حیدرآباد: این Telangana امور خارجه کابینه در روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به دولت اتحاد “نه به تبعیض بر اساس دین و در حالی که با توجه هند شهروندی”.

کابینه خواست دولت مرکزی را به اتخاذ اقدامات برای لغو تابعیت (متمم) قانون (CAA) 2019 که “تبعیض بر اساس دین در حالی که اعطای تابعیت و در نتیجه jeopardising سکولاریسم به عنوان پیش بینی شده در قانون اساسی است.”

یادآوری این مرکز است که همه ادیان باید درمان شود برابر قانون است. دولت بیشتر تصمیم به تصویب یک قطعنامه در این اثر در مجمع شبیه به مصوبات قانونی خانه کرالا پنجاب راجستان و, West Bengal.

جلسه هیئت دولت به ریاست وزیر K. چاندراسکار رائو نیز تصمیم گرفت برای نهایی دستورالعمل برای پیشنهاد برنامه در فوریه 18 و برگزاری یک دولت در سطح شهرداری کنفرانس در Pragati Bha-ون. دولت همچنین تصمیم گرفت به همه شرکت کنندگان از جمله شهرداران شهری, رؤسای, کمیسیون MLAs جمع اضافی جمع که حضور در این کنفرانس شهرداری باید در سفر به Gajwel مندل در بنسودا در بعد از ظهر برای بازدید از امکانات مختلف از جمله سبزی و گوشت بازار و هولوکاست زمینه. کابینه را تایید Lokayukta فرمان و تصمیم به معرفی این لایحه در بودجه جلسه TS.

در جلسه هیئت دولت وزیر رائو نیز خواسته مقامات به مشکل فروشندگان خیابانی تا یک جایگزین زمین نشان داده شد به آنها.

دولت نیز تصمیم به سازماندهی Pattana Pragathi برنامه به مدت 10 روز آغاز از 24 فوریه در تمام شهرها و شهرستانها در سراسر کشور.

به گفته رئیس دفتر وزیر (CMO) در حالی که صحبت کردن در این جلسه آقای رائو امیدوار است که Pattana Pragathi برنامه باید یک بنیان قوی برای بهترین زندگی شهری و هدف آن باید یک سفر به سوی آن است.

او گفت که مناطق شهری باید منعکس کننده و پاکیزگی و بهداشت خوب و سرسبزی و وجود دارد که باید در برنامه ریزی توسعه, به طوری که شهروندان می تواند خدمات بهتر. او گفت که مراحل باید آغاز به بهبود استانداردهای زندگی مردم در مناطق شهری است.

این بود که تصمیم به برگزاری Pattana Pragathi در نظر گرفتن این بخش به عنوان یک واحد و تعیین مامور ویژه برای هر بخش و شناسایی آثار انجام شود ward-حکیم علاوه بر آن شناسایی شده در شهر و سطح شهر. این دولت حل و فصل به شناسایی بزرگسالان بی سواد به عنوان بخشی از Pattana Pragathi برنامه. دولت را انتشار 78 تومان کرور روپیه در هر ماه برای GHMC و Rs 70 کرور برای سایر شهرداری ها و شرکت ها در دولت از سرمایه گذاری کمیسیون.

کابینه تصمیم گرفته است به تخصیص 311 تومان کرور روپیه برای GHMC و 500 تومان کرور روپیه برای شهرداری ها و شرکت ها در دولت از 811 تومان کرور روپیه صندوق دریافت شود و از 14 کمیسیون امور مالی.

این دولت حل و فصل به اولویت دادن به توسعه فضای سبز و بهداشت و کار تمیز کردن آزمونهای تشخیصی و پر کردن فاضلاب چاله و کاشت نهال در اعداد بزرگ و شناسایی مکان ها در هر بخش به راه اندازی کارخانه و نهال مهد کودک.

کابینه تصمیم گرفته است برای ارائه 3,100 وسایل نقلیه برای بهداشت کار به شهرداری ها و شرکت های بزرگ. آقای رائو به اطلاع کابینه که 600 وسایل نقلیه در حال حاضر وارد شده و باقی مانده از 2500 مرتب باید بلافاصله آنها باید به ایمیل های مختلف ذینفع شهرها.

آن را حل و فصل برای تقویت شبکه آب آشامیدنی در مناطق شهری و بهبود جاده های اصلی و جاده های داخلی و پر کردن چاههای. تصمیم بر آن شد به انتخاب سایت برای راه اندازی سبزی و گوشت بازار و سازه توالت های عمومی علاوه بر منحصر به فرد او-توالت برای زنان است.

مسئولیت بررسی Abhaya Hastham طرح واگذار شده است به وزیر دارایی Harish رائو و panchayat raj, منشی, Sandeep Sulthania.

CM تبریک وزیران از واراناگل منطقه Errabelli Dayakar رائو و Satyavathi Rathod به صورت موفق انجام Sammakka Saralamma Medaram Jatara.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de