Telangana می رود به مستند تا مارس 31

حیدرآباد: Telangana وزیر K Chandrashekar رائو روز یکشنبه اعلام کرد در مجموع مستند از Telangana تا 31 مارس برای مبارزه با کروناویروس (Covid-19) بیماری همه گیر.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا پس از بررسی وضعیت در دولت Chandrashekar رائو گفت: دولت گرفته این تصمیم تحت اپیدمی بیماری عمل 1897. اطلاع رسانی صادر شده است.

او گفت که با تعلیق همه پروازهای بین المللی و محرومیت از ورود به مسیر دریا تهدید بیشتر واردات Covid-19 عفونت شده بود حداقل رسانده اما وجود دارد باید برای جلوگیری از گسترش ویروس از افرادی که در حال حاضر آزمایش مثبت است.

Eessential خدمات مانند شیر و سبزیجات خواهد بود معاف از خاموش کردن. تنها یک نفر از هر خانواده اجازه داده می شود برای خرید ملزومات است.

رئیس جمهوری اعلام کرد که تمام مغازه ها و موسسات و مراکز خرید و سوپر مارکت ها و مغازه های شراب باقی خواهد ماند بسته تا 31 مارس است. اما کوچک kirana مغازه ها باز خواهد بود.

همه حمل و نقل عمومی از جمله خودرو rickshaws, تاکسی, خصوصی, اتوبوس و مترو حیدرآباد خدمات راه آهن ایستاده به حالت تعلیق تا 31 مارس است. تمام درون مرزهای بین دولت با ماهاراشترا آندرا پرادش و کارناتاکا بسته شده اند.

بدون وسایل نقلیه از جمله دولتی و خصوصی حمل و نقل اتوبوس و یا وسایل نقلیه خصوصی اجازه داده می شود به دولت است. تنها کامیون های حامل کالاهای اساسی مانند شیر و سبزیجات مجاز خواهد بود.

مردم فقیر خواهد بود ارائه 12 کیلوگرم برنج به ازای هر عضو خانواده است. این باز خواهد شد به حدود 87 لاخ سفید جیره دارندگان کارت خواهد شد که با توجه 1,500 تومان به ازای هر خانواده برای خرید سبزیجات و مواد غذایی. دولت تحریم تومان 2,417 کرور برای این.

در حالی که جذاب به مردم دور ماندن از تجمعات این وزیر گفت که گروه های بیش از پنج نفر خواهد بود و نه مجاز در جاده ها در هر نقطه از کشور. او گفت که در طول مستند دوره 20 درصد از کارکنان و افسران ادارات دولتی دیگر از کسانی که در خدمات اضطراری خواهد تابع در دفاتر در یک چرخش اساس.

او اعلام کرد که تمام فعالیت های آموزشی از جمله invigilation از مقالات و aganwadi مراکز غرفه بسته در طول این مستند. جایگزین ترتیبات خواهد بود ساخته شده برای تامین مواد غذایی مغذی برای مادر و کودک در دوران فترت.

آقای رائو روشن ساخته است که تمام موسسات خصوصی و موسسات علاوه بر این دولت باید در پرداخت حقوق و دستمزد به برون سپاری و قرارداد کارکنان در طول مستند.

او گفت که تعداد کل Coronavirus موارد مثبت رفته بود تا 26 با پنج مورد جدید گزارش شده در روز یکشنبه. همه این پنج نفر باید مسافرت های بین المللی تاریخچه; دو در بازگشت از لندن دو از دبی و یکی از اسکاتلند, او گفت:.

دولت به شناسایی تمام مادران باردار که با توجه به تحویل از شنبه تا مارس 31 و او صادر کرده است سفارشات برای اطمینان از اقدامات برای امن تحویل و مراقبت های پزشکی مناسب برای مادر و جدید دنیا آمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im