا علیه هیدروکسی کلروکین یک بار تصور می شود موثر COVID-19 درمان شد یک پروکسی برای اینکه آمریکایی ها بودند طرفدار یا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ماسک و نیز تبدیل شدن به چیزی از سیاسی نماد وضعیت.

حتی ماسک های سیاسی تبدیل شده اند. جو بایدن چپ همیشه می پوشد یک ، مغلوب ساختن پیشی جستن حق به تمسخر بایدن و یک خبرنگار برای پوشیدن آنها. (جیم Bourg/تابناک, درو Angerer/گتی ایماژ)

“وجود دارد یک حس” این است که ما از یک و من می توانید انجام دهید هر آنچه من لعنت به خوبی لطفا,’,” دکتر گفت: Linsey Marr, یک متخصص در انتقال ویروس توسط آئروسل در ویرجینیا. وجود دارد “بخش خاصی [از مردم] هستند که بسیار ضد دولتی که نمی خواهم گفته شود چه کاری انجام دهید.”

که بسیار بود اذعان کرد این کشور بزرگترین فیلم های زنجیره ای: AMC Theatres گفت: ماسک های سیاسی تبدیل شده بود و خواهد بود موظف برای علاقمندان به سینما. در متعاقب آن مکان داد و بیداد آن را معکوس البته.

یک نظرسنجی پیو در این ماه پیدا 23-درصد-نقطه شکاف بین حزب دموکرات و جمهوری خواه رای دهندگان در مورد اینکه آیا آنها ادعا می کنند به پوشیدن ماسک در فروشگاه ها تمام و یا بیشتر از زمان.

تماشا کنید: تهمت دارای بحث تجمع در Tulsa, Okla.:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولین کمپین تجمع در ماه ندارد حضور او bragged مورد اما Tulsa, Okla., رویداد یک نگاه اجمالی در چه متحرک حامیان و در مغلوب ساختن پیشی جستن راهکار برای انتخاب مجدد. 2:27

خود رئیس جمهور اظهارات شکل کمک کرد که گفتگو. آنها عبارتند از پیش بینی های اولیه که COVID-19 خواهد به سرعت ناپدید می شوند, مسخره از سیاستمداران و خبرنگاران برای پوشیدن ماسک و تکرار خواسته است که بازگشایی سریع تر از توصیه شده توسط کاخ سفید را دستورالعمل خود.

در مبارزه با گسترش COVID-19 ماسک ممکن است یک بازی را تغییر. تحقیقات توسط Philadelphia Inquirer در بر داشت یک همبستگی قوی بین دولت ماسک قوانین و اخیر آن مورد رای دادن.

“طنز در اینجا این است که اگر هر کس مایل به قرار دادن در یک ماسک من فکر می کنم ما می تواند به عقب و نزدیک به نرمال بدون داشتن این سنبله در موارد” گفت: Marr. “در غیر این صورت همه ما در حال رفتن به محدود ما در حرکات و اقتصاد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در معرض تقسیم

وقتی که می آید به ماسک سرسخت تهمت حامیان ساخته شده احساسات خود را روشن در اخیر داخل سالن تجمع در Tulsa, Okla.

یک کوچک در صد از جمعیت عینک ماسک — با وجود این افزایش در مواردی که دولت و خبری که یک تعداد انگشت شماری از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان تا به حال آزمایش مثبت است.

سازمان دهندگان این رویداد بودند و حتی توزیع ماسک. اکثر شرکت کنندگان در زمان یکی است. چند قرار داده و آنها را در.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد کمپین تجمع در BOK مرکز در Tulsa, Okla. در تاریخ 20 ژوئن در حالی که نرخ ابتلا به عفونت در دولت ادامه خواهد داد به افزایش است. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

“علم [آمده است] را به نشان می دهد این coronavirus است بسیار کمتر کشنده از مردم فکر آن خواهد بود” گفت: rallygoer Jason ییدن. “من فکر می کنم این شماره ها پر از شکوفه و داده ها را نشان می دهد که در پایان.”

او سرزنش “قرار است حرفه ای” برای اعمال فشار مقامات منتخب را تعطیل اقتصاد و اصرار دولت overreacted در وهله اول.

“من نه یک پیامبر”

فعلی سنبله در موارد در سراسر ایالات متحده می آید به عنوان جای شگفتی نیست به Zeke Emanuel سابق اوباما بهداشت و درمان-مراقبت از مشاور.

“هر کسی که مطالعه دو هفته اپیدمیولوژی می تواند پیش بینی کرده اند این او گفت:” در پی مصاحبه این هفته است. “من نه یک پیامبر — این به طور کامل قابل پیش بینی است.”

Saxinger گفت: با توجه به درصد بالایی از جمعیت در هر دو ایالات متحده و کانادا هنوز مستعد ابتلا به COVID-19 عفونت نه کشور از “خط آتش” وقتی که می آید به عمده شیوع این بیماری است.

“اگر چه ما ممکن است احساس مانند ما dodged که گلوله که گلوله هنوز هم ممکن است در بسیاری از مکان ها در کانادا,” او گفت:.

“مردم فقط خیلی گرسنه برای همه چیز به حالت عادی و به طوری که آنها در حال اقدام مانند آن است – اما آن را به وضوح نیست. این ویروس رفته است و به زودی به عنوان شما شروع به mingling آن شروع به بالا رفتن.”

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksielf bar 5000 ultraaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisdeneme bonusu veren sitelerbahis sitelericanli maç izleBağlama büyüsü