حیدرآباد: اجباری 28 روز خانه قرنطینه برای مسافران بازگشت از coronavirus متاثر از چین و کشورهای دیگر به حیدرآباد سفارش داده شده توسط دولت مرکزی, صرف نظر از اینکه آیا آنها نمایش هر یک از علائم این بیماری است یا نه. این مفهوم را میرسانند که 3,297 مسافران که فرود در حیدرآباد از ژانویه 15 تا شنبه باید باقی می ماند قرنطینه و جلوگیری از آمدن به تماس مستقیم از هر کسی در خارج از خانه های خود را برای دوره زمانی مشخص.

علاوه بر غربالگری مسافران از چین, هنگ کنگ و تایلند و سنگاپور و مالزی از این پس انجام می شود در aerobridges قبل از مسافران مجاز به فرودگاه.

این مرکز روز سه شنبه گفت که اختصاص داده شده گیتس برای هواپیما پس از رسیدن از ویروس متاثر از کشور باید شناسایی و به عنوان مسافر نیاز به نمایش در aerobridges. این سیستم نیز در جای خود قرار داده و در راجیو گاندی فرودگاه بین المللی در شهر.

با احترام به خانه قرنطينه, محلی, منطقه, پزشکی و سلامت, مقامات دستور داده شده است که برای اجرای سه بار در یک روز پایش سلامت از این مسافران نیز که از اعضای خانواده خود را که بیش از حد باید به باقی می ماند قرنطینه به مدت چهار هفته. “هر روز صبح بعد از ظهر و شب کارکنان ما این است که تماس با آنها را بر روی تلفن و چک کردن سلامت خود را از جمله هر گونه ممکن است علائم بيماري” دکتر G. Srinivasa Rao, مدیر, وزارت بهداشت و درمان گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im