Telangana مستند به ادامه تا مارس 7

حیدرآباد: وزیر K Chandrashekar رائو در یکشنبه تمدید مستند در Telangana تا مارس 7 شامل گسترش coronavirus.
دولت گفت: بسیاری از تسهیلات اعلام شده از سوی دولت مرکزی را اجرا نمی شود در دولت است.

او گفت: دولت دیدار خواهد کرد در مارس 5 تا سهام را از این وضعیت با توجه به مستند.

او گفت: اگر چه شرکت های هواپیمایی شد و به احتمال زیاد به راه اندازی مجدد خدمات داخلی از مارس 4, هیچ پرواز داخلی اجازه داده می شود در Telangana تا مارس 7.

او درخواست افراد از کشورهای دیگر به آمدن به Telangana دولت تا مارس 7.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از جلسه هیئت دولت به وزیر گفت: “هر چند این مرکز اعلام کرده است برخی امتیازات به بخش های مختلف از 20 آوریل تا آنجا که Telangana نگران است وجود ندارد و سوال از هر نوع آرامش است. کابینه مورد بحث و بررسی همه عوامل از جمله در حال حاضر وضعیت این بیماری است. آن است که بسیار روشن و بدون ابهام تصمیم گیری بر اساس واقعیت.

وزیر توضیح داد که تحت اپیدمی مدیریت بحران, قانون دولت است و قدرت بر پر خواهد شد و این مرکز به عمل با توجه به این وضعیت است. این مرکز در اخیر آن مشاوره به حال روشن ساخته است که دولت و اتحادیه سرزمین بودند در آزادی به تصویب دستورات و تصمیم گیری های واگرا از آن گرفته توسط مرکز.

Chandrashekar رائو گفت: این دستورالعمل که اعلام شد که این مستند برای اولین بار اجرا خواهد ادامه دهد, از جمله شب حکومت نظامی و اجتماعی فاصله.

او اعلام کرد که خدمات تحویل مواد غذایی مانند Swiggy و Zomato خواهد بود ممنوع از دوشنبه تا پایان مستند. این تصمیم گرفته شد در بازگشت از دهلی حادثه که در آن 69 نفر قرنطینه پس از تحویل اجرایی آزمایش مثبت است.

رئیس جمهوری گفت: دولت تصمیم به گسترش مستند گرفته شد پس از بررسی های گسترده انجام شده توسط دولت و رسانه ها نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق مردم در حمایت از ادامه این مستند.

“حدود 95 درصد از مردم تماس در طول این بررسی شرکت در ادامه این مستند به نفع مردم است.”

وزیر گفت: “من خودم صحبت تلفنی به یک مقطع از جامعه در سراسر کشور از جمله وکلا و پزشکان و کشاورزان جوانان و کارگران. همه آنها به اتفاق آرا بیان کرد که مستند باید ادامه یابد.”

او گفت که در طول مکالمات آنها پرسید: اگر حوادث عفونت رفته بود پایین برای توجیه لغو و یا کاهش مستند هنجارهای.

رئیس جمهوری اعلام کرد که توزیع 12 کیلوگرم برنج و 1,500 تومان کمک مالی به هر یک از 87.5 لاخ سفید جیره دارندگان کارت ادامه خواهد داد و در ماه مه. هر مهاجر خانواده داده خواهد شد 5 کیلوگرم برنج و 1,500 تومان در ماه آینده.

او گفت: این تسهیلات که اعلام شد برای صنعت داروسازی, برنج, آرد و دال کارخانه های تولید را ادامه خواهد داد.

رئیس جمهوری ضمن قدردانی از مردم افغانستان به تلاش های دولت برای مهار Covid-19 گیر اعتراض مردم به گسترش همکاری های مشابه و پشتیبانی تا مارس 7.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de