تگزاس سالن مالک زندانی برای هجوم فرماندار Shutdown منظور آزاد

دالاس—تگزاس صاحب سالن زیبایی شد که آمریکا برای هجوم کالیفرنیا ، گرگ ابوت بهداشت عمومی سفارشات رفت رایگان به تشویق هواداران در مارس 7, مدت کوتاهی پس از فرماندار ضعیف خود حکم پس از اعتراض توسط محافظه کاران که در حال افزایش تماس به آسانسور CCP ویروس محدودیت.

شلی لوتر صاحب یک سالن A La Mode در دالاس, عینک, ماسک, در حالی که خروج از زندان در کمتر از 48 ساعت پس از یک قاضی دستور داد او قفل شده است و تا یک هفته برای هجوم بهداشت عمومی سفارشات به معنای آهسته گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

لوتر که حاضر به عذرخواهی و یا وعده به نگه داشتن کسب و کار خود را بسته و حتی پس از دالاس قاضی گفت: انجام این کار ممکن است او را از زندان گفت: او غرق شد به عنوان او راه می رفت به سمت جمعیت مناجات با نام او. در آوریل لوتر پاره کردن بس-و-دست برداشتن نامه در مقابل دوربین های تلویزیونی در “باز تگزاس” تجمع در حومه دالاس.

“من فقط می خواهم برای تشکر از همه شما که من فقط به سختی ملاقات کرد و در حال حاضر شما همه دوستان من” لوتر گفت: پس از خروج از زندان است. “این شده اند که هیچ چیز بدون تو. با تشکر از شما, خیلی.”

Salon owner Shelley Luther
سالن مالک شلی لوتر شروع به صحبت با رسانه ها پس از او از زندان آزاد شد در دالاس تگزاس در 7 مه سال 2020 است. (LM اوترو/AP)

آزادی او آمد ساعت پس از ابوت با عجله به دفاع از او با از بین بردن زندان به عنوان یک مجازات برای هجوم ویروس پادمان در نتیجه از بین بردن سخت ترین مکانیزم اجرای خود را اجرایی سفارش. سریع آرامش بخش از قوانین خود نشان دهنده افزایش فشار ابوت است که در زیر به سرعت راه اندازی مجدد اقتصاد تگزاس, حتی اگر او در حال حاضر مجاز رستوران ها و خرده فروشان شروع به اجازه دادن به مشتریان در داخل یک گام دیگر بسیاری از فرمانداران شده اند و تمایلی به گرفتن.

ابوت اعلام کرد در بیانیه ای فقط قبل از ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید برای بحث در مورد پاسخ به همه گیر. این بیانیه همچنین ذکر شده دو زن در امتداد مرز تگزاس, آنا ایزابل کاسترو-گارسیا و برندا استفانی ماتا که به طور مشابه آمریکا برای نقض خود را اجرایی سفارشات اما که بازداشت نشده اند کشیده شده که بسیار مورد توجه و یا الهام گرفته از تظاهرات.

“ما نباید در نظر گرفتن این افراد و قرار دادن آنها پشت میله های زندان این افراد که باید صرف زندگی خود را در ایجاد یک کسب و کار” ابوت به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی. هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن خواست اگر که شامل سالن زیبایی صاحب او بخوانید درباره ابوت گفت که او بود که منتشر شد.

“خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

President Trump Meets With Texas Governor Abbott At The White House
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید که او در دیدار با فرماندار تگزاس گرگ ابوت در دفتر بیضی در 7 مه سال 2020 است. (داگ میلز/نیویورک تایمز)

در روز سه شنبه لوتر حاضر به عذر خواهی برای بارها و بارها نقض نظم پیشرو قاضی برای پیدا کردن خود را در تحقیر دادگاه و حکم او به یک هفته پشت میله های زندان. مجازات او به سرعت تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای قانونگذاران جمهوری خواه و محافظه کار فعالان و یک آنلاین جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود بیش از 500.000 دلار برای لوتر که از پنج شنبه صبح.

تگزاس دیوان عالی کشور در روز پنج شنبه نیز دستور داد که لوتر بود از زندان آزاد شده.

salon owner Shelley Luther
نگرانی از گسترش COVID-19 سالن مالک شلی لوتر (C) گوش به دالاس مقامات شهرستان به عنوان بازتابی از یک حامی فیلمبرداری آنها دیده می شود از خارج لوتر بازگشایی سالن A la Mode در دالاس تگزاس در آوریل 24 سال 2020 است. (LM اوترو/عکس از آسوشیتدپرس)

در مواجهه با اعتراضات و باز تمرد از دستور خود در ابوت به نظر می رسد در حال حرکت جلوتر از جدول زمانی خود را زودتر به تدریج بازگشایی تگزاس اقتصاد است. روز جمعه دولت اجازه خواهد داد که تمام سالن مو به رزومه, کسب و کار است که می آید فقط یک هفته پس از ابوت پیشنهاد کرد که او با هدف نسبت به اواسط ماه مه. اما برخی از آنها خودداری کردند در خود تدریجی سرعت از جمله دو توافق قانونگذاران ایالتی که خبرنگاران اجازه فیلم برداری و عکس از آنها موهایشان خارج از هوستون در این هفته.

تگزاس تا به حال بیش از 35,000 تایید موارد COVID-19 و بیش از 970 مرگ و میر مرتبط با این ویروس. تعداد موارد همچنان به صعود در دولت است که به طور متوسط بیش از 1000 جدید پستها در طول روز در هفته پس ابوت stay-at-home سفارشات به پایان رسید ممکن است 1. اما ابوت گفته او متمرکز شده است در بستری که نرخ ثابت باقی می ماند و عفونت نرخ آن کاهش یافته است از اواسط ماه آوریل است.

توسط Paul J. Weber و جیک Bleiberg

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de