تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در مارس 31, صدور یک فرمان اجرایی اجرای پایان دادن به “غیر ضروری” کسب و کار و فعالیت در تلاش برای کند کردن گسترش CCP ویروس در سراسر دولت است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

ابوت منظور می رود به اثر در 12:01 صبح در 2 آوریل تا مارس 30 همان روز رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی تمدید اجتماعی-فاصله دستورالعمل نیز مجموعه به پایان رسیده است.

Texas Governor Greg Abbott
فرماندار تگزاس گرگ ابوت اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی که لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده و دولت در حال دادن 250 تخت بیمارستان صحرایی در کی بیلی Hutchison, مرکز همایش در مرکز شهر دالاس. او در ایالت تگزاس کنگره در Austin on یکشنبه, مارس 29 سال 2020 است. (تام فاکس-استخر/گتی ایماژ)

منظور اجرایی جایگزین قبلی منظور صادر شده در مارس 19, که محدود گردهمایی های اجتماعی به 10 نفر و به طور موقت بسته شد, مدارس, در میان چیزهای دیگر. همچنین تجدید فرماندار قبلی دستور به اجتناب از خوردن یا نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی و بازدید از ورزشگاه و یا ماساژ موسسات. آن را گسترش منظور عبارتند از تو studios, سوراخ کردن بدن, استودیو و لوازم آرایشی سالن.

با توجه به سفارش های جدید ممکن است مردم خانه های خود را ترک برای انجام “فعالیت های ضروری” مانند خرید مواد غذایی دسترسی به خدمات مالی و بانکی و دسترسی به بهداشت و درمان یا مراقبت از کودکان ضروری کارکنان خدمات و همچنین به عنوان خدمات دولت. کسانی که کار در خدمات ضروری هنوز هم می تواند به کار برود اما کسانی که نمی خواست به دور ماندن از مردم دیگر با بیرون رفتن در ملاء مگر اینکه لازم است. یک لیست از خدمات ضروری است که متصل به سفارش و شامل حمل و نقل و تدارکات را تحت پوشش ارتباطات و فناوری اطلاعات و بحرانی تولید, در میان دیگران.

علاوه بر این مدارس در سراسر کشور بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 4 مه. منظور آمده است که افراد ممکن است درگیر در فعالیت های فیزیکی مانند دویدن یا دوچرخه سواری و ممکن است همچنان به انجام این کار “تا زمانی که لازم است اقدامات احتیاطی در نگهداری به منظور کاهش انتقال COVID-19 و به حداقل رساندن فرد در تماس با افرادی که در همان خانواده است.”

“اجتماعی فاصله ما بهترین ابزار در مبارزه با COVID-19 و اقدامات ما گرفته اند تا کنون ثابت کرده اند موثر در محدود کردن گسترش این ویروس” فرماندار ابوت گفت: در آزادی مطبوعات. “اکنون وقت آن است که برای دو چندان کردن تلاش های ما برای کاهش قرار گرفتن در معرض بیشتر به عنوان آنجا که ممکن است و صاف منحنی.

“با پیروی از این دستورالعمل های ما را محدود می کند گسترش COVID-19 و غلبه بر این چالش با هم.”

عدم تطابق با سفارش یک جرم مجازات. آن ممکن است منجر به جریمه تا 1000 $در یک زندان حبس تا شش ماه یا هر دو. با این حال در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه ابوت تاکید کرد نظم جدید بود که “stay-at-home” یا “پناهگاه در محل” اما نه یکی که با تاکید بر اجتماعی فاصله گرفتن از شیوه و مجاز برای خدمات ضروری و فعالیت های خود را ادامه دهد.

“آنچه این فراهم می کند این است که تگزاسی در حال انتظار برای محدود کردن تعاملات شخصی است که می تواند منجر به گسترش COVID-19 در حالی که هنوز هم با داشتن آزادی برای انجام فعالیت های روزانه مانند رفتن به فروشگاه مواد غذایی تا زمانی که شما به دنبال ریاست جمهوری استاندارد خوب فاصله شیوه” ابوت گفت.

از 1 آوریل تگزاس 3,666 تایید موارد CCP ویروس در حالی که 56 نفر کشته شده اند از این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im