Telangana پلیس خوب آمیت شاه کا تجمع

حیدرآباد: اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه pro-کا تجمع برگزار خواهد شد در 15 مارس در Fateh میدان در این شهر است. او یکی از تظاهرات که Telangana پلیس اجازه دارد در حالی که انکار اجازه دسترسی به یک میزبان از صلح آمیز ضد کا اعتراضات بالا بردن سوال.

آقای شاه خواهد بود در حیدرآباد به مدت دو روز از 14 مارس ، حزب دولت واحد بوده است در تلاش برای متقاعد کردن حامیان در اقلیت جامعه در مورد کا اما بدون موفقیت است.

آقای شاه را بازدید و در نتیجه هدف را به جلو کسانی که رهبران مسلمان که بخشی از بی جی پی و که است که در حمایت از کا. منابع می گویند وجود خواهد داشت بسیاری از مردم از مناطق به خصوص در کریمنگر خواهد شد که آورده برای این تجمع است.

با اعلام این خبر در رسانه های اجتماعی از سفر خود ناراحت است ضد کا معترضان که سوال چگونه TS پلیس اجازه. “بر چه اساس هستند پلیس اعطای مجوز به کسانی که از لحاظ سیاسی وابسته به’?” آنها بپرسید.

صلح آمیز ‘مشترک معترضان هستند که اجازه ایجاد خشم و acrimony. برخی به فکر رعایت 15 مارس به عنوان “روز سیاه” در حالی که دیگران فکر bandh.

این شهرستان در گروه زنان نیز به فکر ضد کا تجمع همان روز. ارشد می گوید: “ما می رویم به ارائه نمایندگی به پلیس برای اعتراض در همان روز. ما می خواهم برای دیدن اگر پلیس به ما اجازه.”

اقدام مشترک کمیته مبارزه کا convenor مشتاق ملک گفت: “این قابل درک است که بر چه اساس و پلیس اجازه دادن. آنها اجازه می دهد مسالمت آمیز معترضان که معمول مردم است. اما اجازه می دهد همه کسانی که در حال بالا و توانا’? چگونه می توانید از این قانون استفاده می شود در این مد؟”

معترضان که در حال خاموش کردن چراغ های خود را هر شب برای ده روز از 7 ساعت 7.15 ساعت هشدار داده بودند توسط Mir Chowk پلیس که خود را قدرت اتصالات می تواند مختل شود. “ما تا به حال به پلیس بگویید که تعطیل قدرت داوطلبانه است نه یک قانون و نظم موضوع است. این است راه آن تلاش می کند به سرکوب تظاهرات مسالمت آمیز” آقای ملک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de