دشوار سابقه تعقیب نفرت در کانادا

هشدار: این داستان شامل برخی از اخلال در جزئیات.


اواخر یک شب در مارس 2015 یک مرد مست وارد یک فروشگاه در شهر Hinton, Alta., و گفت: فرد پشت او نمی خواست به خدمت توسط یک زن سیاه و سفید.

رایلی Bryn مک دونالد با استفاده از n-word. از او خواست که برای مدیر. سپس او را برداشت یک فنجان داغ سس پنیر ناچو و آن را انداخت در این کارمند ،

سس نیش زده چشم او و چکیده در سراسر چهره او و فوقانی بدن. مک دونالد به او گفت او باید “بازگشت به سومالی است.” سپس او رفت.

این مورد بود که به طور گسترده ای گزارش شده است که یک رکورد از مک دونالد صدور حکم در کانادا, اطلاعات حقوقی, موسسه, پایگاه داده است که نگه می دارد آهنگ از احکام دادگاه از سراسر کشور است.

هفته گذشته دیده می شود تمرکز بر نژادپرستی است که یک واقعیت زندگی برای کانادا قابل مشاهده اقلیت. شده است وجود دارد افزایش در حملات علیه ژاپنی-کانادایی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس که در چین نشات گرفته.

در ضمن مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است درخشید نور در خشونت پلیس علیه سیاه و مردم بومی در کانادا. نخست وزیر جاستین ترودو حتی اذعان سیستمیک نژاد پرستی.

با توجه به اینکه افت مک دونالد مورد را فراهم می کند بینش به جرائم نژادپرستانه در این کشور و پیچیدگی تعقیب آنها. هیچ استان مصون است.

سازمان دیده بان | استاد کتی Hogarth, مذاکرات در مورد پرداختن به نژادپرستی در کانادا:

شبکه خبری سی بی سی مایکل Serapio صحبت می کند با کتی Hogarth, دانشیار در دانشگاه واترلو مدرسه مددکاری اجتماعی. 6:52

این قانون شامل مقررات مربوط به جرایم ناشی از نفرت, اما آنها تا حد زیادی این سایت متعلق به جرائم مربوط به نفرت تبلیغ یا ترویج یا حمایت از نسل کشی است. مک دونالد در اصل به اتهام یکی از این بخش ها اما اتهام شد و در آنجا ماند و تاج اقدام به درمان جرم به عنوان یک نفرت انگیزه حمله به جای.

این که چگونه اکثر جرائم مربوط به نژاد پرستی در حال محاکمه در کانادا — به عنوان به طور منظم جرائم تحت این قانون با تعصب, تعصب یا نفرت در نظر گرفته عوامل تشدید برای صدور حکم است.

کانادایی شده اند دست و پنجه نرم کردن با این پرسش که چگونه این قانون باید مقابله و دشمنی با بیش از نیم قرن. اگر دادگاه هر نشانه آنها در عین حال به آمده تا با یک سازگار ،

“در بسیاری از مسائل که چگونه به طور جدی ما سیستم عدالت کیفری می بیند جنایات نفرت گفت:” Avvy رفتن مدیر چینی و آسیای جنوب شرقی حقوقی درمانگاه در تورنتو است. “چه حتی بیشتر مأیوس کننده در حال حاضر است که بسیاری از این موارد حتی مورد بررسی به عنوان جرایم ناشی از نفرت.”

حمله برای پوشیدن شال گردن در اطراف سر او’

برخی از حوادث منجر به در زندان زمان. برخی نیست.

قضات اغلب ابراز خشم خود در برابر جرائم و برخی از آنها به نام وکلا به صنایع دستی پیشنهادات خود را برای صدور حکم است که می تواند هر دو را جبران به جامعه و تولید نوعی از تغییر در یک مجرم.

مک دونالد سرزنش الکل برای فوران و ادعا کرد که او خجالت اقدامات خود را. متهمان معمولا سعی کنید برای جبران مجازات در جرایم جنایی از طریق کاهش شرایطی که تا حد زیادی به میزان بهانه ای برای رفتار خود را.

در مه 8, کلارا کان و مادر او بودند قربانیان نژادپرستانه آسیایی, تهمت در Richmond, B. C., پلیس می گویند قربانیان حملات نژادپرستانه اغلب تمایلی به جلو آمده. (مگی مک فرسون/CBC)

است زندانی کردن راه برای تمبر از نوع رفتار است که سیاستمداران و غالبا محکوم? حداقل کارشناسان می گویند قضات و دادستان ها و پلیس باید در همان صفحه که آن را می آید به شدت نفرت انگیزه جنایت.

