برای بسیاری از متخصصان سلامت در مونترال موج دوم COVID-19 عفونت نیست و یک ماده از اگر اما زمانی — و چقدر بد خواهد بود.

و برخی از اپيدميولوژيستها بر این باورند که موج دوم در حال حاضر ممکن است در جریان است.

خبر خوب این است که بسیاری از این کارشناسان همچنین می گویند که شدت و مدت آن موج را می توان تحت کنترل نگه داشته و آن است که یک نتیجه گیری است که کبک را دوباره کرایه بدتر از بقیه کشور است.

کسانی که مشاهدات بر اساس پاسخ هایی که 170 پزشکی, پزشکان, اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی محققان ارائه شده به CBC Montreal در یک بررسی رسمی منتشر شده در اوایل این ماه.

از 170 که جواب داد: دو سوم نشان داد که موج دوم بود که “به احتمال بسیار زیاد.” بیشتر از 24 درصد گفت که “تا حدودی به احتمال زیاد.”

مفهوم موج دوم این است که رقابت و حامل معانی متفاوت است. آن را باید درک کرد اینجا در ابتدایی ترین سطح: یکی دیگر پایدار و افزایش عفونت.

 

برخی از کارشناسان معتقدند موج دوم اجتناب ناپذیر است و بر اساس تاریخچه بیماری های عفونی مانند سارس یک بیماری تنفسی ناشی از ویروس است که از نظر ژنتیکی مربوط به کروناویروس که باعث COVID-19.

“آن را مفید به درک که موج دوم است نه گسسته از چیزی است که اتفاق می افتد یا نمی,” دکتر گفت: Cédric Yansouni های عفونی-بیماری پزشک در مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل در مونترال. “شده اند وجود دارد نه هر گونه بیماری های همه گیر از بیماری های تنفسی است که تا به حال یک موج.

“شما همیشه باید در جریان انتقال برای برخی از زمان. آن می تواند برای ماه ها و تا دو سال دوره است.”

یکی دیگر از دلایل موج دوم است به احتمال زیاد است که نه مردم به اندازه کافی آلوده شدند در موج اول به تولید کافی سطح ایمنی در جامعه ،

“دوم امواج در حال انتظار برای هوابرد انتقال عفونت های ویروسی به چند دلیل اصلی که وجود یک جمعیت بزرگ از unexposed [غیر ایمنی بدن] میزبان” گفت: تاتیانا Scorza یک immunologist در دانشگاه Université du Québec à Montréal.

یک مطالعه توسط کانادا COVID-19 ایمنی نیروی کار که شامل نمونه های خون از کبک تخمین زده است که کمتر از یک درصد از کانادایی ها تا به حال ویروس. نتایج یک مطالعه جداگانه کبک نمونه خون انتظار می رود در ماه آینده.

چه آن را مانند نگاه ؟

شده اند وجود دارد برخی از نشانه های است که موج دوم در حال حاضر می تواند جریان در کبک.

پس از رسیدن به اوج در اواخر ماه آوریل و اوایل ماه مه نورد متوسط از موارد جدید در این استان رسیده است که پایین ترین نقطه در روزهای پایانی ماه ژوئن.

اما متوسط صعود کرده است به طور پیوسته از شروع این ماه و در حال حاضر در بیش از 150 مورد جدید در هر روز است.

“اگر آن شروع می شود افزایش و نه پایین آمدن بیش از دو هفته آینده من می گویند ما می تواند به موج دوم گفت:” علامت گذاری گلدبرگ یک اپیدمیولوژی محیط زیست و استاد دانشگاه در علوم پزشکی در دانشگاه مک گیل.

دولت کبک می گوید: با وجود افزایش در موارد بهداشت عمومی وضعیت باقی مانده تحت کنترل است. آن را اشاره به کم بودن تعداد مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان.

اما استیون Mâsse یک استاد در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه Université de Montréal هشدار داد که افزایش بستری شدن در بیمارستان به احتمال زیاد خواهد آمد.

او انتظار دارد که عفونت را افزایش می دهد برای چند هفته بیشتر. خطر او گفت که در ماه سپتامبر هنگامی که مدارس از سرگیری و شروع به صرف زمان بیشتری را در داخل خانه که در آن احتمال عفونت بیشتر است.

“ما می توانیم انتظار یک افزایش قابل توجهی در عفونت با افزایش بستری شدن در بیمارستان تا پایان اکتبر و اوایل نوامبر” Mâsse گفت: در یک تبادل ایمیل.

تماشا کنید: کبک وزیر بهداشت به تشریح آماده سازی برای موج دوم:

وزیر بهداشت مسیحی Dubé توضیح می دهد که آنچه دولت در حال انجام است به آماده شدن برای موج دوم COVID-19 عفونت. 1:09

کارشناسان دیگر در مونترال بیشتر تمایلی به ارائه پیش بینی. آنها استرس است که به دلیل ویروس جدید وجود دارد عدم وجود داده ها اجازه می دهد آنها را برای پیش بینی عفونت الگوهای.

