این Farmworkers قرار دادن مواد غذایی در آمریکا جداول روبرو هستند خود را CCP ویروس بحران

بیش از یک میلیون farmworkers نمی ماندم, به در خانه به عنوان CCP ویروس همه گیر فلج بسیاری از کشور است.

کار خود را در زمینه های باغ و بسته بندی گیاهان—نگهداری مواد غذایی در آمریکا جداول.

اما کارگران و گروه های که به نمایندگی از آنها صدایی زنگ. خود هشدار: به عنوان CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus گسترش بسیاری از farmworkers در حال زندگی و کار در شرایط قرار داده است که سلامت خود را به خصوص در معرض خطر. و اگر شیوع آمار کارگر جوامع سخت آنها می گویند که می تواند این کشور عرضه مواد غذایی در معرض خطر بیش از حد.

تولید کنندگان و کشاورزان می گویند که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای حفظ تولید و حفظ کارکنان امن از جمله پوسته پوسته شدن تعدادی از کارگران آنها حمل و نقل در اتوبوس فاصله کارگران را بیشتر به عنوان آنها برداشت و افزایش تعداد دست شویی ایستگاه.

اما کارگران و طرفداران گفتگو با سی ان ان مفصل نگرانی در مورد لغزش در بر ایمنی مانند برخی از مزارع که فاقد صابون و تجهیزات حفاظتی و دیگران که موفق به اجرای اجتماعی فاصله دستورالعمل. دسترسی محدود به مراقبت های پزشکی و شلوغ در شرایط زندگی آنها گفت: همچنین موانع عمده ای برای کارگران را سالم نگه داشتن.

گرگ جستجوهای ترس از آن یک سوال از اگر اما زمانی که یک ویرانگر شیوع خواهد رسید. به عنوان یکی از بنیانگذاران ائتلاف کارگران ایموکالی که نشان دهنده هزاران farmworkers در فلوریدا او می گوید: جوامع روستایی مانند او نیست و آماده برای یک بحران بهداشتی.

“هنگامی که این ویروس طول می کشد ریشه در یک شهر مانند ایممکلی آن را مانند آتش سوزی,” او می گوید. “این ترس ما … ما را ببینید این مشکل منفجر شود.”

اریک Nicholson, معاون رئيس جمهور از ایالات کارگران مزرعه می گوید این نه فرضی. در دو هفته گذشته به او می گوید که شنیده در مورد ده ها تن از farmworkers تست مثبت برای CCP ویروس در واشنگتن که در آن او را بر اساس.

“ما در حال زندگی در این زمان,” او می گوید. “و ترس و خشم در حال افزایش است.”

کارگران آوردن لوازم از خانه امید آنها نمی مریض

در یک باغ که در آن گیلاس و گلابی و سیب رشد در واشنگتن Yakima دره کارگران به تازگی شروع به آوردن خود را صابون از خانه به شستن دست های خود را به دلیل شرکت نمی ارائه هر گونه.

“ما احساس بسیار از جان گذشته بسیار درمانده بسیار سرخورده چون هیچ کس حمایت از ما و یا دادن چیزی به ما برای محافظت از خودمان است. بدون دستکش و ماسک و یا مواد ضد عفونی کننده—هیچ چیز” ماریا یک کارگر در باغ با سی ان ان گفت. “ما احساس می کنیم را فراموش کرده و واقعا وحشت و ترس است.”

37 ساله یکی از چند نفر از کارگران سراسر کشور که در گفتگو با سی ان ان در این وضعیت که تنها نام اول خود را استفاده می شود گفت: آنها می ترسید آنها می خواهم در صورت عواقب کار برای به اشتراک گذاری داستان های خود را.

بیش از دو هفته گذشته ماریا می گوید او را به تماشای تعدادی از کارگران در باغ رها, روز به روز در حال رشد در میان نگرانی ها در مورد ایمنی خود را. بسیاری از کودکان خردسال او می گوید: و ترسیده بودند آنها می خواهم این ویروس در خانه به خانواده خود را. اما ماریا می گوید ماندن در خانه نیست و یک گزینه برای او است. او در حال حاضر از کار به مدت دو ماه در این سال به دلیل آسیب و سوخته از طریق پس انداز.

