HUMAN-TO-HUMAN TRANSMISSION. People wear protective facemasks walk pass a display of Thai royal and national flags in Bangkok on January 31, 2020. Photo by Romeo Gacad/AFP

-انسان به انسان انتقال است. مردم پوشیدن محافظ facemasks پیاده روی پاس یک صفحه نمایش از سلطنتی تایلند و پرچم ملی در بانکوک در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. عکس رومئو Gacad/AFP

BANGKOK, Thailand – تایلند تاکسی راننده تشخیص داده شده است با coronavirus مقامات بهداشت گفت: روز شنبه 31 ژانویه در انگلستان اولین مورد از انسان به انسان انتقال این بیماری مرگبار است که موجب بهداشت جهانی هشدار.

این یافته باعث تایلند تنها پنجم کشور در کنار چین و آلمان و ژاپن و آمریکا با تایید عفونت داخلی.

آن را نیز می آید به عنوان چینی مرگ و میر در صدر 200 روز جمعه و هشدارهای تشدید بیش از این پتانسیل برای سارس-مانند ویروس به گسترش از طریق کشورهای کمتر به خوبی حفظ بهداشت عمومی سیستم است.

“امروز (جمعه) وجود دارد 5 بیشتر بیماران مبتلا به کروناویروس, 4 چینی هستند که از ووهان” Sukhum Kanjanapimai های رسمی وزارت بهداشت به خبرنگاران گفت:.

“پنجم شد تایلندی ملی – یک راننده تاکسی – کسی که در سفر به چین…اما ممکن است تا به حال تماس با گردشگران چینی است.”

او را متوقف رانندگی پس از سقوط بیمار “بنابراین مسافران نباید نگران” Sukhum اضافه کرد: 13 نفر که تماس نزدیک با راننده تاکسی نشان داده بود هیچ نشانه ای از عفونت تا کنون و تحت قرنطینه.

مقامات را بلافاصله آشکار است که شهرستان راننده تاکسی کار می کرد اما گفت که علائم خود را تا به حال کاسته.

هنوز وحی را ارسال دچار طریق megacity بانکوک – و همچنین تایلند ردیف دوم شهرستانها – در یک کشور که در آن تاکسی ها ارزان هستند و در همه جا.

تایلند در حال حاضر تشخیص داده شده 19 مورد از این ویروس بیشتر اعلام شده در خارج از چین است.

مقامات تایلندی در حال تلاش برای تعادل غربالگری های ورودی چینی بازدید کنندگان با نیازهای اقتصادی خود در بخش گردشگری است که به شدت متکی به ورود از سرزمین اصلی است.

وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul گفت کامل فرودگاه غربالگری از همه از ورود چین به معنای پادشاهی “ندارد به ممنوعیت پرواز همه” از سرزمین اصلی بیشتر را دارد به عنوان تعداد مسافر در حال حاضر به پایین “80%” عنوان قطعات از چین باقی می ماند در مستند.

دولت نیز مبارزه با انتقاد از آن شده است به کندی تخلیه نمرات از شهروندان خود را از هوبئی زمین صفر از ویروس.

رشته تایلندی شهروندان از جمله یک زن حامله 32 ساله گفت: Agence France-Presse آنها احساس رها شده توسط دولت در حالی که دولت آمریکا به ژاپن hustled طرح برای نجات اتباع خود.

Anutin قول داد دولت آماده شد را انتخاب کنید تا “161 تایلندی شهروندان…به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im