Telangana نادیده مرکزی اینتل در مرکز Covid-19 خوشه به مدت 10 روز

حیدرآباد: کمتر از 257 افرادی که حضور داشتند مذهبی جماعت در مرکز Nizamuddin در دهلی نو چند هفته پیش آمد به بیمارستان گاندی در حیدرآباد تحت coronavirus آزمون در روز سه شنبه. تست رفت و در اواخر شب.

این تسلیم داوطلبانه به کروناویروس تست شد نتیجه تکان دهنده مرگ از جمله شش عبادت با توجه به Covid-19 عفونت همه در یک روز شنبه که منفجر باز آنچه در حال حاضر به نام Nizamuddin خوشه.

افراد مورد آزمایش در آمد از نقاط مختلف حیدرآباد اما حدود 30 آنها را از یک محل.

این واقعیت است که مقامات نگران است. هر غلظت از موارد مثبت می تواند منجر به آنچه که به نام خوشه انتقال Covid-19 ویروس.

تا کنون بسیاری از این افراد ندارند و علائم. همه آنها مردان میانسال.

داوطلبان گفت: آنها نمی توانید خود را آزمایش Covid-19 با وجود داشتن رفته به مرکز زیرا آنها تا به حال هیچ سفر تاریخچه به یک کشور خارجی است.

برخی از افراد آزمون دکن کرونیکل به صحبت کرد گفت: این مرکز Nizamuddin سازمان رعایت تمام coronavirus احتیاطی توصیه شده توسط دولت ذخیره فیات به جماعت خود را. از آنجا که هیچ گونه علائم در هر یک از مردم در اطراف هیچ یک از آنها احساس سوء ظن است که وجود دارد Covid ابر بیش از این رویداد.

در روز سه شنبه بعد از اخبار از شش میر منفجر باز عبادت بودند و ترس بسیاری است. خود را در صف نسبتا طولانی با تنها شش نفر مجاز به تشخیص اتاق در هر زمان. گاندی بیمارستان اعزام 15 تیم برای گرفتن سواب بینی انجام می شود.

در حالی که شش میر را بیان یک فوریت به دولت را تلاش برای ردیابی هر کسی که این مرکز Nizamuddin آن را در حال حاضر شده است در تلاش برای ردیابی تماس های از یک خوشه از اندونزی که آنها تصادفا در کریمنگر و بودند که در واقع در نشست نماز در دهلی نو.

بسیاری از سوالات در حال حاضر خواسته, اما به خصوص پس از یک توجه داشته باشید توسط اتحادیه وزارت خانه که می گوید که آن را به حال مطلع Telangana دولت در مورد این خطر در مارس 21.

اگر این مورد بود چرا آن را تا به پیگیری کردن عبادت از مرکز Nizamuddin به خصوص پس از مقامات در کریمنگر ارائه برخی از اطلاعات تماس. از 21 مارس تا 31 مارس هنوز مشخص نیست که چه در زمان دولت تا زمانی تصمیم به دنبال مرکزی سفارشات و شناسایی این افراد است.

محکومیت بهبود به طور کامل و خوب هستند که نشان میدهد که تا به حال استراحت بوده است ردیابی در زمان زندگی های مختلفی می تواند ذخیره شده اند و بسیاری دیگر شده اند در امان عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de