تگزاس ستوان فرماندار تگزاس اعلام کرد نیروی کار به کار بر روی “راه اندازی مجدد اقتصاد”

تگزاس معاون فرماندار دن پاتریک روز سه شنبه اعلام کرد یک نیروی کار است که کار بر روی مجموعه ای از توصیه ها برای “شروع مجدد اقتصاد” در انتظار زمانی که کسب و کار می تواند شروع به بازگشایی در دولت است.

“ما می دانیم که آن را به ما بسیار طولانی شروع به اقتصاد بازگشت تا از آن برای خاموش کردن آن برای این بیماری همه گیر کوروناویروس اضطراری” پاتریک در بیانیه ای گفت.

تگزاس بیش از 8,200 تایید موارد CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus و گزارش کرده است بیش از 150 مرگ و میر.

نیروی کار ایجاد خواهد شد از کسب و کار شورای مشورتی در تگزاس که پاتریک زمانی آغاز شد که او انتخاب شد در سال 2014. پاتریک گفت که این شورا تشکیل شده است از “رهبران کسب و کار از طیف گسترده ای از کسب و کار در سراسر کشور.”

“من صحبت کرده اند به صدها نفر از رهبران کسب و کار در سراسر کشور پس از همه گیر شروع شد و من می دانم که آنها در حال حاضر فکر کردن در مورد مراحل است که باید گرفته شود به قرار دادن اقتصاد به هم هنگامی که زمان می آید,” او گفت:. “من مطمئن هستم تگزاس می تواند منجر قوی اقتصادی هم در کشور ما و در سراسر کشور و من می خواهم به مطمئن شوید که ما در حال آماده رفتن به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

معاون فرماندار منصوب دالاس تاجر Brint رایان که در حال حاضر صندلی های رژیم صهیونیستی است. سرهنگ پاتریک هیئت مشورتی در سیاست های مالیاتی به صندلی نیروی کار.

پاتریک همچنین اعلام کرد که اعضای تگزاس سنا در حال کار داوطلبانه کارکنان به کمک کمیسیون نیروی کار تگزاس (TWC) برای پاسخ به تماس های تلفنی از مردم به دنبال بیکاری کمک به دولت است.

“سناتور که من با صحبت این آخر هفته گذشته می خواستم مطمئن شوید این کمیسیون نیروی کار تگزاس در پاسخ به عنوان بسیاری از تماس های که ممکن است از تگزاسی در مورد مزایای بیکاری … سناتور, توافق اجازه می دهد تا کارکنان خود را به داوطلب در TWC” او در بیانیه ای گفت.

او گفت: در حدود 200 سنا کارکنان و همچنین کارکنان در دفتر خود شده بود داوطلبانه از ظهر روز جمعه و اعضای هیات شروع به آموزش در روز پنج شنبه.

فرماندار تگزاس گرگ ابوت در 31 مارس با صدور یک فرمان اجرایی اجرای پایان دادن به “غیر ضروری” کسب و کار و فعالیت برای کمک به سرعت گسترش CCP ویروس.

به منظور گسترش اجتماعی فاصله اقدامات مارس 30. مدارس نمی خواهد که فرد در کلاس درس حضور حداقل تا مارس 4.

برای کسب اطلاعات در مورد کمیسیون نیروی کار تگزاس و مزایای بیکاری در دسترس تگزاسی از طریق فدرال مراقبت در عمل اینجا را کلیک کنید.

برای به روز رسانی در CCP ویروس وضعیت در تگزاس اینجا کلیک کنید.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im