Telangana وزیر ممکن است زمین برای دیگر مستند در تصویری دیدار با PM مودی

حیدرآباد: Telangana وزیر K. Chandrashekar رائو در روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت برای ادامه این مستند در دولت است.

در یک جلسه بررسی او برگزار شد با کارکنان خود را به وزیر بررسی اجرای مستند در دولت اقدامات انجام شده در مهار مناطق و تلاش های امدادی برای فقرا و کارگران مهاجر.

این بررسی به او کمک کرد تا سهام را از وضعیت پیش از ویدئو کنفرانس رئیس وزرای همه کشورهای در حال برنامه ریزی باید با نارندرا نخست وزیر. Videocon با ساعت تنظیم شده است برای 10 صبح دوشنبه.

Telangana این مستند با توجه به پایان on May 7. در امید بستن برای یک دیگر مستند که قبلا رئیس جمهوری به تصویب رسید محتاط چشم انداز در coronavirus همه گیر در دولت است. احتیاط ممکن است همچنان بود که Telangana دولت شعار به دلیل عفونت شماره ها به عنوان بد نیست به عنوان در برخی از کشورهای شمال اما در همان زمان وجود دارد هیچ نشانه ای که بدترین است.

در آخرین بولتن صادر شده توسط دولت در بخش بهداشت و درمان تعداد COVID-19 موارد مثبت در Telangana رز به 1,001 در روز یکشنبه. وجود دارد 11 مورد جدید از بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت منطقه است. هیچ مرگ و میر گزارش شده است که رقم همچنان در 25.

تعداد موارد جدید نشان شده اند تا کنون چندان اندکی کاهش روند در چهار روز گذشته.

این چاندراسکار رائو دولت است که به احتمال زیاد نه به خرد شدن به شدت از دست زدن به آن از مناطق قرمز در دولت است.

روز دوشنبه videocon با نخست وزیر خواهد شد ثالث از شیوع کروناویروس. به عنوان با همایش های قبلی رئیس وزیران به احتمال زیاد به فشار مرکز برای پول بیشتر و بیشتر تجهیزات.

Telangana به خصوص به احتمال زیاد به تقاضای یک بسته مالی از مرکز و اصلاحیه در مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل می کنند. آن است که انتظار می رود بررسی این کلاه را بر سر کسری مالی است که به احتمال زیاد به زنبور عسل مطرح شده است.

در بررسی خود در جلسه Chandrashekar رائو احساس تعداد مرگ و میر به علت Covid-19 در Telangana نگه داشته شده است پایین تر از در بسیاری از کشورهای دیگر با اجرای دقیق این مستند.

“اگر مردم گسترش حمایت خود را از این مستند برای چند روز بیشتر و به دنبال دستورالعمل دولت در مهار این وضعیت را بهبود بیشتر,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de