لیما, پرو (AP) — پرو زن است که تقریبا به طور کامل فلج شده و نیاز به round-the-clock برای مراقبت از یک بیماری ترمینال در زمان مبارزه برای تغییر آمریکای جنوبی کشور قانون منع کشتن از سر ترحم به این کشور در دادگاه های جمعه.

مدافع عمومی دفتر پیوست آنا استرادا در پر کردن طرح دعوی در دادگاه اصرار وزارت بهداشت و دیگر نهادهای دولتی برای به اجرا درآوردن قانون مجازات کسانی که به کمک ترمینال بیماران مبتلا به پایان زندگی خود را. قانون حمل مجازات تا سه سال در زندان است.

43 سال با polymyositis یک بیماری است که زباله های دور عضلات است و هیچ درمانی نیز درخواست دولت پرو برای ایجاد مقررات جدید اجازه می دهد بیماران مبتلا به مانند او حق انتخاب چگونگی و زمانی که به مرگ است.

“این است که در مورد زندگی” گفت: Estrada که صحبت به روزنامه نگاران را از طریق یک خوراک ویدئویی زنده از انتقال از تخت بیمار اعلام کت و شلوار.

Estrada اول شروع به تجربه عوارض جانبی بیماری او در سن 12 سالگی. 20 او بیش از حد ضعیف به راه رفتن و شروع به استفاده از یک صندلی چرخدار. حتی پس از او فارغ التحصیل از دانشگاه با مدرک روانشناسی و مشغول به کار به عنوان یک درمانگر.

او ادامه داد: برای ساخت زندگی خود را صرفه جویی در پول خرید یک آپارتمان, داشتن یک رابطه و مراقبت از یک حیوان خانگی گربه. اما در سال 2015 وضعیت او رو به وخامت گذاشته و او ذات الریه و صرف یک سال در یک بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

تبلیغات

استرادا در حال حاضر متکی به یک لوله تغذیه در شکم او و یکی دیگر از لوله داخل نای او برای کمک به او تنفس.

“حریم خصوصی من من استقلال من, استقلال — من آن را از دست داد,” او گفت:.

مدافع عمومی دفتر گفت: Estrada مورد برای اولین بار در پرو درخواست از دولت برای به رسمیت شناختن یک بیمار حق “مرگ با وقار شرایط است.”

“این نه یک دفاع برای مرگ” گفت: Walter Gutiérrez مدافع عمومی. “این یک درخواست برای زندگی, برای زندگی با عزت.”

در میان این کشورها به کشتن از سر ترحم قانونی یا پزشکی کمک به خودکشی هستند, بلژیک, کانادا, کلمبیا, لوکزامبورگ, هلند و سوئیس.

در ایالات متحده و هشت ایالت و ناحیه کلمبیا قانونی پزشکی کمک به خودکشی. علاوه بر این مونتانا ندارد یک قانون خاص در این کتاب اما دولت حکم دادگاه عالی اجازه داده است از جمله مرگ و میر به ادامه.

دکتر گونزالو Gianella متخصص در بیماری های تنفسی است که درمان Estrada گفت: آسوشیتد پرس در دسامبر بیماری بود متد خاموش کردن بدن او به دلیل, بدون عملکرد عضلات “شما شروع به مشکل زبان در بلع و تنفس و حرکت خود را انجام همه چیز است.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا پرو دادگاه عالی را در این مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de