“ما باید به کار نگه دارید حتی اگر ما ترس چیزی است که اتفاق می افتد,” او می گوید. “ما خودمان را تسلیم به خدا و امید.”

اگر او بیمار می شود, ماریا می گوید: او گفت که فرزندان او را به او را به بیمارستان. او بزرگترین ترس در حال مرگ است به تنهایی وجود دارد و ترک خانواده خود را با خرد کردن پزشکی بدهی.

کارمن یک زن 44 ساله و کارگر در یک مزرعه توت فرنگی در اخنرد کالیفرنیا می گوید او شده است تلاش برای یادآوری مردم در مورد اجتماعی فاصله دستورالعمل اما کارگران همکار نیستند غذای خود هشدارها و شرکت نیست هر کسی مجبور به اقامت شش فوت از هم جدا.

“هر بار که شما با شنیدن یک عطسه یا سرفه شما فکر می کنید خدا نمی اجازه دهید آن را به این ویروس است.’ ما در حال گرفتن یک خطر است. ما می ترسند اما در همان زمان ما یک انتخاب نیست. اگر ما کار نمی کند ما نمی توانیم پرداخت اجاره. ما نمی توانیم خرید مواد غذایی,” او می گوید.

مانند بسیاری از کارگران, او شروع به حمل یک سند است که اشاره می کند که او یک کارگر کشاورزی که از نظر دولت “ضروری” (pdf)—شرح مقامات مورد استفاده برای توصیف کار کارکنان و کسب و کار است که بیش از حد بحرانی برای جلوگیری از در طول این بحران است.

کارمن امیدوار است این کمک خواهد کرد که اگر او می شود توسط پلیس متوقف و یا مقامات اداره مهاجرت.

“ما در حال ظاهرا کار خیلی افراد دیگر را می توان در خانه به طوری که آنها می توانید مواد غذایی,” او می گوید. “آنها به ما به نام ‘ضروری کارگران” اما ما نمی هر گونه حقوق.”

تولید کنندگان انجام همه چیز آنها می توانید برای محافظت از کارگران

حداقل نیمی از farmworkers هستند مهاجران مستند نشده با توجه به دولت تخمین می زند. بسیاری از همین حالا باید بیمه درمانی و یا دریافت مرخصی استعلاجی.

اخیرا به تصویب قوانین فدرال را مزارع با کمتر از 50 کارگر و یا بیش از 500 کارگر معاف از الزامات مورد نیاز برای ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی می گوید نیکلسون از ایالات کارگران مزرعه.

“نه از این محرومیت را حس مشترک زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد حفاظت از تامین مواد غذایی,” او می گوید. “تاپیک مهم اقتصادی بازدارنده برای کارگران به انجام کار درست است.”

اما دیو Puglia می گوید حتی تولید کنندگان که لازم نیست برای تمدید مرخصی استعلاجی مقررات در حال انجام این کار است.

Puglia, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت غربی تولید کنندگان—که نشان دهنده کشاورزان در آریزونا و کالیفرنیا کلرادو و نیومکزیکو — می گوید: انجام همه چیز ممکن است برای محافظت از کارگران در اولویت است. تا کنون او می گوید: عمده شیوع نشده است گزارش شده در تولید مزارع اما او می گوید امکان چیزی است که بسیاری از تولید کنندگان “راه رفتن بر روی پوسته.”

“این یک نگرانی بزرگ است. … ملت نیاز کشاورزان و farmworkers به ادامه به ارائه مواد غذایی و بدیهی است که اگر این ویروس در نوردد و نیروی کار است که مانع توانایی ما برای ادامه به ارائه مواد غذایی به کشور,” او می گوید. “بسیاری از مردم در حال رفتن به طول های بزرگ برای نگه داشتن آن دسته از کارگران امن است.”

هر زمان که ممکن است اجتماعی فاصله اقدامات در حال اجرا ، اما Puglia می گوید: راه برخی از محصولات مانند کاهو برداشت شده نیاز به کارگران ایستاده نزدیک به هم.

