که بحث برانگیز جیمز دیکین پست نیست یک فکر اصلی

قبل از جیمز دیکن مارس 15 پست در این بیانیه بوده است ساخت دور بر روی سیستم عامل های مختلف آنلاین

منتشر شده 3:41 PM, مارس 17 سال 2020

به روز رسانی 3:41 PM, مارس 17 سال 2020

مانیل فیلیپین – رسانه های شخصیت جیمز دیکین شد موضوع بحث در یکشنبه 15 مارس بیش از یک پست های رسانه های اجتماعی است که باعث می شود ساده مقایسه آنچه که مردم تا به حال از طریق در طول جنگ جهانی دوم و در حال حاضر با خطر coronavirus.

“به کسانی که شکایت در مورد دوره قرنطینه و حکومت فقط به یاد داشته باشید که شما پدربزرگ و مادربزرگ بودند به نام به جنگ; شما در حال نامیده می شود به نشستن بر روی نیمکت و تماشای Netflix بکشد. شما می توانید این کار را انجام” آن رفت.

این بیانیه البته در یک فرم کمی متفاوت شده بود رفتن در اطراف آنلاین در ق, Facebook, Twitter و YouTube نظر حداقل دو روز یا بیشتر قبل از دیکین ارسال. یکی از مهمترین ویروسی موارد است و این یکی از Facebook صفحه به نام Krav Maga پراگ:

دیکن پست جلب بسیاری از توپخانه ضد هوایی برای آنچه که مردم تصور می شود کوردلی و shortsightedness به طور خاص به یک اکثریت که کار نمی کند ترجمه به کار از خانه ترتیبات و به کسانی که نمی باید توانایی مالی برای سرپا ایستادن برای مدت طولانی:

میزبان او در پاسخ گفت که او با اشاره به غیر ضروری کار می کنند.

گفت: Deakin یکشنبه گذشته “برای چند هنوز هم جرم من بیانیه, من مطمئن هستم که اگر شما آگاه هستند از این اما جامعه قرنطینه بود نه نظر من. که یکی از. شماره دو. این اشاره به غیر ضروری کار می کنند. مقدار زیادی از مکان های باز باقی می ماند و بسیاری از مردم هنوز هم مجاز به رفتن به محل کار. ما فقط صحبت کردن در مورد محدود کردن تماس خود و قرار گرفتن در معرض هنگامی که آن را ضروری مانند مللینگ, لقب و گردهمایی های دیگر.”

همان گرافیک نیز به نظر می رسد در کانال های آنلاین با دیگر شخصیت های مانند Mocha Uson و Lea Salonga با دومی اعتباری کاربر دیگری در پست او. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de