دو تنسی قانونگذاران باید معرفی یک لایحه در دولت و مجلس و سنا است که اجازه می دهد عمومی دانشجویان با حمل پنهان مجوز به اسلحه های خود را به مدرسه و دانشگاه.

با توجه به قانون HB 2102 و SB 2288, ثبت نام دانش آموزان در کالج ها اجازه داده می شود به پنهان handgun در هر نقطه بر اموال متعلق به مدرسه به عنوان دانش آموز دارای مجوز حمل پنهان و در غیر این صورت در انطباق با قانون دولت است.

“این یک درخواست تشکیل دهنده است که می آید از یک جنبش در سراسر کشور اجازه می دهد تا صاحبان اسلحه با مجوز مناسب به حمل سلاح پنهان در محیط های دانشگاهی برای ایمنی شخصی” دولت تشکر. عجله Bricken (R) گفت: Nashville, NewsChannel 5. “موثر ترین راه برای جلوگیری از بد یک پسر با یک تفنگ خوب است پسر با یک تفنگ. این لایحه امر به شهروندان مطیع قانون هستند که به درستی آموزش دیده و مجاز است.” Bricken حمایت از خانه نسخه از این لایحه.

تلاش می آید چند سال پس از تنسی تصویب یک لایحه در سال 2016 است که اجازه می دهد تا تمام وقت هیات علمی ، کارکنان و دیگر کارکنان دانشگاه به حمل اسلحه در محوطه مدرسه پس از ارائه اخطار کتبی به سازمان های اجرای قانون محلی.

تمام 50 ایالت اجازه می دهد تا شهروندان به حمل سلاح پنهان اگر آنها با حالت خاص مورد نیاز است. هنوز هم تنها 10 متحده باید مقررات اجازه می دهد که سلاح پنهان می شود در عمومی دانشگاه, یعنی, آرکانزاس, کلرادو, گرجستان, آیداهو, کانزاس, می سی سی پی, اورگان, تگزاس, یوتا و ویسکانسین.

وجود دارد در حال حاضر 16 متحده که منع حمل پنهان در دانشگاه با توجه به کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی. در 23 ایالت فردی کالج ها و دانشگاه ها حق دارند به تصمیم می گیرید که آیا به ممنوعیت و یا اجازه می دهد حمل پنهان سلاح در خواص خود را. یوتا تنها دولت است که در قانون به صراحت تعریف کالج ها و دانشگاه ها به عنوان نهادهای عمومی. در نتیجه آنها ندارد و سازمان ممنوعیت سلاح پنهان در خواص خود را.

آمریکا دیگر در سال 2020 با توجه به نوعی از قوانین به شل و یا حذف محدودیت در پنهان اسلحه در محیط های دانشگاهی. Oklahoma, فلوریدا, میشیگان, آیووا, و, West Virginia در حال حاضر در حال بررسی لوایح مربوط به این مسئله است.

“خودسرانه محدودیت در برابر CWP [سلاح پنهان اجازه] دارندگان حمل در محیط های دانشگاهی است که به احتمال زیاد بیشتر غیر منطقی قانون در اساسنامه فلوریدا گفت:” دولت تشکر. آنتونی ساباتینی (R) حمایت از فلوریدا خانه بیل 6001 گزارش آفتاب-Sentinel. “من با هر کسی که برای پیدا کردن یک خاص و معتبر واقعی استدلال به حمایت از آن—هیچ کدام وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net