تایلندی دادگاه حل های کلیدی نرم افزار-حزب دموکراسی

DISSOLVED. Future Forward Party leader Thanathorn Juangroongruangkit speaks with fellow members and MPs at the political party's headquarters in Bangkok on February 21, 2020. File photo by Lillian Suwanrumpha/AFP

محلول. آینده رو به جلو رهبر حزب Thanathorn Juangroongruangkit صحبت با اعضای همکار و نمایندگان مجلس در حزب سیاسی دفتر مرکزی در بانکوک در فوریه 21 سال 2020 است. فایل عکس توسط لیلیان Suwanrumpha/AFP

بانکوک تایلند – stridently ضد نظامی تایلندی, حزب, منحل شد, روز شنبه, مارس 21 و اعضای کلیدی آن ممنوع از سیاست برای یک دهه بیش از یک دلار 6 میلیون وام توسط آن میلیاردر بنیانگذار یک پژمرده ضربه به پادشاهی دموکراسی.

آینده رو به جلو حزب (FFP) و در روبرو توسط کاریزماتیک قطعات خودرو قلمه Thanathorn Juangroongruangkit پدید آمده از هیچ جا در مارس سال گذشته برای تبدیل شدن به تایلند در سومین حزب در اولین انتخابات پس از 2014 یک کودتا.

حزب رادیکال دستور کار – خواستار دموکراسی کامل یک پایان خدمت و حذف ارتش از سیاست و کسب و کار – تن به تن آن در برابر قدرتمند محافظه کار نظامی.

اما از آنجا که خود را قوی نظرسنجی نشان Thanathorn و 76 نمایندگان مجلس مواجه شده اند بی امان دور از موارد قانونی در تایلند در دادگاه.

روز جمعه نه-عضو دادگاه قانون اساسی منحل FFP حاکم $6 میلیون وام توسط Thanathorn نقض قانون حاکم بر احزاب سیاسی است.

وام بیش از $315,000 محدود کردن کمک های مالی به احزاب توسط یک فرد, یک قاضی گفت.

Panya Udchachon به دادگاه گفت که “حزب مدیران باید شناخته شده است که یک وام از این مبلغ را تحت تاثیر قرار (به Thanathorn) و او می تواند به دست آوردن مزیت بیش از این حزب است.”

شانزده حزب مدیران از جمله بنیانگذار Thanathorn بودند نیز “ممنوع برای در حال اجرا برای دفتر سیاسی برای 10 سال” قاضی Nakarin Mektriarat اضافه شده است.

این حکم به نظر می رسد برای پایان دادن به آرمان های سیاسی از Thanathorn که ظهور در تایلند سیاسی مرحله wowed millennials اما وحشت زده این کشور محافظه کار ایجاد.

Thanathorn شده است یک منتقد شدید از دخالت نظامی در سیاست در یک کشور که سابقه فلفلی با کودتا.

تایلند نخست وزیر فعلی به رهبری 2014 کودتا علیه دولت منتخب Yingluck Shinawatra. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im