نوجوانان سو مدیران مدارس بیش از ممنوعیت اسلحه با مضمون T-پیراهن

دو اصول از ویسکانسین مدارس روبرو هستند متمم اول قانون اساسی دعاوی پس از اتهام وادار کردن دانش آموزان به پوشش تی شرت خود را شامل تصاویر از اسلحه.

آخرین طرح دعوی در دادگاه توسط دو مادر از طرف فرزندان نوجوان خود که خود توصیف تفنگ علاقه مندان و حامیان متمم دوم حق حمل سلاح است. هفته گذشته یکی از دو دبیرستان رشته بود به نام به دفتر مدیر و گفت: به استفاده از یک پوشش به پوشش خود تی شرت که خرس کلمات “پیو حرفه ای” و تصویر یک AR-15 تفنگ با توجه به ABC News وابسته WISN.

مدرسه, اصلی, با توجه به شکایت بعدا نوشت: در یک ایمیل به پسر که مدرسه سیاست منع دانش آموزان به پوشیدن “لباس است که به تصویر کشیدن اسلحه” است و او پسر دیگر باید پوشیدن چنین لباس به مدرسه در آینده است.

در همان روز اصلی گفته حذف شده پسر دیگر از کلاس آورده و او را به دفتر او چرا که او با پوشیدن یک تی شرت است که ویژگی های آرم ویسکانسین حمل Inc., یک طرفدار تفنگ سازمان حقوق. این لوگو شامل آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ دستی جمع در یک جلد چرمی قرار دادن.

“این پیراهن هستند نه تهدید خشونت آمیز و یا غیر قانونی, و آنها را به تصویر کشیدن مواد مخدر یا الکل” پسران’ وکیل نوشت: در این شکایت با این استدلال که قرار نقض جوان خود مشتریان متمم اول قانون اساسی حقوق.

قبل از طرح دعوی در دادگاه درگیر یک مدرسه معاشرت اصلی که گفته شده یک دانش آموز برای پوشش خود را در “Smith & Wesson” پیراهن با سرعت باد گزارش اخبار محلی خروجی پست هلال احمر.

دانشجو “معتقد است که در ارزش به جامعه از شخصی در اختیار داشتن اسلحه به عنوان تضمین شده توسط متمم دوم” با توجه به شکایت و “صاحب انواع پیراهن که بیان اعتقادات خود.” او ادعا می کند که اصل نقض قانون اساسی خود را-تضمین آزادی بیان محدود کردن لباس خود را.

هر دو دعاوی بودجه ویسکانسین حمل Inc., که دارای سابقه بودجه دعاوی مربوط به حقوق تفنگ. در سال 2018 این سازمان بودجه طرح دعوی در دادگاه در برابر میلواکی مدیر دبیرستان استفاده می شود که جدا ایست برای تنبیه یک دانش آموز برای پوشیدن تی شرت حک با pro-تفنگ پیام. یکی از این تی شرت در سوال با توجه به Milwaukee Journal Sentinel می خواند “جشن گرفتن تنوع” و به تصویر می کشد انواع اسلحه.

یک قاضی فدرال حکم به نفع دانشجو و گفت که این اصل نباید محدود کردن دانشجو با پوشیدن لباس نشان دادن و یا ذکر اسلحه به عنوان طولانی به عنوان توصیفاتی هستند نه ترویج خشونت و یا استفاده غیر قانونی از سلاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im