Telangana پرونده اول Covid مرگ

حیدرآباد: دولت در روز شنبه گزارش داد دولت در اعتراض به coronavirus که از 74 سال که گذشت در اواخر هفته گذشته. آزمایشات بر روی نمونه های جمع آوری شده از بدن خود را به او نشان داد شده است coronavirus Covid-19 مثبت است.

مرد ساکن Khairatabad منطقه در این شهر است. او سفر به دهلی نو برای شرکت در یک جلسه مذهبی و بازگشت در 17 مارس است. سه روز بعد او را به یک بیمارستان خصوصی در Saifabad با تب بالا و مشکلات تنفسی.او درمان تجویز شده و به خانه فرستاد.

با این حال او گذشت در خانه. بدن خود را گرفته بود به بیمارستان گاندی سردخانه به دلیل Covid-19 علائم او نشان داده و نمونه گرفته شده از بدن خود را تست مثبت است.

اعضای متوفی مرد خانواده در حال حاضر شده است در زیر قرار داده شده شده است.

گسترش ویروس در Telangana در ادامه دارد با تعداد مثبت در روز شنبه افزایش به 67 از 59 روز قبل. به طور کلی, Telangana انجام 27,688 آزمون.

ده از 65 فعال Covid-19 موارد تحت درمان معلوم منفی در آزمون برای اولین بار آوردن برخی از تشویق به وزارت بهداشت.

وزیر بهداشت Etala Startengine به خبرنگاران گفت که یک مجموعه دوم از تایید آزمایش انجام خواهد شد در این بیماران در روز یکشنبه. اگر آنها تست منفی آنها خواهد بود برنامه ریزی برای تخلیه طبق توصیه پزشکان از درمان آنها است.

وزیر بهداشت گفت: وجود داشته است هیچ مورد از جامعه انتقال این ویروس در دولت است. هر یک از این موارد تا کنون از جمله که از درگذشت Covid-19 مثبت در هفته گذشته هر حال یک سفر سابقه که توسط آنها برداشت این بیماری در جاهای دیگر و یا تا به حال به تماس با کسی که تا به حال سفر خارج از کشور.

در 22 مورد شناسایی شده از جمعه Rajender گفت: شش نفر از یک خانواده در این شهر چهار نفر از یک خانواده در Qutbullapur سه از دیگری در Domalguda. در حالی که در دو نمونه اول دو نفر از این خانواده ها بازدید کرده بود دهلی نو برای شرکت در مراسم مذهبی جمع آوری در مسجد جاما در اوایل این ماه در مورد سوم یک دکتر که با این نسخهها کار در یک بیمارستان در شهر مورد تا به حال تماس با شخص دیگری که در حال بازگشت از لندن به تازگی.

Startengine گفت: تعداد افراد تحت قرنطینه اجباری در دولت پایین آمده و به 13,000 از 20,000 یا بیشتر به انزوا دوره برای آنها تا به حال به پایان رسید. اما او از خواست همه از جمله کسانی که به اتمام قرنطینه به شدت رعایت مستند و نه ترک خانه های خود.

“هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که در حال شکستن قرنطینه و قرار دادن زندگی دیگران از جمله خانواده و دوستان خود را در خطر است. آنها باید به دنبال دستورالعمل خود را به درستی” او گفت:.

دو نفر از میان شش جدید کروناویروس موارد مثبت اعلام شده در روز شنبه توسط آندرا پرادش دولت شده بود به حیدرآباد قبل از سفر به مقصد خود را در کشور همسایه.

با توجه به بولتن روزانه صادر شده توسط AP دولت 65 سال که رسیده حیدرآباد در مارس 9 سفر با اتوبوس به ویجیاوادا روز بعد. هفده روز بعد در تاریخ 27 مارس وی به ایجاد علائم و آزمایشات تایید کرد او را به عنوان Covid-19 مثبت در روز شنبه.

دومین فرد 23 ساله نر که در سفر با قطار از راجستان به سکوندربد ورود اینجا در مارس 18. او سپس در زمان MMTS قطار از سکوندربد به Kacheguda و روز بعد در 19 مارس در زمان Venkatadri اکسپرس به Kurnool. او سفر به مکان های مختلف در AP و در مارس 24 توسعه علائم و رفت به GGH Kurnool که در آن نمونه ها و جمع آوری شد به گزارش بولتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im