Janusz Kaczorowski استاد و مدیر تحقیقات در بخش اورژانس و پزشکی خانواده در دانشگاه Université de Montréal با اشاره به این که بسیاری از همکاران او در ابتدا انتظار عفونت کاهش طول ماه های تابستان بسیار شبیه آنفولانزا یکی دیگر از ویروس تصور می شود منتقل شده توسط قطرات موجود در هوا.

“نگاهی به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر در ایالات متحده … منظورم این تعداد در حال رفتن را از طریق سقف” Kaczorowski گفت.

“این به نظر نمی آید مانند COVID لزوما پیروی از الگوی مشابه به عنوان سالانه آنفلوانزا است. آن است که یک حیوان متفاوت است.”

آنچه ما باید در مورد آن انجام?

در حالی که کارشناسان حفظ دور دیگری از عفونت اجتناب ناپذیر است, آنها می گویند که شدت آن بستگی به سیاست های دولت و تمایل عمومی به دنبال دستورالعمل.

نه تنها دانشمندان دانستن بیشتر در مورد COVID-19 از آنها شش ماه پیش ولی بهتر است در مورد اقدامات بهداشتی و مقامات منتخب نیز طیف وسیع تری از سیاست ابزارهای در اختیار خود دارد.

“من فکر می کنم همه چیزهای زیادی یاد گرفتم” دکتر گفت: Brian White-Guay های بهداشت و خانواده, پزشکی متخصص است که می آموزد در دانشگاه مونترال.

“این احتمال وجود دارد که همه چیز خواهد بود متفاوت به کار گرفته در موج دوم محیط است.”

او پیشنهاد کرد که مقامات بهداشتی برای مثال در حال حاضر درک بهتری از آن بخش از جمعیت هستند بیشتر در معرض خطر COVID-19 و بهترین روش برای محافظت از آنها را از این بیماری است.

و آنها به احتمال زیاد احساس بهتری از چگونه به محدود کردن انتقال در نهادینه تنظیمات مانند دراز مدت مراقبت از خانه.

به عنوان بخشی از بررسی CBC Montreal و Radio-Canada گردش به کارشناسان بهداشت و درمان در اوایل ماه ژوئیه ما خواسته یک سوال باز در مورد آنچه که دولت کبک باید انجام دهید زمانی که موج دوم ویروس بازدید.

محبوب ترین پاسخ ؟ ایجاد ماسک الزامی است.

هر چند استان اجرا provincewide ماسک مورد نیاز در فضاهای عمومی که از جولای 18, پاسخ به نظرسنجی ما نشان می دهد دولت در اواخر نواز با اجماع علمی.

“این باید انجام شود بسیار زودتر در این بیماری همه گیر” دکتر گفت: اوا Suarthana پزشکی اپیدمیولوژی در Hôpital du Sacré-Coeur de Montréal.

ماسک شده اند مورد نیاز در همه فضاهای عمومی در کبک از تاریخ 18 جولای. (Graham Hughes/The Canadian Press)

یکی دیگر از محبوب پاسخ به استرس محافظت از سالمندان Quebecers به خصوص کسانی که زندگی در دراز مدت مراقبت از مراکز که در آن اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر رخ داده در طول موج.

چند تن از کارشناسان گفت که آنها خوشحال بودند که برای دیدن استانی مقامات بهداشتی در حال حاضر شروع به پیاده سازی سخت تر عفونت-کنترل پروتکل ها و آموزش 10,000 بیمار جدید مسئولین برای دراز مدت مراقبت از خانه (CHSLDs).

اما آنها همچنین هشدار داد که تاخیر در اجرای این اقدامات می تواند در یک انسان جدی هزینه.

“اگر ما قادر به در محل قرار داده و اقدامات مناسب برای حفاظت در برابر بیشتر [برای] گروه های آسیب پذیر وجود دارد دلیلی برای باور می بینیم قابل سفارش از تلفات احتمالا تا به طیف وسیعی از آنچه که ما در موج اول” گفت: سفید-Guay.


روش

CBC جمع آوری 907 آدرس ایمیل بهداشت حرفه ای از دانشگاه و بیمارستان وب سایت. ما به دنبال کارشناسان با زمینه های تحقیقاتی مرتبط با این بیماری همه گیر مانند بهداشت ، اپیدمیولوژی و طب اورژانس. آنها با ارسال پرسشنامه در جولای 7 و یک یادآوری در جولای 10.

از 180 پاسخ, 10 تکراری بودند; 104 از 907 ایمیل های فرستاده شده در پشت صحنه با خارج از دفتر پاسخ و یا آدرس ایمیل نامعتبر بودند.

این تفکیک مشاغل که پاسخ داد:

بیماری های عفونی از جمله اپیدمیولوژی, ایمونولوژی ویروس شناسی: 41.
طب اورژانس: 23.
بهداشت عمومی: 20.
خانواده و یا به طور کلی پزشکی: 17.
اپيدميولوژی غیر عفونی: 6.
آمار: 3.
دیگر پزشکی تخصص: 55.
غیر پزشکی تخصص: 5.

پرسشنامه را می توان در اینجا مشاهده:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de