تگزاس رسمی ارائه می دهد و به پرداخت جریمه از خدمت حکم زندان برای بازداشت صاحب سالن زیبایی

تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفت که او در نظر دارد به پرداخت $7,000 خوب اعمال شده در سالن مالک که بازگشایی کسب و کار خود را ماه گذشته در سرپیچی از ایالت, مستند, یکی از تعدادی از صاحبان کسب و کار که باید بازگشایی در هفته های اخیر.

پاتریک همچنین گفت که خدمت در خانه حبس اگر مقامات محلی آزادی زن شلی لوتر از زندان.

لوتر بازگشایی سالن a la Mode در دالاس در آوریل 24. او ذکر شده بود توسط پلیس محلی قبل از حضور در برابر یک قاضی در روز سه شنبه.

گفت: او می تواند از زندان زمان اگر او عذرخواهی کرد و اعتراف کرد او خودخواه لوتر کاهش یافته است و گفت او شروع به خدمت به مشتریان دوباره به پول برای تغذیه کودکان خود.

Dallas County قاضی اریک موی او را محکوم به هفت سال زندان و وضع خوب است.

پس از تگزاس دادستان کل کن Paxton به نام لوتر آزادی فوری و پاتریک در بیانیه ای گفت که او پوشش $7,000 خوب است.

Shelley Luther
سالن مالک شلی لوتر دارای استناد صحبت می کند و با یک افسر پلیس دالاس پس از او ذکر شده برای بازگشایی سالن A la Mode در دالاس تگزاس در آوریل 24 سال 2020 است. (LM اوترو/عکس از آسوشیتدپرس)

“من داوطلب قرار می گیرد تحت بازداشت خانگی به طوری که او می تواند به کار و خوراک بچه ها او را,” او اضافه شده است.

پاتریک گفت: لوتر باید با فرزندان خود در روز مادر که می گیرد در روز یکشنبه. او همچنین هدف موی قاضی.

“این قاضی نشان داد هیچ رحمت و او نشان داد هیچ شفقت او گفت:” در طول یک ظاهر در “Fox News @ شب.” موی می توانست وضع جریمه و حبس تعلیقی محکوم حکم او گفت:.

“آنچه این قاضی بود و در مجموع رسوایی” او گفت:, و اضافه کرد بعد از آن “اگر او یک مرد او را گام به گام تا فردا یا جمعه قبل از روز مادر و … و اجازه دهید او را از زندان است.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت یک جمهوری خواه در بیانیه ای گفت که قرار دادن افراد در زندان برای نقض خود را مستند سفارش شده است باید “آخرین گزینه موجود.”

“انطباق با دستور اجرایی در طول این بیماری همه گیر است که مهم است برای اطمینان از ایمنی عمومی; اما قطعا وجود دارد محدودیت کمتر وسیله ای برای دستیابی به این هدف از زندانی کردن یک, تگزاس, مادر,” او اضافه شده است.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de