Telangana سیاستمداران را کشتن از جهانی کمبود coronavirus ماسک

حیدرآباد: رهبری Telangana وزیر بهداشت Etala Startengine حاکم TRS سیاستمداران اصرار وجود دارد که مردم از دولت به پوشیدن ماسک در برابر coronavirus. برخی از اعضای حزب صورتی, اما, با استفاده از ترس در خارج از کشور; آنها ضرب پول توسط “کنترل” ساخت ماسک هایی که صادر می شود در قیمت های گزاف.

اما با وجود بالا نشانه گذاری خارجی نمایندگی مجاز و فروش در صف بندی مانند قبل از هرگز.

منابع مرتبط با صادرکنندگان گفت: Deccan Chronicle که همیشه پس از اولین مورد در حیدرآباد آزمایش مثبت افراد نزدیک به TRS سیاستمداران حس یک فرصت به عنوان صادر کنندگان و واسطه ها.

این TRS رهبران ماند در پشت صحنه در حالی که همکاران در زمان کنترل بر تولید ماسک. آنها استفاده می شود به نگه داشتن چشم در شرکت های تولیدی و اطمینان حاصل شود که یک تکه بزرگ از ماسک های مسدود شده بود برای همکاران خود. در برخی موارد تماس های تلفنی ساخته شد به توصیه واحدهای تولیدی را اولویت را به “خود” مردم است.

منبع گفت که در حومه حیدرآباد ماسک ها انبار در خانه های امن از TRS رهبران. “برخی از آنها محافظت توسط پلیس, round-the-clock” شهادت” ،

“در صورت عدم وجود مقررات در ساخت و احتکار از ماسک کسانی که متصل به حزب حاکم را رایگان اجرا” منابع میگویند که این کسب و کار را دشوار است برای دیگر صادر کنندگان و واسطه ها هستند که به نوبه خود به دنبال واحدهای تولیدی در کشورهای دیگر از Telangana. وجود دارد که حداقل نیمی از واحدهای تولیدی در دولت است.

در حالی که چند صادرکنندگان زده اند معاملات پرسود برای صادرات ماسک, آنها در حال حاضر دیوانه وار بازدید از کشورهای دیگر برای دیدار با تقاضا بعد از تولید کنندگان محلی در حال انکار سهام به آنها.

قبل از شیوع کروناویروس, جراحی, ماسک تولید شد در Rs 2 در هر قطعه. اما با توجه به افزایش قیمت مواد خام و قیمت هر کدام رفته به Rs 6-7. صادر کنندگان مایل به پرداخت حدود Rs 25-28 در حالی که قیمت بین المللی را لمس کرده است بیش از 3.5 دلار در هر قطعه.

صادرات از ماسک است باعث ترس در مورد پتانسیل کمبود ماسک در دولت اگر ویروس بود به گسترش است. “در این سناریو خرده فروشان ایستاده هیچ شانس. اگر تمام سهام منحرف است به نفع چند که جبهه برای TRS رهبران و سپس چگونه می توانید دیگر صادرکنندگان انجام کسب و کار ؟ ” rued صادر کننده.

در حالی که اکثر صادرکنندگان نگهداری مشتریان خارجی خود را یک راز برای اطمینان از هیچ کس آب آنها TRS سیاستمداران’ جبهه را تاسیس گسترده تماس با خارج از کشور نمایندگی و عرضه آنها به میلیون ها نفر. به طور متوسط در خارج از کشور شرکت های فروش یک تا دو میلیون ماسک در هر روز پس از خرید آن را از هند است. وجود دارد کمتر از 100 واحد تولیدی در سراسر کشور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im