در سال 2012 مورد استفاده به عنوان یک سنت به حکم مک دونالد, Nova Scotia قاضی اصرار 51 ساله مادر بزرگ با پاک کردن رکورد صرف زمان در پشت میله های زندان برای حمله توهین و تنه زدن یک زن پاکستانی میراث در بازار “بدون هیچ دلیل دیگر از روسری در اطراف سر خود را.”

“ما نمی پرسند و یا نیاز است که هر کانادایی بود همان که آیا شما از Newfoundland, Nunavut, British Columbia یا هر جایی در میان” Pictou دیوان عدالت تد Scanlon گفت: مجرم کاترین Feltmate.

“کانادا کانادا کانادا بدون توجه به آنچه خود, در, دین, یا لباس او گفت:” صدور حکم را به مدت 60 روز در زندان است.

با وجود این سابقه رایلی Bryn مک دونالد صرف هیچ زمان در زندان است.

‘نفرت است که به عنوان قدیمی به عنوان مرد’

خواستار اقدام قوه مقننه برای مقابله با نفرت تاریخ به تبلیغات نازی ها تراوش به جامعه کانادا در ساخت به جنگ جهانی دوم است. نگرانی از افزایش در 1950s و ’60s با ظهور راست افراطی و گروه های گسترده توزیع نفرت ادبیات که مهمترین آنها در انتاریو و کبک.

در سال 1965 کمیته ویژه در تبلیغات نفرت مطرح یک گزارش که به هنگام تولد به کانادا جنایات نفرت قانون. این کمیته به ریاست قاضی ماکسول کوهن و شامل پییر الیوت ترودو و سپس یک دانشگاه استاد حقوق. ترودو نخست وزیر زمانی که اصلاحات مربوط به قانون تصویب شد به قانون در سال 1970.

به عنوان کوهن اشاره در مقاله منعکس در کار کمیسیون به تصویب نفرت قوانین موجب بحث شدید. تنش او توضیح داد که همواره حاضر دادستان از نفرت بوده است.

پیر ترودو نخست وزیر زمانی که اصلاحات به قانون در مورد جرایم ناشی از نفرت شد و به تصویب رسید و به قانون در سال 1970. (CBCX اخبار/CBC بایگانی)

“از یک طرف وجود دارد تاکید بر آزادی های فردی” او گفت:. “در طرف دیگر وجود دارد در حال رشد به رسمیت شناختن است که این آزادی می تواند خطرناکی است.”

مقدمه در سال 1965 گزارش هشدار می دهد “نفرت دارد و بدون شک به عنوان با دوام است.” این همچنین شامل یک هشدار است که می تواند به راحتی با مراجعه به این زمان گسترش ضد آسیایی, تهمت از طریق رسانه های اجتماعی به عنوان ضد سامی جزوات و شعارهای پدید آمده است که کوهن در روز.

ماست “جهانی آگاهی از خطرات باطل مبدل به عنوان واقعیت و از توطئه گران فرسایش جامعه یکپارچگی از طریق تظاهر که توطئه از جاهای دیگر در حال حاضر توجیه کلامی ضرب و جرح و” کوهن نوشت. او آنها را به نام “غیر حقایق و غیر حقایق از تعصب و تهمت.”

‘یک چیز دشوار برای بسیاری از مردم به شنیدن’

با توجه به آمار کانادا, پلیس کانادا گزارش 1,798 جنایی حوادث انگیزه نفرت در سال 2018 دوم-بیشترین تعداد در یک دهه. تنها 31 درصد از کسانی که جنایات حل شد و از کسانی که 68 درصد منجر به اتهام علیه یک یا چند نفر.

بخش 318 قانون معاملات با ترویج و حمایت از نسل کشی در حالی که بخش 319 نگرانی از تحریک نفرت.

در آن صورت بخش 319(2) بخش رایلی Bryn مک دونالد در اصل تحت شارژ می گوید که “هر کسی که با برقراری ارتباط با اظهارات دیگر از مکالمه خصوصی عمدا ترویج نفرت علیه هر گروه مشخص است به جرم” ارتکاب جرم.

اما RCMP Const. آنتونی Statham, یکی از دو نفر از اعضای B. C. s جنایت نفرت تیم می گوید: این هزینه به طور کلی استفاده می شود در شرایطی که مجرم هستند و تحریک دیگران از طریق سخنرانی و تبلیغ به عمل در راه است که ممکن است نقض صلح است. شارژ تصویب نیز نیاز به یک ثبت نام از استانی و دادستان کل.

