تنسی تکرار تصمیم برای تصمیم گیری در مؤتلفه مجسمه

NASHVILLE, Tenn. (AP) — جمهوری-چراغ قوه مقننه پانل تصمیم گرفته است برای تصمیم گیری در حال حاضر که آیا فکر می کند در یک مجسمه نیم تنه از سابق مؤتلفه کلی و اولیه Ku Klux Klan رهبر باید از تنسی کاپیتول.

خانه کمیته نامگذاری, نامگذاری, & Private اعمال رای دادند سهشنبه به تاخیر در نظر گرفتن nonbinding قطعنامه که نعمت از بین بردن مجسمه ناتان بدفورد فارست تا پنل آخرین جلسه به احتمال زیاد ماه به دور است. جمهوری خواهان گفت: تاخیر اجازه می دهد تا تنسی کنگره کمیسیون به وزن اول. این کمیسیون در دیدار Feb. 20 و اجازه خواهد داد که مکان شهادت در سینه اما مقامات همین حالا برنامه ریزی برای برگزاری یک رای در آن جلسه.

از بین بردن مجسمه نیم تنه نیاز به تایید از کنگره کمیسیون و پس از آن دولت تاریخی کمیسیون به عنوان گذاشته شده توسط تنسی حفاظت از میراث عمل می کنند.

جمهوری خواه در کنگره اندی هالت ساخته شده حرکت به تاخیر عمل در این قطعنامه است. او و دیگر جمهوری خواهان نیز مطرح ویژگی های نگرانی با پیشنهاد و اصلاحات و او گفت: نمایندگان مجلس می توانند با کنگره کمیسیون در راه های دیگر از یک قطعنامه.

“ما در حال رفتن به مقدار زیادی از زمان برای صحبت کردن در مورد آن اجازه می دهد تا اشخاص دیگر که قبلا توسط قانون تنظیم در محل برای تصمیم گیری در مورد که مجسمه نیم تنه” درسدن مجلس گفت.

این قطعنامه را حامی دموکرات در کنگره ریک کالاهای اساسی از Knoxville, مقابله که او ترس از اعضای کمیسیون عمل نخواهد کرد و بدون قانونگذاران اصرار آنها را به حرکت نیم تنه. این قطعنامه را تشویق می کند این مجسمه را حذف و جایگزینی با “مناسب ادای احترام به یک مستحق Tennessean.”

تبلیغات

“من اعتقاد ندارم (کمیسیون) را به این ماده و آنها را از آن عبور کند و ما را مجبور به دوباره این دوباره گفت: کالاهای اساسی. او گفت: پنل هفته گذشته بود که او با ارائه این قطعنامه به عنوان یک نسل از بردگان.

فارست بود مؤتلفه سواره نظام کلی که انباشته از ثروت قبل از جنگ داخلی به عنوان یک صاحب مزرعه و تاجر برده در ممفیس. پس از جنگ او یک رهبر Klan که ترس و وحشت مردم سیاه و سفید آن را به عنوان به دنبال معکوس بازسازي و بازگرداندن سفید برتری.

او نیم تنه در کنگره رونمایی شد در سال 1978 و به هم زده و مخالفان بوده است. برخی از آنها به نام برای اضافه کردن بیشتر بافت تاریخی به سینه در حالی که دیگران پیشنهاد کرده اند حرکت دادن آن به دولت در موزه تاریخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de