در فلوریدا برخی از تولید کنندگان باید شروع به خرید مواد غذایی برای کارگران خود را تلاش برای محدود کردن سفر خود را به فروشگاه گفت: Mike کارلتون مدیر روابط کار برای فلوریدا میوه و سبزی انجمن. دیگران را راه اندازی اضافی شستن دست ها در ایستگاه ها شده اند و به طور منظم جلسه کارکنان در مورد چگونه برای ایمن ماندن.

“خوشبختانه ما در یک موقعیت که در آن ما قادر به ادامه برداشت در این نقطه است. … بهترین ما می توانیم انجام دهیم این است را فعال ترین اقدامات ما می توانیم برای محافظت از کسانی که کارگران” کارلتون گفت. “تنها دیگر اندازه گیری است و برای جلوگیری از آنها را از کار و ما نمی تواند انجام دهد و در ادامه به تامین این کشور با مواد غذایی است.”

در شمال ایالت نیویورک که در آن CCP ویروس موارد در میان farmworkers شروع به پاپ تا از نگرانی در حال رشد است می گوید: مریم Zelazny مدیر عامل شرکت Finger Lakes سلامت جامعه است. کشاورزان وجود دارد در حال تلاش برای محافظت از کارگران او می گوید: اما نه همیشه مطمئن شوید که چه اقداماتی را. در آخرین تماس با کشاورزان در منطقه او می گوید: سوال در آمد تا در مورد اینکه آیا دستکش باید پوشیده شود در هنگام برداشت محصول و بهترین شیوه برای ضد عفونی کامیون که با چند درایور.

“وجود ترس در همه قسمت ها,” او می گوید.

شرایط تنگ شده ‘دستور غذا برای شیوع’

ایرما نمی توانستم باور چشمان او در این هفته هنگامی که او در سراسر Walmart پارکینگ در نزدیکی خانه اش در شرق کارولینای شمالی.

یک اتوبوس بزرگ کشیده در تمام کارگران است.

برای هفته 36 ساله شده بود و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از خودش. تا به حال او را کارفرما تولید شرکت بسته بندی که در آن او می گوید: کارگران شده اند را تشویق به پوشیدن حفاظت و شستن دست های خود را اغلب. ایرما می گوید برای او که یک نشانه نگران کننده است که دیگر کارفرمایان و کارگران نیست و این وضعیت به طور جدی.

“آنها نمی نگه داشتن فاصله خود را مانند آنها قرار است به,” او می گوید.

اتوبوس ها و کامیون های بسته بندی شده با کارگران معمولی دید در جوامع کشاورزی در سراسر کشور به عنوان فصل برداشت لگد به دنده بالا. بنابراین اردوگاه—اغلب واقع در مزرعه ملک—که در آن کارگران زنده در شرایط تنگ شده.

“این دستور غذا را برای یک گسترده شیوع” می گوید نیکلسون از ایالات کارگران مزرعه.

شرایط زندگی برای کارگران مهاجر هستند “مزمن و بسیار به سر می برند می گوید:” جستجوهای ائتلاف کارگران ایموکالی. گاهی اوقات او می گوید: 10-12 مردم قرار دارد در یک تک گسترده و تریلر.

این سازمان شده است ارسال آگهی در فروشگاه ها و در رسانه های اجتماعی به آموزش کارگران در مورد خطرات این ویروس به شمار.

اما تنها تا آنجا که آنها می توانید انجام دهید, او می گوید.

“این یک واقعیت ساده است که اگر کسی در زندگی در شرایطی که قرارداد این ویروس آن را فقط یک ماده از زمان قبل از هر کس دیگری که در همان واحد مسکن کند و همچنین,” او می گوید.

که می آفریند سوال دیگر این است که مقامات بهداشتی در شمال ایالت نیویورک در حال توزین می گوید Zelazny که مرکز بهداشت کمک شده است با ویروس تست کارگر در جوامع است. زمانی که farmworkers تست مثبت که در آن می توانید آنها را به قرنطینه و نیروی تازه یافتن?

“ما بسیار نگران در مورد آنچه ما انجام می دهند با این بچه ها به عنوان آنها convalesce?” او می گوید. “آنها رو به جایی بروید. و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.”