به جای آن بسیاری از اعمال مردم ممکن است فکر می کنم به عنوان “نفرت” جنایات جنگی متهم هستند که به طور منظم جرائم تحت قانون — مانند حمله گفتن تهدید و یا آزار و اذیت.

در ماه ژوئیه گذشته یک مرد مواجه عربی-زبان و دو سال در مونترال خیابان گفتن نژادی تهمت جنسی و خشونت تهدید. این حادثه گرفتار شد ، (Facebook)

اما بخش 718 از کد نیاز به قضات در نظر گرفتن افزایش حکم بر اساس شواهد جرم بود “انگیزه تعصب, تعصب یا نفرت بر اساس مسابقه ملی یا قومی منشاء و زبان و رنگ و مذهب و جنس و سن و ناتوانی روحی یا جسمی گرایش جنسی و یا هر گونه مشابه عامل است.”

استاتهام و شریک زندگی خود را کار این موارد نادر است که شامل بخش های 318 و 319 اما آنها نیز کمک به پلیس در اطراف B. C. در برخورد با سایر جرائم که در آن نفرت بخشی بازی می کند.

او گفت: پیچیدگی این قانون می تواند آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه مردم می توانند “دور” با پرتاب نژادی القاب در غریبه ها در خیابان.

استاتهام گفت: اکثر موارد آنچه پلیس خواهد واژه “نفرت حوادث” — آنها ممکن است توهین آمیز مضر و مضر به جامعه اما بسیاری از آنها غیر جنایی.

“با استفاده از یک نژادپرست لکه دار است به طور معمول چیزی است که حفاظت شده به عنوان یک شکل از آزادی بیان” استاتهام گفت. “است که یک چیز دشوار برای بسیاری از مردم شنیدن.”

مبارزه به جرم به رسمیت شناخته شده به عنوان نفرت انگیزه

اما بسیاری از نفرت حوادث بسیار فراتر از زبان توهین آمیز.

در سال 2010 در چین و جنوب شرقی آسیا حقوقی درمانگاه (CSALC) در تورنتو کمک به قربانیان آماده شدن برای پیگرد قانونی از ترور میدلتون که متهم شده بود با تشدید حمله پس از او و دیگران تحت فشار قرار دادند آسیایی, ماهیگیران تفننی به آب نزدیک Mossington پل پارک کردن دریاچه Simcoe.

یک درگیری در گرفت بین اعضای دو گروه و یکی از Middleton دوستان بود به شدت مورد ضرب و شتم. هنگامی که ماهیگیران تفننی کردند میدلتون تعقیب آنها در وانت توده ها از کوارتز ماشین خود را بارها و بارها تا زمانی که آن را به یک درخت سقوط کرد. راننده ماشین بود که نه, آسیایی, — دچار آسیب مغزی.

CSALC مدیر Avvy رفتن گفت: درمانگاه تحت فشار قرار دادند به جرم به رسمیت شناخته شده به عنوان یک جرم و جنایت نفرت و آنها کمک کرد تا جامعه آماده یک قربانی تاثیر بیانیه. قربانیان گفت برو سازمان این حادثه تا به حال تغییر راه آنها زندگی خود نقض حس ایمنی و امنیت.

Avvy رفتن مدیر چینی و آسیای جنوب شرقی حقوقی درمانگاه در تورنتو گفت: این سیستم عدالت کیفری است نه حملات نژادپرستانه به طور جدی. (سوزان Goodspeed/CBC)

“این جرم است تجلی همه بیش از حد معمول احساسات است که آسیایی هستند ‘واقعی’ کانادایی گفت:” قربانی تاثیر بیانیه ای گفت که ارائه شد به CBC. “ما ساخته شده است به احساس ما مزاحمان و غیر خودی است که می تواند حمله به طور تصادفی به سادگی به خاطر آنچه که هستیم و آنچه ما انجام می دهیم.”

تاج می خواستم هشت تا 10 سال اما میدلتون کردم دو سال کمتر از یک روز است. رفتن گفت: جامعه خشم بود.

“از نظر ما نظام عدالت کیفری به عنوان یک کل است که مصرف این جنایات جدی گفت: برو.

‘هیچ چیز انجام خواهد شد اگر آنها نمی, گزارش’

تورنتو مبتنی بر محقق Abbee Corb با این نسخهها کار با نیروهای پلیس در سراسر کانادا, آموزش افسران چگونه به بررسی جرم و جنایت نفرت و صحبت با قربانیان.

