سمت روشن: اعضای خانواده کرونا مثبت آن مرد باید همه بهتر بدست

بنگلور: coronavirus عدد مثبت افزایش به 11 در کارناتاکا امروز اما خبر خوب اول: سه نفر از آنها اعضای خانواده از آن مرد است که تبدیل مثبت در حیدرآباد و 10 ماه پیش و آنها همه بدست بهتر است. آنها به زودی مرخص شود اما توصیه به ماندن در انزوا در خانه.

11 مثبت تعداد شامل 76 سال از Kalaburagi که درگذشت ریه عوارض در راه بازگشت از حیدرآباد سه شنبه گذشته در نتیجه تبدیل شدن به هند برای اولین بار coronavirus مصدوم.

قابل توجه دکتر که درمان coronavirus مرگ و میر در دومی اقامت در بخش 30 Kalaburagi شناسایی شده است مثبت و در حال حاضر به صرف بعد از 14 روز در قرنطینه.

برخی از پنجاه نفر او آمد در تماس با اند ترسیم شده است از جمله هفت تن از اعضای خانواده خود را. همه آنها بدون علامت هستند اما مشاهده می شود.

یکی دیگر از جدید نتیجه مثبت امروز بود از 20 سال از بنگالور که در بازگشت از انگلستان در مارس 14.

67 سال پس از بازگشت از دبی از طریق گوا نیز آزمایش مثبت است. او به عنوان یک کلیه بیماری, مراقبت های اضافی است که گرفته شده از او.

اما نشانه هایی وجود دارد که از این تعداد آماده است به افزایش بیشتر است. در تنها چهار روز پس از کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa اعلام اورژانس بهداشت و تعطیل کردن همه مکان های که در آن مردم ممکن است جمع آوری — مدارس و کالج ها و مراکز سینما سمینارهای ازدواج جرم کارگاه های آموزشی و نمایشگاه ها — برای یک هفته تعدادی از coronavirus مثبت افزایش یافته است از 6 تا 11.

در مجموع 2575 نفر در حال حاضر تحت اسکنر با 2146 مردم توصیه به ماندن در خانه. برخی از 319 نفر گذشت 28 روز قرنطینه اجباری توسط سازمان جهانی بهداشت.

با تعدادی از موارد رسیدن به رقم دو برابر امروز دولت است و با توجه به محدودیت های سفت بیشتر تعطیل فوق العاده بازار هفتگی و نمایشگاه ها در منطقه.

بنگلور در حال حاضر مترو و اتوبوس خدمات حمل و نقل هنوز هم در عمل اما این امکان وجود دارد که خدمات خود را محدود خواهد شد نگه داشتن مردم از سفر است.

دولت تصمیم گرفته است به صدور یک دایره کارگردانی هتل ها و موسسات کسب و کار برای جلوگیری از استفاده از تهویه مطبوع به دلیل آن گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de