Farmworkers باید زمان سخت گرفتن مراقبت های پزشکی

در بالای تمام خطرات زیست محیطی farmworkers چهره سیلویا Partida, مدیر عامل مرکز ملی سلامت کارگر می گوید و او است شنوا و نگران کننده گزارش از مراکز بهداشتی و درمانی او با این نسخهها کار در سراسر کشور است.

برخی نگران هستند که ممکن است به محدود کردن خدمات آنها را به farmworkers به دلیل کمبود بودجه, او می گوید و آن را نمی تواند در یک زمان بدتر.

“درمانگاه ممکن است قادر به عملکرد” او می گوید. “وجود دارد رفتن به یک ضربه در دسترسی که farmworkers باید به خدمات بهداشتی و درمانی و واقعا هم به اطلاعات است که کمک خواهد کرد که حفاظت از آنها و ارائه آنها را با اطلاعات در مورد چگونه آنها از خود محافظت کنند.”

در حالی که گسترده بسته کمک کنگره به تازگی به تصویب رسید ارائه پول به سلامت جامعه برنامه های Partida می گوید آن را ندارد به طور خاص اختصاص بودجه برای سلامت کارگر. که او می گوید: به معنی تلفن درمانگاه ها و دیگر برنامه های مهم برای کارگران مهاجر می تواند به راحتی از دست داد در این سو و ان از رقابت اولویت برای منابع محدود است.

“این در حال حاضر اتفاق می افتد,” او می گوید. “مراکز بهداشتی و درمانی مجبور به کردند کارکنان. آنها تا به حال به برخی از سایت های خود را.”

Mónica رامیرز در حال حاضر در مورد تلفات این ویروس می تواند در farmworkers. یادگیری است که در برخی از درمانگاه ها, پوسته پوسته شدن پشت ساخته شده خدمات خود را حتی بیشتر نگران است.

“من شوکه شده بود می گوید:” رامیرز رئیس جمهور عدالت برای زنان مهاجر که طرفداران حقوق کارگران.

“آنها در حال قرار دادن بر روی مقدم به ادامه تغذیه این کشور,” او می گوید: “و ما نمی توانیم ایستاده و اجازه می دهد آنها را به رفتن بدون مراقبت از آنها نیاز دارند.”

مرحله است که می تواند کمک به

در فلوریدا جستجوهای است فشار برای مقامات به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در جامعه خود را در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان.

“این کاملا امکان پذیر است که در یک ماده از چند هفته در اینجا در فلوریدا ما ممکن است مردم به اندازه کافی برای برداشت دولت از میوه ها و سبزیجات,” او می گوید. “این فقط یک کاملا قابل پیش بینی نتیجه پیکربندی فعلی از همه چیز.”

در سطح ملی طرفداران گفتگو با سی ان ان گفت: چند تغییر سیاست می تواند تاثیر قابل توجهی بر وضعیت:

• نیاز به مزارع—بدون توجه به اندازه آنها به ارائه مرخصی استعلاجی برای کارگران

• تخصیص بودجه فدرال برای تضمین خدمات درمانی برای مهاجران farmworkers

• پوشش هزینه COVID-19 آزمایش و درمان بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت

ماریا امیدوار است در دراز مدت راه حل خروج از این بحران یک راه برای مستند نشده farmworkers به بیرون آمدن از سایه.

حال به طور رسمی تلقی “کارگران ضروری” یک گام کوچک در مسیر درست ، اما مقامات در حال ارسال پیام های مخلوط.

“آن متناقض است. این یک دستاورد است که آنها در حال تماس با ما,” او می گوید. “اما بدون هر گونه مزایای آن را خواهم گفت:” شما خوب هستند اما شما مهم نیست.'”

پس از همه گیر عبور می کند او می گوید: رئیس جمهور تهمت و دیگر رهبران در واشنگتن باید به یاد داشته باشید که آنها باقی می ماند در این زمینه و نمی لکنت زبان پیدا.

اما بدون توجه به آنچه ماریا می گوید او خواهید بود صبح بیدار شدن و رفتن به محل کار.

او می داند که او را ضروری, آیا دولت می کند یا نه.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im