او می گوید: جرایم ناشی از نفرت هستند بسیار underreported که بسیاری از قربانیان با احتیاط از صحبت کردن با پلیس از آنجا که آنها می آیند از پس زمینه های که در آن پلیس بخشی از موضوع است. نتیجه این است که یک دایره مشکل است.

“مردم گزارش ندهید چرا که آنها فکر نمی کنم هر چیزی را به انجام” گفت: Corb. “و هیچ چیز انجام خواهد شد اگر آنها نمی, آن را گزارش.”

Corb فکر می کند تاکید بیشتری باید قرار داده در به رسمیت شناختن جنایات نفرت و صحبت کردن با قربانیان به عنوان بخشی از به طور منظم آموزش پلیس. او همچنین گفت: پلیس باید به ساخت پل ها به جوامع اقلیت برای ایجاد اعتماد و درخواست کمک در تحقیقات.

آماتور

از همه جا از دوربین های تلفن همراه است کمک به رشد آگاهی در سراسر حملات نژادپرستانه به عنوان قربانیان و تماشاگران گرفتن مجرم ، در حالی که منشور حمایت اطراف آزادی بیان معنی بسیاری از این حوادث نمی افزایش به سطح یک جرم استثنا وجود دارد.

سازمان دیده بان | توسط جورج فلوید مرگ یک نقطه عطف برای نژادی عدالت ؟

به عنوان صدها نفر با حضور در بنای یادبود در مینیاپولیس برای جورج فلوید مرگ او مورد ستایش قرار داد و توسط رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. Al Sharpton به عنوان ممکن است نقطه عطفی برای عدالت نژادی در امریکا است. 3:09

برخی قضات باید اذعان کرد که ثابت ضبط ویدیویی قرار می دهد تعهد در همه این مشکل از نفرت انگیزه جرم به طور جدی تر.

در سال 2017 copper wire در فارسی ورنون کوربت گرفتار شد در فیلم فریاد نژاد به اتهام توهین در هند و کانادا وکیل که تا به حال تبدیل دوربین خود را در کوربت پس از دیدن او فریاد زدن در 72 ساله پارکینگ افسر.

کوربت شد متهم با چه چیزی شناخته شده به عنوان “بدون تماس” حمله — یک ماده از قانون که دارای ارتباط خاص به رفتار پرخاشگرانه است که قربانیان جنایات نفرت را تجربه کنند.

Copper wire در فارسی ورنون کوربت داده شد دو ماه جمله شرطی پس از او گرفتار در دوربین-قتل نژادی تهمت ها در یک تماشاچی در ونکوور. قاضی گفت: این حادثه استفاده شده است می تواند به سادگی یک جمله با هدف بهبود جامعه است. (راوی Duhra/یوتیوب)

قاضی اشاره کرد که این قانون تعریف از حمله شامل زمانی که یک فرد “‘تلاش و یا تهدید توسط یک عمل و یا حرکت به اعمال زور به شخص دیگری” و آن شخص دیگر منطقی معتقد است که متهم توانایی کامل عمل می کنند.”

تاج و دفاع به دادگاه آمدند با یک مشترک تسلیم که دیدم کوربت جلوگیری از زمان زندان از طریق دو ماه جمله شرطی.

قاضی کنت Skilnick قبول گزاره — اکراه. او گفت که او امیدوار است که در آینده این حکم را به یک مورد مشابه ممکن است شامل مجرم ساخت جبران به جامعه در سوال و شاید دستور داده شود را وارد کنید به نوعی از “مجرم آشتی روند.”

با توجه به Skilnick قضاوت کوربت استدلال او تا به حال در نظر گرفته شده برای “انتشار خود را از لحاظ نژادی توهین آمیز فوران به طوری برجسته” و او فکر نمی کنم تبلیغ آن را دریافت برگزار می شود باید در برابر او.

Skilnick موافق نیست.

“ما در عصری زندگی میکنیم که در آن تقریبا هر کس یک تلفن همراه و تقریبا در هر تلفن همراه دارای ظرفیت تصویری-ضبط انجام شده است. در علاوه بر این به مسئولیت اخلاقی برای همه ما به درمان شهروندان ما با احترام به همه جا طبیعت تصویری-ضبط یک دلیل اضافی برای مردم به رفتار خود را درست و قانونی است.

“در حال حاضر بیش از همیشه بقیه جهان در حال تماشای آنچه که همه ما انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Bozdurma 1xbetElexbetCanlı Bahis SiteleriCanlı Bahis SiteleriMobil Ödeme bozdurma