Telangana جلوتر مستند محدودیت به عنوان تاج شماره تماس تمام زمان بالا

حیدرآباد: هیچ اجازه دهید تا در افزایش عفونت کروناویروس در Telangana شنبه با دولت اعلام کرد که تلفات ناشی از Covid-19 افزایش یافت و به 18 نفر در دولت همراه با 52 اخبار موارد در یک روز مصرف مجموع تا کنون به 644.

به عنوان شاهد در طول چند روز گذشته حیدرآباد در ادامه به بالا روزانه افزایش اعداد در بیماری با وزارت بهداشت گفت: 33 امروز 52 نفر آمد از درون بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) محدودیت.

تعداد موارد فعال در Telangana دولت که در روز سه شنبه بود 516 در حالی که هفت بیشتر بیمارانی که بهبود مرخص شد, در نظر گرفتن تعداد کل کسانی که درمان به 110.

Vikarabad منطقه ثبت پنج مورد جدید در حالی که Medchal منطقه ثبت چهار مورد جدید در روز سه شنبه. در میان دیگر مناطق در Telangana دولت که دیدم در یک چشم انداز مثبت در تعداد Covid-19 موارد Jogulamba-گدول, سوریپت و نیزمبد.

شدید سنبله در موارد ظرف GHMC محدودیت تا به حال مقامات در tizzy در طول دو روز گذشته با 136 مهار مناطق و یا مناطق قرمز در حال راه اندازی در GHMC منطقه برای جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری است.

این مناطق راه اندازی شده اند بر اساس موارد موجود در توجه به محل و امکان گسترش در خارج از محل. برخی از این مناطق به عنوان کوچک به عنوان 250 متر در شعاع, در حالی که دیگران به گسترش شعاع حدود یک و نیم کیلومتر.

دولت گفت که هیچ کس مجاز به ترک این مناطق و یا آنها را وارد کنید. مردم نیز مجاز به ترک خانه های خود در این مناطق.

پس این موضوع از دستورالعمل های دقیق در مدیریت مهار مناطق در اوایل روز یکشنبه دبیر کل Somesh کومار اصلی دبیر ارشد و UD Arvind Kumar و دیگر مقامات بازدید همایون نگر به بازرسی ترتیبات در مهار منطقه در این منطقه است.

یک نفر که با حضور Tablighi Jamaat را به جماعت در دهلی نو در اواسط ماه مارس نه تنها آزمایش مثبت در این منطقه خاص بلکه تمام اعضای خانواده خود را بیش از حد, مقامات گفت.

در ضمن با گسترش مستند تا پایان مارس در دولت TSRTC اعلام کرد که آن را نمی خواهد پیمودن خدمات اتوبوس در هر نقطه در Telangana تا مارس 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im