تگزاس شهردار معذرت خواهی برای بازدید از سالن ناخن در طول اقامت در خانه سفارش

شهردار Beaumont, تگزاس, عذرخواهی برای نقض اقامت در خانه سفارش پس از او بازدید ناخن سالن با توجه به آزادی مطبوعات صادر شده توسط شهردار.

با توجه به New York Post, Beaumont شهردار بکی ایمز عکس پوشیدن یک مقابله با ماسک در روز شنبه, مارس 21 در حالی که ساخت راه خود را به ناخن نوار ناخن سالن خاموش Dowlen جاده ها است. با توجه به فاکس 4 Beaumont او قرار بود به انتخاب کنید تا برخی از استون برای ناخن های خود را.

با توجه به ایمز های مانیکور او قبلا انجام داده بود او صدمه دیده است و او نگران بود در مورد گرفتن یک عفونت است. او تماس او مانیکورزن گفت که او را به آمدن به سالن ناخن به ناخن مصنوعی حذف این خبر از خروجی گزارش شده است.

“من آنها را آغشته به خودم” ایمز گفت: با اشاره به فرایند است که او در زمان برای برداشتن ناخن مصنوعی.

“او هرگز من را لمس کرد. کسب و کار بسته شده است. او که قرار بود به جای راه حل استون در پشت درب, و من آن را با من به حذف مصنوعی, پودر ناخن. من تا به حال آنها را در چند هفته پیش و به آنها صدمه دیده است. من در تلاش بود تا آنها را خاموش و من پیامک ناخن من ، او گفت: تنها راه برای آنها این است که با یک راه حل است. شما باید آن را در یک راه خاص. او به من گفت که او می خواهم قرار دادن راه حل در پشت درب سالن گفت:” ایمز (ames) با توجه به خروجی اخبار.

این حادثه تحریک چندین شکایت در مورد شهردار اقدامات که منجر به تحقیقات توسط Jefferson County دفتر دادستان منطقه و تگزاس بخش صدور مجوز و مقررات با توجه به خروجی اخبار.

“ما بررسی برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه رفتار مجرمانه مورد بررسی قرار گیرد” گفت: Patrick Knauth عضو دفتر دادستان منطقه در تگزاس است. “ما آن را تبدیل به یک سازمان اجرای قانون. آن را در اوایل. ما نیاز به شناخت این یک عاطفی و ترس در زمان. ما نیاز به آگاه است. شکایات ساخته شد به تگزاس بخش صدور مجوز و مقررات. ما به آن نگاه کنید. من می خواهم به طور عادلانه به همه طرف های درگیر. این که آیا آن تعیین می شود به یک جنایتکار موضوع یا نه, من نمی خواهم به ناعادلانه به هر کسی. آن را در اوایل روند. ما می خواهیم به آن را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم.”

برای حادثه ایمز (ames) با صدور یک بیانیه مطبوعاتی که در آن او عذرخواهی کرد برای اقدامات او.

آزادی مطبوعات از شهردار بکی Ames, مارس 23 سال 2020 است.

تم النشر بواسطة شهر Beaumont – دولت في الخميس، ٢٣ أبريل ٢٠٢٠

“من صمیمانه عذر خواهی به همه شهروندان Beaumont برای من گذشت در قضاوت در سهشنبه, مارس 21st, من قول می دهم که هیچ کینه توزی در نظر گرفته شده. من باید هرگز وارد سالن آخرین سه شنبه” آزادی مطبوعات اعلام کرد.

“من قصد شخصی امتیاز در حالی که درخواست از دیگران برای فداکاری و برای که من واقعا پشيمان. من راستش با عرض پوزش و من دعا می کنم که شما من را ببخش. در ضمن من خواسته اند دادستان شهرستان به جای من در اجرایی این جلسه سهشنبه, بنابراین من می تواند به بحث در مورد این موضوع با من همکار Councilmembers” با توجه به آزادی مطبوعات.

طبق تحقیقات تگزاس بخش صدور مجوز و مقررات در حال رفتن به بررسی برخی از فیلم, به دیدن اگر آن را تایید شهردار, داستان, Washington Examiner گزارش شده است.

با توجه به اخبار خروجی سالن ناخن نوار هنوز هم می تواند به صورت جریمه تا 1000 $برای داشتن یک مشتری در طول اقامت در خانه سفارش دهید.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de