Telangana دادگاه عالی می گوید اینتر هیئت مدیره به تعطیل 68 Chaitanya و Narayana کالج

حیدرآباد: این Telangana دادگاه عالی روز پنجشنبه به کارگردانی state Board of Intermediate آموزش و پرورش (BIE) به 68 کالج روپیه Chaitanya و Narayana گروه بودند که پذیرش دانشجو بدون وابستگی از BIE.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Raghavendra سینگ Cha-uhan و عدالت ان-ireddy Abhishek ردی دستور BIE به کالج پس از مارس 28 بلافاصله پس از اتمام امتحانات عمومی.

یک انطباق گزارش برای ارائه به دادگاه آوریل 3. نیمکت بود برخورد منافع عمومی دادخواهی (PIL) در BIE را انفعال بیش از نقض قوانین توسط این دو گروه مربوط به آتش سوزی, ایمنی و بهداشت و غیره.

در فوریه 17, دادگاه تا به حال berated BIE مقامات و ابراز تردید بیش از چشم پوشی بین مقامات و نهادهای هنگامی که آن را آموخته است که هیچ اقدام گرفته شد در برابر دانشگاه برای پذیرش بیش از 29,800 دانش آموزان بدون وابستگی.

دادگاه خشمگین بود با BIE برای اجازه دادن به کسانی کالج به انجام کلاس فقط یک تعهد است که هیچ کلاس انجام خواهد شد در ساختمان ها که سازگار با آتش هنجارهای ایمنی. با این پس زمینه نیمکت دستور BIE به اقداماتی علیه این دانشکده و ارائه گزارش در فوریه 25. اما BIE آمد به دادگاه در روز پنج شنبه و فرستاده شده است که آن را صادر کرده است نشان می دهد علت اعلامیه به کالج ها برای بسته شدن و خواسته دادگاه برای زمان برای شروع مراحل.

یک خشم نیمکت آماده به موضوع بسته شدن سفارشات. A. Sanjeev Kumar, مشاور ویژه دولت به نمایندگی BIE را مشاهده کنید که این 68 کالج ها که هیچ آتش NOC انتخاب شدند به عنوان مراکز معاینه برای متوسط امتحانات از 4 مارس تا 28. او گفت: خود بسته خواهد اخلال در برنامه آزمون.

متقاعد نیمکت به کارگردانی BIE به کالج بعد از اتمام امتحانات. دادگاه همچنین کارگردانی BIE به اطلاع آن از تعدادی از دانشگاه های بازرسی توسط سازمان آتش نشانی و وضعیت از این کالج ها. مورد موکول به 7 آوریل برای بیشتر شنیدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im