تنسی اعدام محکوم قاتل توسط صندلی الکتریکی

یک محکوم به اعدام زندانی محکوم به بیش از سه دهه پیش از سلاح سرد یک شخص زندانی به مرگ بیش از یک معامله مواد مخدر رفته بد اجرا شد در صندلی الکتریکی در تنسی در فوریه. 20.

نیکلاس Sutton, 58 بود مرده در 7:26 p. m. در Riverbend موسسه حداکثر امنیت در نشویل.

ساتون چهارم زندانی اعدام شده در آمریکا در سال جاری و برای اولین بار در تنسی است. پس از 2018 چهار دیگر آمریکا زندانی اند و در صندلی الکتریکی.

پرسید: اگر او تا به حال هر تاریخ و زمان آخرین کلمات, Sutton نگاه به طور مستقیم به شهادت اتاق و به وضوح صحبت کرد.

“من می خواهم برای تشکر از همسر من برای بودن با یک شاهد به خداوند و خانواده من و بسیاری از دوستان که دوست داشت و از من حمایت و تلاش بسیار سخت برای صرفه جویی در زندگی من” ساتون گفت.

او همچنین صحبت از ایمان مسیحی خود را و گفت که عیسی مسیح بود “ثابت او است.” او افزود: “من فقط ممنون میشم به بنده خدا و من به دنبال به جلو به بودن در حضور او.”

ساتون به مرگ محکوم شد در سال 1986 برای کشتن هموطنان اهل بیت کارل Estep در یک درگیری بیش از یک معامله مواد مخدر در حالی که هر دو زندانی در شرق تنسی زندان که در آن Sutton شده بود زمان خدمت برای قتل مادر او و دو نفر دیگر را زمانی که او 18.

بدون اعضای خانواده یا Sutton یا قربانیان خود را شاهد اعدام است. تنسی گروه اصلاح سخنگوی Dorinda کارتر به خبرنگاران گفت که Sutton خواسته بود خانواده اش نمی تواند در حال حاضر.

تنها بستگان Sutton آخرین قربانی که قتل وی به مرگ محکوم شد مجاز بودند تا شاهد اعدام است. هیچ کدام را انجام داد. اما از یکی از Sutton زودتر قربانیان جان بزرگ شد و در حال حاضر در زندان است.

پس از اعدام کارتر خواندن بیانیه ای از امی بزرگ آشپز که گفت:, در بخش: “جان رد شد این فرصت را به یک زندگی کامل با خانواده خود را. فرزندان من بودند را تکذیب کرد جلسه فوق العاده که انسان را خراب و آنها را فاسد و دوست داشتم آنها را با تمام قلب خود را. او دچار وحشتناک و وحشتناک مرگ و برای من که هرگز ببخشید آقای Sutton.”

Sutton, حامیان از جمله چند تن از اعضای خانواده قربانیان خود را و زندان کارگران به تازگی خواسته رژیم صهیونیستی است. بیل لی به رفت و آمد این جمله را گفت: Sutton حال بازسازی خود در زندان بود و همان کسی است که برای اولین بار وارد زندان 40 سال پیش. هواداران خود شامل دو زندان کارگران که اعتبار Sutton با صرفه جویی در زندگی خود.

بازنشسته اصلاح سرهنگ تونی عدن اعلام کرده بود در یک استشهاد همراه با Sutton بخشش طومار که Sutton مواجه با یک گروه مسلح به زندانی در شورش زندان در سال 1985 و کمک گرفتن عدن را به ایمنی.

“اگر نیک Sutton منتشر شد فردا من خوش آمدید او را به خانه من و او را دعوت به همسایه” عدن نوشت.

رژیم صهیونیستی. لی گفت که او نمی خواهد برای متوقف کردن اعدام است. و دو last-ditch تجدید نظر به دیوان عالی ایالات متحده محروم بودند دوشنبه شب.

ساتون بود زمان خدمت در مورگان منطقه ای شهرستان تادیبی تسهیلات برای سه قتل که او انجام داده از زندان قتل در سال 1985 با توجه به اسناد دادگاه.

در صبح روز ژانویه ، 15 Sutton and Thomas خیابان وارد کارل Estep را همراه و چاقو او را 38 بار در قفسه سینه و گردن با دو چاقو دادستان گفت.

با توجه به سوابق دادگاه چهار نفر از زندانیان شهادت آنها را دیدم مردان وارد سلول و شنیده ، یکی از زندانیان گفت: او را دیدم Sutton نگه چاقو به Estep گلو در طول یک “فیزیکی بحث” دو روز قبل از.

یکی از زندانیان نیز گفت: Estep بود, ماری جوانا فروشنده در تاسیسات که تا به حال به فروش می رسد مردان “بد کالا” و حاضر به بازپرداخت پول خود را.

او شهادت داد که پس از مردان در زمان Estep را تماشا Estep تهدید کرده بود به کشتن Sutton.

در سال 1986 یک Morgan County دادگاه جنایی منصفه محکوم Sutton قتل درجه اول محکوم به مرگ است. خیابان محکوم شد و محکوم به زندگی در زندان است. یک سوم مردی که متهم به شرکت در حمله بود تبرئه شد.

آسوشیتد پرس و رویترز کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im